Skocz do zawartości
Bartos

IV Oficjalny Zlot RP - 1 wrzesień - LUNATIC

Rekomendowane odpowiedzi

Troche mało tych prezenterow :-| no ale lepsze to niż nic. Ja oczywiscie sie nie zjawie bo mam za daleko :P pozdro.

Prezenterow RP bedzie duzo wiecej (np Cali, Kaczmar, Siles itd... :blush: ) ale nie wszyscy beda za konsola. Muzyka na zlocie bedzie dopasowana raczej do klimatow Lunatica czyli bedzie przewazal electro-house i house ale bedzie mozna tez bawic sie w klimatach zapodawanych przez Wanga czy Pumbe grajacego super nutki klubowe :blush:

a byc moze zagra ktos jeszcze :)

Gość Lukasz83885038388503
Prezenterow RP bedzie duzo wiecej (np Cali, Kaczmar, Siles itd... :P ) ale nie wszyscy beda za konsola. Muzyka na zlocie bedzie dopasowana raczej do klimatow Lunatica czyli bedzie przewazal electro-house i house ale bedzie mozna tez badzic sie w klimatach zapodawanych przez Wanga czy Pumbe grajacego super nutki klubowe :blush:

No to mnie uspokoiłeś :blush: Zycze wszystkim prezenterom oraz klubowiczom-forumowiczom dobrej i udanej zabawy 8-)

W sumie to nie jest tak daleko ode mnie... hmm może i ja tam zawitam jak będę miał czym i jak w pobliskim klubie nie wypali impreza z Not Complete DJs

Własnie jestem po rozmowie z Dominem i byc moze ... Domin (NCDJs) tradycyjnie zawita na zlot RP w Lunaticu (do tej pory byl na wszystkich zlotach) ... w tym tygodniu Domin ma dac odpowiedz :P

HAAAAA pewnie ze CALI bedzie nie ma ze boli ... mam duzo KM do pokonania ale by ponownie spotkac moje kochane doborowe grono RPowcow moge nawet jechac na UKRAINE takze nie patrzec na kilosy ... tylko przybywajcie a bedzie to Jedna z WASZYCH najlepiej wspominanych imprez;)

Własnie jestem po rozmowie z Dominem i byc moze ... Domin (NCDJs) tradycyjnie zawita na zlot RP w Lunaticu (do tej pory byl na wszystkich zlotach) ... w tym tygodniu Domin ma dac odpowiedz :blush:

Wiem bo też wczoraj z nim rozmawiałem hmmm miejmy nadzieję że zawita na zloci

Ja postaram się też być na zlocie :blink::):blush::):P

Chemical dziwne żeby Ciebie tam nie było :biggrin::biggrin:

no to jeszcze dalej ma Pumba bo z Tarnowa :P

Vejder - a jak jedziesz? pociagiem czy autem?

No Bartos nie wiem jeszcze jak to będzie. Pociąg jak na dzisiaj. Wiem, że Ty podobno z Silesem jedziesz.

Jak bym jechał to by się można jakoś tak ustawić żeby się gdzieś po drodze spotkać.