Skocz do zawartości
Bartos

IV Oficjalny Zlot RP - 1 wrzesień - LUNATIC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BrAzYlia
Ei... hmmm a który to był wogole Zales <lol> :sleep::D:D:D:D

No własnie :) ??????????????????

Ps. Wogóle to fajnie z jego strony ze zapoznał sie z kimkolwiek. No Coment :laugh: Jesli on nie chce znać mnie to ja jego też :D Troszke to nie fajne z jego strony ze siedział i nas obczajał a sam sie nie przedstawił.

Już przeszło troszczeke... aczkolwiek tesknic za wami bede zawsze :-(

p.s. był tam zaleś???

Ei... hmmm a który to był wogole Zales <lol> :laugh::D:D:D:D

P1000338.JPG

Sylwia ten Pan po prawej stronie siedzący koło Ciebie to Zaleś :) haha piła z nim a nawet nie wie kto to jest :D haha

ehhh jak czytam to wszystko to mi sie też łezka w oczu kręci jeszcze raz chce tam jechac i bawić sie z wami jesteś naprawde cudowną ekipą, szkoda że droga do domu tak krótka była hahahha :D

Siles dostał rozdwojenia jaźni" zamknij te dzrzwi" "nie otwieraj je" hahha

nasza mała ale jaka cudowna Natalka poprostu chodzący punk informacyjny cała w naklejkach :biggrin:

że już o Hołku i jego "ogierze" nie wspomnie buahhaha jesteś boski :grin:

i oczywiście biedny free który ze mną w pociągu musiał spać ale klimacik też mu sie udzielił bo też zaczoł śpiewać :)

a właśnie tak na koniec to ja wam zaśpiewam specjalnie dla W4ng który już miał mnie dość hejjjj Mister Dicky Pinky jeee :razz:

Gość FreeLoader

Jakie mister dicky ? wszyscy podobno słyszeli, wszystkich podobno Lola molestowała fałszując tę pieśń a ja nawet jej nie słyszałem (całe szczęście :laugh::sleep:

BTW. Poumieszczajcie fotki wszyscy którzy mieli aparaty bo narazie tylko od Elektrycznej są !!

Ps. - Rozj*** mi gramofon :)!

- Przestań pierd*** posklejamy składankę i będę prawie jak DJ Tiesto ;)

Ps.2 - IMAGINATION :D! SHINNING, WHAT THE FUCK ?

Gość MrS_ElaStyNa
to nie był zales :) ja znam tego kolesia to słuchacz radioparty z poznania sam mi wysyłał swoje foto i mówiłze bedzie i ma ksywke ZAYL ! pijoki :laugh:

ZAYL ?:D;) napewno to nie zales ?!! buehehehe fajnie fajnie ... :sleep:

Gość arturoboy

Witam was wszystkich. Pierwszy raz byłem na takim zlocie i było naprawdę super choć dużo szczegółów za bardzo nie pamiętam choć prześwity w pamięci są. Jakby tak tydzień trwał taki zlocik, to by się działo!:)

Witam was wszystkich. Pierwszy raz byłem na takim zlocie i było naprawdę super choć dużo szczegółów za bardzo nie pamiętam choć prześwity w pamięci są. Jakby tak tydzień trwał taki zlocik, to by się działo!:)

Artur - moze kiedys uda sie zorganizowac 3 dniowy zlocik :D

ale nie ma co narzekac - trzeba sie powoli szykowac na nastepne spotkanko :laugh:

Gość MrS_ElaStyNa

hmmm ktory to byles Ty wogole :D:laugh:

Gość FreeLoader

Tez obstawiałbym za jakimś min. 3 dniowym zlotem... byłoby git tylko trzeba także liczyć się z tym, że bo takim spotkaniu 3 dniowym (i 3 nocnym co jest bardziej adekwatne do tematu) nasza rodzina radiaparty mogłaby ulec powiększeniu (o kilka małych wypadków przy pracy) Także pamiętajcie SAFE SEX only <lol>

Ps. A tak serio to jak będzie jakiś kilkudniowy zlocik to ja się pisze chodżbym miał znowu spać na podłodze albo z Hołkiem :)! :D

Gość MalaElektra

Je je je je :) Mi się to podoba :D

Rozmawiałam o tym z Kasia wracając do Warszawy i doszłyśmy do wniosku, że na przykład weekend majowy lub ferie zimowe mogły by być fajnym terminem... z tym, że pamiętajcie, że do tego jest podszebna ekipa, która to sprawnie zorganizuje no i ludzie którzy będą reflektować na taką imprezę...

Z tym drugim pewnie nie będzie problemu, natomiast nie wiem kto by się podjoął organizacji takiego wyjazdu, bo jak każdy wie w radioparty jest tak, że jest milon pomysłów, ale z regóły nie ma kto ich wprowadzić w życie...

Gość MrS_ElaStyNa
Tez obstawiałbym za jakimś min. 3 dniowym zlotem... byłoby git tylko trzeba także liczyć się z tym, że bo takim spotkaniu 3 dniowym (i 3 nocnym co jest bardziej adekwatne do tematu) nasza rodzina radiaparty mogłaby ulec powiększeniu (o kilka małych wypadków przy pracy) Także pamiętajcie SAFE SEX only <lol>

Ps. A tak serio to jak będzie jakiś kilkudniowy zlocik to ja się pisze chodżbym miał znowu spać na podłodze albo z Hołkiem :)! :D

bueheheheh ulec powiekszeniu.... hehehe free im wiecej nas tym lepiej ;D ;D ;D

Taki kilkudniowy zlot to bylo by naprawde coś! napewno bym przyjechała nawet sama :laugh:

Fakt ze po tym zlocie mam powiekszone wezly chlonne i zle sie nadal czuje !! ale coż... zycie :sleep: kolejnego zlotu i tak nie przepuszcze chociazby byl na marsie ;)