Piotrunio -> Poproszę Pedro Pedro żeby żona Liliana przestała grać w simsy Krawiec -> Pozdrowienia dla Kacpra osmali co driftem chodzi Młody -> Dziękujemy naszym kobietą że z nami są i pozdrawiamy serdecznie Marysię i Monikę kochamy was za ciężka pracę życzą Seweryn i Wiesław Monia -> Pozdrowienia dla tych wytrwałych co mają mocną głowę i naładowane baterie . Odpaliłam się z Radio Party pozdro dla słuchaczy i całego czatu Piotrunio -> Pozdrowienia dla moje żony Liliany która w tą majówkę gra w simsy Arci -> Pozdrowienia od Julki dla kochanej mamy Mirki . Wieslawtrzoska1983@wp.pl -> Dziękujemy naszym kochanym kobietom za ciężka pracę przy organizacji pierwszej komuni świętej naszych dzieci pozdrawiamy Marysię Monikę i kochanego naszego brata Krzysztofa pozdrawiamy Wiesław i Seweryn Waldas -> Pozdrawiam moją żonkę Agnieszke, całe radio Party, oraz cały Błądzim. Waldas -> Pozdrawiam moją żonkę Agnieszke, całe radio Party, oraz cały Błądzim Hans 2 -> Siema Oxy Synek trocha eś to źle poczytoł te pozdro od Hansa ;p Jak chcesz to zapraszomy do Tużi ślonski i cie podszkolimy Jadymy z tymi wosztami auu lyĵ ta gorzołka Mosz piosynka Skalar w te noc Bartas -> Elo elo 5,2,0 😎 Pozdrowienia dla Mojej Kochanej Żonki Anny, oraz dla Agnes Ukrainy i Ericsonsa, jak i dla całego RP. Dj dorzuć tam do pieca.... Majówko trwaj 😜 Turowo na pełnej 💪💪 Remixson ,łysy ,smoter -> Dla Asi i Ani co mają jeszcze cierpliwość dla nas.mam nadzieję że wam się nigdy nie skończy Oraz oczywiście dla bandy łysego co lata boczkiem mercem w kombi.nie zapominamy o najlepszym dj który będzie nas prowadził aż do samego rana ,pozdro ;) Pepin -> Strzelczyn się bawi w garażu, pozdro dla Reni, pozdro dla Ciebie didżej😁 lecyymy z majówką! Arci -> Pozdrowienia Od kici dla całej ekipy grilującej z radiem party oraz szwagra kulki który niestety pracuje dziś .Pakosław pozdrawia Karaś -> Pozdrowienia dla Kochanego Bubusia. Kocham Cię Bubu HANS -> Najsamprzód pozdrowiom tych goroli z tużi śląskij co walom wrawego sztoka pod altanom , a szwagier siecze naprany trowa gokartym , jo nierod ciepłego piwa a spoconych bab , szumnie pozdrawjom jadymy durch auu , wyindywidualizowany ślązok :) Placek -> Tutaj Kielce, dzisiaj świętujemy! oby nie spadek!! Pozdrowionka dla Skipiego i Pancza Od Placka Arci -> Pozdrowienia Od kici dla całej ekipy grilującej z radiem party oraz szwagra kulki który niestety pracuje dziś .Pakosław pozdrawia Siwy z pelplina -> Pozdrowienia dla wszystkich przy ognisku pij Baśka pij Mazi Wrocław -> Pozdrowionka dla wszystkich słuchaczy a wszegolnosci dla Sylwi Robaczka uśmiechnij się niunkan
NA ŻYWO
Gra:
Partyboy
Audycja:
After Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
House Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
DjMixes Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Energy 2000
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Trance Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Vocal Trance Party

Pozdrowienia - Kanał Główny
Nick:
Treść pozdrowień:

Kod sms: Pozostało Ci znaków

Aby uzyskać kod wyślij SMS o treści RP pod numer: 71480 koszt 1 PLN netto (1,23 PLN brutto) regulamin