Skocz do zawartościKEY

Rejestracja: 04 wrz 2010
Poza forum Ostatnio: dziś, 10:59
http://forum.radioparty.pl/topic/54193-opinie-key/ Zaktualizowano 05 wrz · 0 komentarzy
*****

O mnie

Dj KEY, Damian Jóźwiak. Jak sam o sobie mówi: „Muzyka dostarcza mu energii do życia”.
 
      Pewnego piątkowego wieczoru w wieku 17 lat, szukając na domowym radyjku ciekawych klimatów, natrafił na Listę DMC na falach Muzycznego Radia która, otworzyła mu oczy na świat muzyki klubowej. Od tego czasu zaczął imprezować po różnych klubach w Polsce i poznawać tajniki bycia DJ’em. Dyskretnie, ale z ambicjami obserwował reakcje klubowiczów na różnoklimatyczne dźwięki house’u, trance’u, czy nawet hardstyle’u.
     Po kilku letniej dobrej zabawie i obserwacji postanowił spróbować swoich sił na pierwszych wirtualnych programach do miksowania TRAKTOR DJ.
 
Każdy kolejny dzień poświęcał na doskonalenie swojej unikalnej techniki miksowania.
     Od 2004 roku postanowił sprawdzić swoje umiejętności w prowadzeniu audycji radiowo-internetowych.
 
Od 2011 roku na stałe zagościł na RadioParty  kanale House, gdzie prowadzi cykliczne audycje pod nazwą „Electronic Transmission”. 
Każdy jego set zagrany na radiu przyciąga szeroką masę słuchaczy, którzy aktywnie uczestniczą w show, jakie tworzy DJ KEY. 
Każda jego audycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym świadczy grom pozytywnych komentarzy i opinii.  Pasjonuje się dobrymi energicznymi, ciekawymi brzmieniami, które zarówno jemu, słuchaczom jak i klubowiczom wpadają w ucho i porywają do świetnej zabawy.  
 
    DJ KEY swoją technikę na konsoli doskonali nieustannie od 2008 roku. Podczas trwania jego setów potrafi świetnie przekazać swoją energię. W 2008 roku zagrał w wielkopolskim klubie „Goliat” oraz w klubie „Genewa” następnie miał okazję kilkakrotnie grać gościnnie w Szprotawskim klubie „AM”.
 
Kontynuując swoją trasę DJ’ską zagrał również w „Light Cafe” w Gorzowie Wielkopolskim, w klubie „Browar” w Pile, „YORK” w Świebodzinie, „Quest” w Zielonej Górze, „Fama” w Tczewie, „Kiwi” oraz „K10” w Wałbrzychu, „Fantasy Park” w Zgorzelcu, „Vega” w Bolesławcu, „Stodoła” w Szprotawie oraz wielu innych. Był współorganizatorem mini Eventu"WonderzonE Around the House" w Prochowicach.
Do dziś pozytywnie nakręca każdą imprezę, na której ma okazję zagrać.
     W 2011 roku postanowił zacząć kreować swoją osobę i założył działalność gospodarczą zajmującą się oprawą muzyczną imprez zarówno klubowych  jak i tych okolicznościowych.  Dzięki swojej firmie może bez problemu i legalnie odwiedzać kluby całej Polski i dawać koncerty pełne pozytywnej energii.
 
     W czasie swojej działalności na rynku muzycznym współpracował z takimi gwiazdami jak: DJ RaFF, DJ ALEX, Matt Dillar, Maciej Wowk (Muzyczne Radio), DJ Norbi, DJ Mysha, DJ BdB, Damien_S,  i wielu wielu innych...
     Pasjonuje się dobrymi energicznymi, ciekawymi brzmieniami, które zarówno jemu, słuchaczom jak i klubowiczom wpadają w ucho i porywają do świetnej zabawy.  Gatunkami, którymi interesuje się KEY są: House, Funky, Progressive House, EDM, Bigroom, Tech-House, Techno, Elektro, Trance, Hardstyle, Minimal a także inne ciekawe brzmienia.
     Jego pasją jest także profesjonalne tworzenie grafiki na potrzeby działalności, radia i klubów. Od 2011 roku prowadzi własną agencje muzyczną pod nazwą DJ KEY
 
Wszystkich słuchaczy RadiaParty chcących posłuchać dobrych, energicznych i ambitnych brzmień od house, tech-house, techno do progressive house, electro zapraszam bardzo serdecznie na moje audycje „Electronic Transmission” oraz „Weekend with House”. Gwarantuję, że na moich setach znajdziecie utwory z najwyższej półki, z dobrą dawką nowości muzycznych jak i znanych starszych brzmień w różnych wersjach.
Chętnie prezentuję utwory, które naładują słuchaczy pozytywną dawką energii na cały tydzień oraz przy których będzie można się zrelaksować i miło spędzić czas. Podczas audycji w całości oddaję się dźwiękom i zabieram słuchaczy w świat muzycznych doznań i wibracji.
W co drugą niedzielę otaczam słuchaczy magią HouseLISTY, czyli zestawienia 13tu najpopularniejszych utworów kanału house.


Statystyki


 • Grupa: Admin
 • Całość postów: 263
 • Odwiedzin: 3612
 • Czas Online4d 20h 42m 24s
 • Tytuł: Admin kanał House
 • Wiek: 32 lat
 • Urodziny: Grudzień 3, 1984
 • Interesuje się
  Muzyka, Gry, Grafika komputerowa, Kuchnia, Imprezy,
 • Podziekował 37 razy

Previous Fields


 • Płeć
  Mężczyzna
 • Muzyka
  House, EDM,
 • Narodowość
  Polska

146 Wspaniały

Narzędzia użytkownika

Ostatnio byli


Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie pytamy o tytuły piosenek, nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!

@  Bonio : (dziś, 20:28)

Prawie jak Defqon1

@  Bonio : (dziś, 20:28)

Aa :P

@  ferniasta : (dziś, 20:27)

@Bonio pracuje dopiero ok tygodnia :D

@  Bonio : (dziś, 20:24)

A kasa sie zgadza

@  ferniasta : (dziś, 20:23)

@Bonio jest ok poza bólem nóg :D

@  Bonio : (dziś, 20:21)

@ferniasta odpowiada ci praca ?

@  Bonio : (dziś, 20:21)

:muza:

@  Bonio : (dziś, 20:20)

@ferniasta uu :)

@  ferniasta : (dziś, 20:19)

@Bonio Katering dietetyczny ;p

@  Bonio : (dziś, 20:19)

@ferniasta a gdzie sie robi jak mozna spytac :P

@  ferniasta : (dziś, 20:18)

@Bonio no ja prawie 11 :D

@  Bonio : (dziś, 20:18)

@ferniasta no ja tez troszki 12h xD

@  Bonio : (dziś, 20:17)

@Vinylside sa rowni i rowniejsi

@  ferniasta : (dziś, 20:17)

@Bonio Jestem wydupczona po robocie :D

@  Bonio : (dziś, 20:17)

xD

@  Vinylside : (dziś, 20:16)

@ferniasta xD

@  Bonio : (dziś, 20:16)

@ferniasta po Witac :) nie ma spania tak predko

@  Monia. : (dziś, 20:16)

tez dziekuje ::)

@  Bonio : (dziś, 20:16)

Dzieki

@  Bonio : (dziś, 20:16)

Wiesz to jest Real :)