Stefan -> Dla szwagra pecika który zawsze ratuje sytuację oraz Tomcia i brylanta garaż rządzi od pitera Stefan -> Dla brylanta pelikan i Tomcia od pitera garażowo CEGIEŁKA -> SIemaNKO SWIRY JADA Z POZDROWIENiami stara gwardia SYCEWO NIE SPI POZDRO DLA SZWAGRA KRISA I WARIATKI KAMI ORAZ WARIATOW Z POD ALTANY ,jazda Dj zapodaj ORGAZM Błażi -> Pozdrowienia dla Jose Arcadio Moralesa i Grzesia. Lecimy ŁITI BITI -> ŁITY BUTY POZDRAWIENIA TOMCIA LEBSA I EKIPY OD KARTOFLA. DJ KOZAK ZAPUŚĆ DJ ALIGATORA MMMRAU MRAAU STARY POCHWA -> POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA DLA MAI I SANDRY CZEKAMY NA WAS KIEŁBASA CZEKA. POZDRO TRX GRAJ DO RANA Drevko -> Pozdrowienia dla całej ekipy z Grilla u kity. Jebać kite Jimmybo -> Pozdrawiam Moją Kochaną Żonę Magdę która cały czas mi wypomina że poczęstowałem się jej whysky Grzegorz -> Pozdrowienia z Irlandii dla wszystkich świrów WEŹ PIGUŁKE -> TREX żondzisz! EKIPA Z RADZIEJ ZAPRASZA CYK CYK POZDRO OD ŚREDNIGO SZUFLADY DAJ BANG BANG Prezes -> Pozdrowienia dla maupka_team. Dziś grali ważny mecz i to w majówkę ! Dali radę! Frezerzy -> POZDROWIENIA DLA RADZIA! POZDROWIENIA OD FREZOWNIKOW!! RADZIEJE ZAPRASZAJĄ TREX KOCUR MEGA WAR Jimmi -> Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla brata życzę.ci dużo zdrowia i sukcesów pozdrawiam cieplo Menda -> Pozdrowienia dla całego teamu orlik dolina , grillujemy dalej Patka -> Pozdrowionka dla Motarzyna od Patki 😁 Lecicie tam chłopaki! KIEPIK -> Dzięki za super muzę Ti Rex!! Radzieje lecą z muza Pozdrawia Stary Kiepik!! POZDRÓW NAS RADZIEJUF TWARÓG -> Pozdrowienia dla wiary w Radziejach od Młodego Twaroga. Odyn 69 -> Pozdrowienia miały być dla Maji nie dla Mani ona zła ratuj mordo ona zla. Pozdrowienia dla Ciebie też Byku ❤️ Radzieje rzondzom Kapitan Odyn 69 -> Pozdrowienia dla Tomcia Sandry Mani Gruchy od Kapitana Odyna 699 Przemek -> Pozdro dla ekipy z jasla najlepsza majówka tylko u kopra
NA ŻYWO
Gra:
DJ Tirex
Audycja:
Granie Na Spontanie
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
House Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
DjMixes Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Energy 2000
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Trance Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Vocal Trance Party

Pozdrowienia - Kanał Główny
Nick:
Treść pozdrowień:

Kod sms: Pozostało Ci znaków

Aby uzyskać kod wyślij SMS o treści RP pod numer: 71480 koszt 1 PLN netto (1,23 PLN brutto) regulamin