Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alexander Pistoletov - Mortal Kombat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Jaccob A

Jaccob A

Party Fan

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 311 postów
  • 6 podziękowań
45
Najlepszy
  • Interesuje się:Kobietami ; )
  • Muzyka:Techno

Napisano 04 styczeń 2013 - 00:57

Alexander Pistoletov - Mortal Kombat - YouTube

Enjoy ! :D :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie pytamy o tytuły piosenek, nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!
@  wojtekk5 : (wczoraj, 23:15) Został dodany nowy post w temacie [Commercial] Szukasz Czegos a masz urywek lub słowa, jaki to tytuł ?
@  ♥Niliana♥ : (wczoraj, 22:48) :papa:
@  ♥Niliana♥ : (wczoraj, 22:47) :>
@  PuszkinPL : (wczoraj, 22:45) dobra spadam narqa
@  PuszkinPL : (wczoraj, 22:38) radioparty jak narkotyk
@  ♥Niliana♥ : (wczoraj, 22:37) chwilowy odwyk byl ..a tu .. Ponownie.. :lol: przywialo :)
@  ♥Niliana♥ : (wczoraj, 22:36) szolt boks to jak narkotyk ..wciaga i sie wyjsc nie da z nalogu :P
@  PuszkinPL : (wczoraj, 22:36) lol to widac spore te skarpetki ze dziur jest tylle
@  ♥Niliana♥ : (wczoraj, 22:35) diron.. Noooom .. Bo jak to tak mozna.. Z nodow to liczylam dziury na skarpetkach a tak to chociaz cos sie popitoli tu .. :) :lol:
hehe ..
@  ♥Niliana♥ : (wczoraj, 22:34) :>
@  PuszkinPL : (wczoraj, 22:34) ehehhee slucham muzuki ale w sumie nie wiem jaki to gatunek hands up czy jakies inne zla :D
@  Diron : (wczoraj, 22:34) po tym jak pozegnalas sie xD
@  Diron : (wczoraj, 22:34) widze nila ze uaktywnilas sie po malej przerwie tak ogolnie xD
@  ♥Niliana♥ : (wczoraj, 22:34) :P
@  Diron : (wczoraj, 22:34) Dobry :) :D
@  PuszkinPL : (wczoraj, 22:33) a tam wg. mnie nadawal bys sie na glowny ( no chyba ze mi sie cos p*****o i lubie muzyke taka jak ty grales przez te 10 godz tylko kanaly mi sie popier )
@  ♥Niliana♥ : (wczoraj, 22:33) Diron smiron.. :przytul: dobry wieczor Ciiiii :)
@  Diron : (wczoraj, 22:32) nie jestem z glownego i wiesz jak to jest
@  ♥Niliana♥ : (wczoraj, 22:32) :ziew:
@  PuszkinPL : (wczoraj, 22:31) a no ale fajnie by bylo gdyby po 22 (bo z tego co widze wtedy konczy sie nadawanie) ktos komu sie nudzi moglby sobie wbic i nadawac :D