Skocz do zawartości

Zdjęcie

Traktor Pro 2 .

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tocti

Tocti

Młody Słuchacz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • 3 podziękowań
    • :
  • Gadu Gadu: 38655810
  • Interesuje się:Muzyka,Gry internetowe, Dj-ejka.
  • Muzyka:Electro Hous

Napisano 20 sierpień 2012 - 10:23

Witam nie wiem czy dobrym poście. Mam takie pytanie czy ma ktoś link do Traktor Pro 2 i poradnik jak zrobić dobre przejście na nim.
  • 0

#2 Vasil

Vasil

Party Sluchacz

• Nieaktywny
  • 147 postów
  • 1 podziękowań

Napisano 20 sierpień 2012 - 10:27

http://www.native-in...ments.com/#/en/ tu znajdziesz wszystko :)

#3 Tocti

Tocti

Młody Słuchacz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • 3 podziękowań
    • :

Napisano 20 sierpień 2012 - 10:35

A powiedz jak pobrać i zainstalować go ??
  • 0

#4 Thomas

Thomas

Party Fanatyk

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1070 postów
  • 41 podziękowań
    • Czas Online: 3h 40m 31s

Napisano 20 sierpień 2012 - 16:28

po prostu kupując oryginalna wersje. Ale jak poszukasz po google to z pewnoscia znajdziesz interesujaca Cie wersje, to jest forum muzyczne a nie darmowa wysysarka.. poszukaj po forum a znajdziesz programy.. co do przejsc to już inna gadka każdy zgrywa na swoj sposób, lecz widze ze kolega nie ogarnia tematu instalki samego programu wiec podaruje sobie..
  • 0

czas pokaże...

#5 Guest_Sikorski_*

Guest_Sikorski_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:04

Wąsik a próbowałeś grać z virtutal dj ? Jest o wiele łatwiejszy jak na początek niż traktor i łatwiej go pobrać i zainstalować :)

#6 DaniuS

DaniuS

Party Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 622 postów
  • 75 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:Kasią <3 Jara mnie rap, to jak robi się go od kuchni, po za tym motory ^^
  • Muzyka:Klubowa

Napisano 21 sierpień 2012 - 09:55

Vdj jest łatwiejszy lecz strasznie lipne przejścia na nim wychodzą. Co do przejść na traktora, to fraza w sumie i tyle ;)
  • 0
Nie znasz mnie nie oceniaj ani nie mów nic na mój temat jeżeli chociaż chwilę ze mną nie rozmawiałeś/łaś..
RadioParty <3
https://www.facebook.com/DaniuSpl
LAJKUJEMY!!

#7 Martin Volpe

Martin Volpe

Party Fan

• Przyjaciel
  • PipPipPipPip
  • 455 postów
  • 21 podziękowań
    • Czas Online: 4h 43m 14s
  • Gadu Gadu: 10556228
  • Interesuje się:Muzyka, Książki, Kino
  • Muzyka:House, Trance

Napisano 21 sierpień 2012 - 15:40

Wąsik a próbowałeś grać z virtutal dj ? Jest o wiele łatwiejszy jak na początek niż traktor i łatwiej go pobrać i zainstalować Dołączona grafika

Sikor nie doradzaj mu virtuala prosze Cie :) ucz sie od razu na traktorze grac :) poszukaj w necie na pewno znajdziesz
  • 0

#8 Guest_Sikorski_*

Guest_Sikorski_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 21 sierpień 2012 - 17:37

Lepiej czasem doradzic coś łatwiejszego, co przynajmniej ogarnie sam, na necie jest wiele poradników z vdj niż z traktorem, poza tym po prostu zapytałem go czy używał, bo gośc nawet nie znajdzie/nie zainstaluje/ nie ogarnie traktora sam Dołączona grafika

#9 DaniuS

DaniuS

Party Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 622 postów
  • 75 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:Kasią <3 Jara mnie rap, to jak robi się go od kuchni, po za tym motory ^^
  • Muzyka:Klubowa

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:26

Traktor też jest prosty, przecież tak jak vdj ma dwa decki i mikser... tylko paska nie ma. Jakoś bez żadnych poradników ogarnąłem tego softa więc nie wiem dlaczego kolega miałby tego nie zrobić.
  • 0
Nie znasz mnie nie oceniaj ani nie mów nic na mój temat jeżeli chociaż chwilę ze mną nie rozmawiałeś/łaś..
RadioParty <3
https://www.facebook.com/DaniuSpl
LAJKUJEMY!!

#10 Guest_Sikorski_*

Guest_Sikorski_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 22 sierpień 2012 - 08:39

Może dlatego że zadaje pytania typu "jak zrobić przejście w traktorze, jak go zainstalować, skąd go pobrać" ?.No ale niech się pierw wypowie chłopak, to będziemy wiedzieli więcej,

#11 Tocti

Tocti

Młody Słuchacz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • 3 podziękowań
    • :

Napisano 23 sierpień 2012 - 19:18

Tak mi VDJ się nudzi bo lipne przejścia mi się robią mój kumpel gra też na traktor i jakoś mu wychodzą fajne przejścia.
  • 0

#12 mK.

mK.

Party Maniak

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 935 postów
  • 1 podziękowań
    • Czas Online: 45m 51s
  • Muzyka:Komercja,House

Napisano 23 sierpień 2012 - 19:52

Myślę ,że po w większości zależy od twoich umiejętności a nie od softu lecz sam korzystam z Traktora :D
Dla mnie łatwiejszy, ogólnie przyjazny interfejs.
  • 0

Dołączona grafika

#13 Guest_Sikorski_*

Guest_Sikorski_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 23 sierpień 2012 - 20:09

Tak mi VDJ się nudzi bo lipne przejścia mi się robią mój kumpel gra też na traktor i jakoś mu wychodzą fajne przejścia.

W takim razie spróbuj na traktorze zrobić dobre przejście.
Poza tym skoro na VDJ Ci dobrze nie wychodzą, to na traktorze tym bardziej.
Może niech kolega Ci wytłumaczy jak zrobić 'dobre' przejście, i wtedy będziesz miał wszystko wyjaśnione :)

#14 Patrick Dewell

Patrick Dewell

Pań śpiworek!

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1893 postów
  • 352 podziękowań
    • :
  • Gadu Gadu: 5968172
  • Interesuje się:Sporty Motorowe,Snooker,Siatkówka
  • Muzyka:Big Room'owa

Napisano 23 sierpień 2012 - 21:14

VDJ Ci dobrze nie wychodzą, to na traktorze tym bardziej.

Na traktorze tez mi lepiej wychodzilo na EQ niz na vdj wiec w tej kwestii z kolega wasik sie zgodze. Ale z grubsza ucz sie odrazu traktorka bo klikanie vdj to nie ta bajka :)
  • 0
Dizel, Śpiworkowy, Dewolaj, Małpiątko, Pat itd to jedna i ta sama osoba :ninja:

Mój Nick czyta się Patrik DEŁEL! :D

Zbiór Setów granych w Radioparty

#15 Fredi

Fredi

Party Fan

• Prezenter
  • 388 postów
  • 49 podziękowań
    • Czas Online: 12d 22h 48m 32s
  • Gadu Gadu: 3202971
  • Interesuje się:Muzyką i Sportem :)
  • Muzyka:Ambeat,Club

Napisano 03 wrzesień 2012 - 15:12

Vdj łatwiejszy w obsłudze,a przejścia są takie same jak na traktorze więc nie ma róznicy czy to traktor czy vdj:D
  • 0

Audycja sie podobała?

Zapraszam więc tutaj :smile:---> http://www.facebook.com/DjFrediFanPage

#16 Lolly

Lolly

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 15m 54s
  • Muzyka:dance

Napisano 16 lipiec 2016 - 15:56

Ucz się na traktorze :D

vdj ogarniesz, ale po czasie i tak się będziesz musiał przesiąść.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie pytamy o tytuły piosenek, nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!

@  Hungry99 : (dziś, 08:11)

Pozdrowienia od Hungrego posluchaczem DIRONA na KG z Holandie.:-)

@  Radioparty.pl : (dziś, 08:02) Na głównym gra Diron - audycje Summer Opens Holiday Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 07:02) Na głównym gra Diron - audycje Summer Opens Holiday Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 05:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Thomas & Don Pablo & Daniels - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 04:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Thomas & Don Pablo & Daniels - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 03:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Thomas & Don Pablo & Daniels - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 02:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Thomas & Don Pablo & Daniels - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 01:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Thomas & Don Pablo & Daniels - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 00:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Thomas & Don Pablo & Daniels - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 23:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Thomas & Don Pablo & Daniels - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 22:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Thomas & Don Pablo & Daniels - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 21:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Thomas & Don Pablo & Daniels - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 20:03) Na kanale house gra Diron - audycje Chillout House Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 20:02) Na głównym gra MaTT - audycje Music Zone Posłuchaj
@  PRAWY : (wczoraj, 19:38) Został dodany nowy post w temacie Energy 2000 - Power Night - (17.11.2007)
@  djsienki : (wczoraj, 19:22)

Hejka wam jak tam mija wam dzionek

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 19:03) Na kanale house gra Diron - audycje Chillout House Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 19:02) Na głównym gra MaTT - audycje Music Zone Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 18:03) Na kanale house gra Diron - audycje Chillout House Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 18:02) Na głównym gra Tomovip - audycje In the mix Posłuchaj