Skocz do zawartości

CATR No.38 guestmix Ferry Corsten

Ogłoszenia/ Wydarzenia
Casper

Szczegóły wydarzenia

 Share

Radioparty.pl ma zaszczyt zaprosic na mega show z udzialem jednej z najwiekszych gwiazd swiatowej sceny transowej Ferrym Corstenem (NL)

 

Ferry Corsten urodził się w 1977r. Pochodzi z holenderskiego miasta; stolicy co ambitniejszej muzyki rozrywkowej, Rotterdamu. Ferry został producentem muzycznym w roku 1991. Po pierwszych wyprodukowanych kawałkach w stylu underground'owym Ferry zainteresował się bardziej sceną trance. W 1996 roku jego produkcja "Don't be Afraid" wydana pod pseudonimem "Moonman" osiągnęła 46 pozycję na UK Dance singles Chart. W 1999 roku wystartował jego pierwszy solowy projekt System-f, a pierwsza kompozycja "Out of the blue" stała się jednym z największych trance'owych numerów 1999 roku i osiągnęła miejsce w pierwszej dwudziestce U.K. single chart i wpisała go permanentnie na mapę światowego rynku danceowego.

 

w maju 1999 roku we współpracy z DJ'em Tiesto ukazal sie owiany juz legendą projekt o nazwie "Gouryella". Pierwszy singiel tego projektu pod takim samym tytułem dostał się na 15 pozycję UK singles Chart, a następne "Walhalla" i "Tenshi" demonstrowały światowy apel muzyki trance i wizję Ferrego na ten gatunek muzyczny. Następnym sukcesem tej międzynarodowej kampanii trance'u Ferrego była interpretacja utworu Williama Orbit'a "Adagio for Strings", która stała się wielkim hitem i umocniła pozycję Ferrego na listach przebojów. W październiku tego samego roku Ferry został wybrany "Producentem roku" na Ericsson Muzik Awards w Londynie pozostawiając za sobą nominowanych do tej nagrody Puff'a Daddy'ego i Rodney'a Jerkins'a.

 

Pomimo swojej olbrzymiej popularności i niewątpliwego wkładu w historię muzyki trance, Ferry nadal nie spoczywa na laurach. W 2006 roku zajął 6 pozycję na świecie w prestiżowym rankingu organizowanym przez DJ Magazine. Ferry to człowiek wielkiego formatu, który nigdy nie mówi sobie "stop"; wręcz przeciwnie - stawia ludziom coraz nowe ścieżki w poznaniu muzyki klubowej.

 

Magiczne dźwięki serwowane przez samego mistrza Ferrego będziecie mogli usłyszec już w najbliższą sobotę (20.01.2007r.) od godziny 18.00 - 21.00 na kanale TRANCE Radioparty.pl. Przyszykujcie swoje uszy na ekstremalnie wyrafinowaną dawkę transowych brzmień z najwyższej światowej półki.

 

Nie możesz tego przegapić!

Gorąco zapraszamy!

 

 

Ferry_2007.jpg

 Share


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

×
×
  • Dodaj nową pozycję...