Skocz do zawartości
Aras

[Pozostałe] Szukasz Czegos a masz urywek lub słowa, jaki to tytuł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje większego nie wiem jak to nazwać pakietu piosenek, no mniejsza wiem że w tym pakiecie znajduję się :

Cascada - Evacuate The Dancefloor (Rob Mayth Remix)

Mika - Relax ( jakiś mix nie pamiętam)

Chyba się nazywał Electro Mix vol coś tam coś tam jest on dość stary ale jak ktoś coś wie będę WDZIĘCZNY!

I jeszcze jedno czy ktoś zna tytuł piosenki która leciała dziś rano na Kanale "Dj Mix" o godzinie 9:00-9:15 słowa jakie pamiętam to "crusade" "shine like coś" albo czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć listę piosenek lecących na tym kanale w tych godzinach byłbym wdzięczny za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję seta/u, który leciał koło 12-12:30 dzisiejszego dnia (9/25). Nie wiem czy to ten sam set leciał później, ale kolo 12:45 za konsoletą padały słowa "Dj Aras i DJ Deepush oraz moja skromna osoba". Tutaj zaczęły się wywalające z butów tracki, a przedtem (koło 12) było tak pompastycznie, nieco łagodniej:D Stacja: Energy2000 transmisje. 12:50 "Już za niedługo dj deepush, nasz prezenter, jeden z najlepszych, jak to się mówi, mistrz" Dzięki za pomoc z góry;) i mówił także 12:52 "teraz dla spawacza, jego klimaty *nutka barbie girl w tle*" Ale to chyba czego szukam to jakiś poprzedni set

Edytowane przez Aspirant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, poszukuję nutki, która leciała dzisiaj na kanale głównym około godziny 9 ( Partyboy ). Chciałem nagrać fragment ale coś w apce mi się nie udało niestety :/  Jeśli chodzi o słowa to coś takiego " Shake shake... let me see... eternal disco "  ( z tym "eternal " to pewny nie jestem. Styl też mi ciężko określić, bardziej jakiś dance czy coś, śpiewane głosem męskim i kobiecym. Szukam i szukam i niestety nie mogę tego odnaleźć, a siedzi w głowie :( Z góry dzięki dla znalazcy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam nutki od początku video do 2:10- zna ktoś? z góry dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje: 

"Ready Or Not, Here I Come, You Can't Hide 
Gonna Find You and Take it Slowly "

tylko w remixie, który dosyć często leciał na głownym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poszukuje muzyki o podobnych klimatach nie ważne po jakiemu ważne by bit był dobry 
Feduk - ĐкОНОŃŃŃйОНа

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wam, szukam o to tego kawałka, nuta nagrana z imprezy ale brak małego namiaru. Ktoś zna? Pozdrawiam i z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie niedawno zwiedzając czeluści internetu natknąłem się na pewną nutę. 

Może ktoś wie jak się nazywa.

od 44:33 do 44:43

Z góry dzięki za pomoc!

Ian Oliver Feat. Shantel - Bucovina (Ian Oliver's Radio Mix)

Edytowane przez #Carling#

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siema szukam starem dobrej nuty  :smile: moze ktoś pomoże, pamietaj tylko że głos był damski i w refrenie było sedur sedur  :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam nuty, leciała gdzieś 20:10 na radiu, damski co chwile głos powtarza where are you i w sumie wiecej nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od 22:30. Cóż to?

Micha Moor - My Foe (CAZZ Bootleg)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi