Skocz do zawartości

Sander van Doorn Guestmix @ Radioparty

Ogłoszenia/ Wydarzenia
Martin_S

Szczegóły wydarzenia

 Share

Sander Ketelaars aka Sander van Doorn prosto z Eindhoven w Holandii. Jego oryginalny styl – połączenie muzyki house, techno z trancem doprowadziły go na szczyty. Zajął 32 miejsce w ekskluzywnym magazynie DJ Mag Top 100

 

svd.jpg

 

Urodzony 28 lutego 1979 Sander van Doorn zdradzał przywiązanie do muzyki już w wieku młodzieńczym. W wieku 16 lat rozpoczął grę na zakupionych za niewielką kwotę gramofonach, których stan pozostawiał dużo do życzenia. Nie załamując rąk Sander van Doorn postanowił wyrobić sobie styl, który wyróżniłby go z całej plejady podobnych artystów. Mimo braków natury technicznej jego nowe hobby wciągnęło go dogłębnie. Z czasem jego poszukiwania posunęły się dalej, w kierunku pierwszych prób z komputerem. Pierwsze eksperymenty 17 letniego wówczas chłopaka zaowocowały pierwszymi wydanymi numerami. Dwa utwory powstałe na prowizorycznym sprzęcie nie zadowoliły Sander'a van Doorn'a, który postanowił bardziej skupić się na produkcji muzyki wypełnionej mocnymi dźwiękami.

 

Zainspirowany stylami: techno, trance i progressive, Sander van Doorn wypracował łatwo rozpoznawany styl pełny szalonych, dynamicznych dźwięków. W krótkim czasie nawiązał współpracę z wytwórnią Spinnin Records, do której należą między innymi. Efektem wytężonej pracy Sam stały się liczne remixy: "Timeless" Ron van den Beuken'a, "The Beat Goes On" E-Craig'a, "One Solid Wave" Randy'ego Katany i wiele innych. Po okresie remixów nadszedł czas na pierwsze produkcje firmowane własnym nazwiskiem. Jego debiut to: "Twister", po nim nastąpiły kolejne niemniej znane: Summer Melodies, A.K.A, Get Together, Loaded, Punk'd, Deep (In-Deep), Dark Roast, Themesong, Chemistry, Bling Bling wydawane pod różnymi pseudonimami: Purple Haze, Sandler, Frequence, Larsson oraz Sam Sharp.

 

 

Sander van Doorn wystapi juz w najblizszy wtorek (06.03.2007)

od 20.00 - 22.00 na kanale Trance Radioparty

Hybridized Trance Selection Special with Sander van Doorn!

 

 

Zapraszam:

 

Martin S

 Share


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

×
×
  • Dodaj nową pozycję...