Skocz do zawartości

HTS with Martin S and DJ Danjo (Armada Music)

Ogłoszenia/ Wydarzenia
Martin_S

Szczegóły wydarzenia

 Share

DJ DANJO (Armada Music) @ Hybridized Trance Selection Special with Martin S / 20.02.2007 (wtorek) 20.00 - 22.00

 

 

 

 

 

danjo.jpg

 

 

 

 

 

"Co wyjdzie jeśli za konsoletą postawimy jakichkolwiek dwóch dj'ów? Więc...dwóch dj'ów. Ta odpowiedź sprawdza się w przypadku wielu, ale nie z duetem Danjo & Styles. Za deckami z tych z pozoru potulnych Holendrów wychodzą prawdziwedemony rozrywki. Współpracując tworzą czystą magię tańca i dźwięku. Z autorskimi produkcjami, które tryskają jakością i nieskazitelnością i wściekle energetycznymi umiejętnościami mikserskimi, tworzą oni duo, które jest prawdziwym unikatem pod względem brzmienia jak i nituzinkowego stylu.Danjo & Styles są w czołówce tego, co znawcy nazywają kwintesencją holenderskiego trance'u, tech-trance i progressive.

 

Gdy Danjo (Danio Raijer 1979) i Rob Styles (Robbert Vroegindeweij, 1980), poznali się na imprezie w 1998r., odkryli, że jeden plus jeden - to więcej niż dwa. Umacniając się muzyczną i producencką mądrością, połączyli to do stylu, który jest wyjątkowy, jakkolwiek by na to nie patrzeć.

 

Niekonwencjonalne dźwięki, niekonwencjonalna melodia i nieprzewidywalność: trance'owe brzmienie Danjo & Styles jest,magiczne, sexy pełne emocjonującej słodyczy - zmieszane w energetyczne brzmienie staje się znakiem firmowym Danjo & Styles.

 

Danjo & Styles odkrywają nowe przestrzenie od początku i przekuwają swoje talenty na styl trance, który jest głębokie i dostępny w tym samym momencie. Obecnie z tej przyjaźni i muzycznej fuzji wynika jeden z najmocniejszych duetów trance w Holandii i daleko poza nią. Produkcje Danjo & Styles wychodzą na wierzch kejsów z nagraniami wielkich DJ'ów na całym świecie, takich jak Tiesto, Paul van Dyk'a czy Judge Jules. Dzieje się tak dlatego, że każda produkcja Danjo & Styles jest uważana jako momentalny 'floor filler', zawsze stykający uczuciową uwagę z nieuniknionymi wibracjami.

 

Obserwacja tej dwójki pracującej za deckami wstrzymuje wzrok. To nie jest zwyczajne duo: Danjo & Styles dzielą szósty zmysł dla każdego innego stylu i momentu w czasie, to znów ściśle przestrzegają poziomu i - oczywiście, przyjemności. Łączą oni instynkt z rozwiniętymi umiejętnościami dj'skimi, co w rezultacie daje najbardziej magiczne momenty w tańcu: tłum całkowicie poddany dj'om.

 

Czy to remix, czy własna produkcja, Danjo & Styles nie akceptują niczego poza najwyższej jakości muzyką opuszczającą ich studio. Patrząc wstecz do roku 2000, ich dążenie do perfekcji zostało szybko zauważone przez firmę nagraniową BPM Dance, która podpisała z nimi kontrakt. To dzięki temu Danjo & Styles pracują razem z największymi nazwiskami holenderskiej sceny dance, takimi jak: Randy Katana, Signum czy Mark Norman - z którymi są też dobrymi przyjaciółmi. To w tamtym czasie wydali najbardziej popularne nagrania 'Fitness' i 'Anticipating', które utorowały im drogę na szczyty świata muzycznego, odtąd kawałki te zdobywają listy przebojów od Singapuru po Rio de Janeiro. To oczywiste: oto mamy duo, które naprawdę stworzyło swój niepowtarzalny styl.

 

Wtedy wszystko się zaczęło. W 2003 współpracowali z Arminem van Buuren przy projekcie 'Armada'. Wkrótce ukazał się mega hit 'Aragon' i po specjalnym wprowadzeniu na główną scenę na Trance Energy szybko zdominował listy przebojów dance na całym świecie. Później w 2003, duet dał kolejny sygnał, uruchamiając nowy projekt pod nazwą 'Primer'. Ta produkcja szybko zdobywa rozpęd z serią wysokiej jakości produkcji trance, a wszystko z twardym, chwytliwym i sexy brzmieniem. Na początku 2004 roku największa holenderska marka dance ID&T wydaje 'Duende', znany dziś szeroko klasyk.

 

Dobrzy producenci mogą nie zawsze być wspaniałymi remixerami, Danjo & Styles jest ogromna, włączając w to najlepszych światowych dj'ów, takich jak Tiesto (specjalny remix światowego hitu 'Adaggio for Strings'), Jones & Stephenson (klasyczny 'The First Rebirth'), Fire & Ice, Chakra ('Love Shines Through'), Signum, Ernesto & Bastian, Arizona vs. Passiva, PG2 - a lista daleka jest od ukończenia. Telefon Danjo & Styles wciąż dzwoni z propozycjami remixów, pełnych ich unikatowej mieszanki sexy rytmów i energetycznych bitów.

 

Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, dwóch pracoholików poświęca trochę czasu na prowadzenie swego własnego show w radiu - co miesiąc dwugodzinnego mixu na żywo pod flagą 'Playground'. To może cieszyć stacje radiowe na całym świecie.

 

Można powiedzieć, że przyszłość trance jest w dobrych rękach u Danjo & Styles. Należą oni do czołowego stylu, docenianego w skali światowej. Tworzą oni swe własne brzmienie, łącząc je z niepowtarzalnymi umiejętnościami mixowania i wzajemnym oddziaływaniem z tłumami, co jest naprawdę fenomenalne."

 

 

 

www.djdanjo.com

 

 

Danjo Raijer (DJ DANJO) z formacji Danjo & Styles juz w najbliższy wtorek od 20.00 - 22.00 na kanale TRANCE radioparty.pl w nowej jakości AAC+

 

 

 

Zapraszam! Tego nie możesz Przegapić!

 

Martin S

 

 

 

www.martin-s.info

http://www.myspace.com/_martin_s

 

 

 

 

ps: Przypominam ze aby odbierac sygnal w nowej jakosci AAC+ nalezy wyposazyc sie w najnowszego winampa 5.33 - link:

 

 

 

wersja PELNA - http://www.winamp.com/player/full.php

wersja LITE - http://www.winamp.com/player/lite.php

 Share


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

×
×
  • Dodaj nową pozycję...