Skocz do zawartości
Siles

Ankieta na temat Partylisty

Rekomendowane odpowiedzi

jak dlamnie moze byc jednak dla kazdego kanalu powinna byc osobna party lista i jedna glowna taka jak jest teraz. przykladowo kanal z najwieksza popoularnoscia (club/eurodance) 20 nutek house - 15 hardstyle 10 i z tych mozna byloby zrobic jedna glowna party liste czyli np 5 najlepszych nutek club/eurodance do glownej partylisty 3 z housu i 2 z hardstyle :)

jak dlamnie moze byc jednak dla kazdego kanalu powinna byc osobna party lista i jedna glowna taka jak jest teraz. przykladowo kanal z najwieksza popoularnoscia (club/eurodance) 20 nutek house - 15 hardstyle 10 i z tych mozna byloby zrobic jedna glowna party liste czyli np 5 najlepszych nutek club/eurodance do glownej partylisty 3 z housu i 2 z hardstyle :)

Piwo dla tego pana :!: 8-) W ankiecie zaznaczyłem ''nie słucham'' bo partylista ogranicza sie do jednego stylu muzyki...

Chętnie bym posłuchał jeśli byłoby 5 nutek komercyjnych 5 trancowych 5 housowych i 5 hardstylowych. Top 20 i tyle :D

Ciekawia bylaby taka PartyLista :biggrin: A ta aktualna moze byc :mrgreen:

Tu moja poprzedniczka lolka dobrze napisała... Na innych kanałach też by się przydała partylista, tylko oczywiście nie w tych samych godzinach... Można by było zrobić małą ankietę na ten temat i by się okazało czy są słuchacze taką opcją zainteresowani. Wtedy by były już 3 Partylisty :) hehe

List przebojów może być w naszym radiu nawet kilkanaście ,jest tylko jedno pytanie :} ..Kto sie nimi zajmie ?? MAło jest osób które są gotowe tego podjąć ,a jeszcze mniej sprosta podjętemu zadaniu... Prowadzenie Partylisty nie jest proste po pierwsze czasochłonne ,po 2 wymaga planowania czasem tak aby w dniu i godzinie prowadzenia mieć czas na to zajęcie . Sadze że ten pomysł raczej nie wypali zwłaszcza jeśli ostatnie zdanie w tej sprawie ma zawsze zarząd radia , a ich już nie łatwo przekonać hah to tyle z mojej strony :}

Pozdrawiam

Ps Lubię Partyliste gry Siles prowadzi :-P

Mam pomysla! :mrgreen:

Mozna na koniec kazdego miecha robic podsumowanie i 3 najlepsze nutki z kazdego miesiaca (co daje 36 numerkow) puscis pod koniec roku jako mega podsumowanie party listy :wub: I co miesiac wymieniac wszystkie kawalki na party liscie ktore znajduja sie dluzej niz 4tyg. Co o tym myslicie?

Oschem nie było Partylisty teraz i tydzien temu, gdyż prowadzących jest dwóch ja i Ronax...

w tą niedziele co była nie mogłem grać bo byłem w komisji wyborczej... Ronax nie może grać bo ma coś z netem, więc czasami przestoje w partyliście sie zdarzają, musisz to zrozumieć...

jaaauuu! :mrgreen:

Jak widać Partylista bez Michała nie istnieje... Gdyby nie on, to pewnie przez najbliższe kilka miesięcy dalej by jej nie było :neutral: a teraz całe szczęście wrócił Silesik do partlisty i to w wielkim stylu!! :D Dzięki niemu coś się w tym radiu dzieje przynajmniej ;/ Partylista być musi, bo bez niej było nudno... a w niedziele wieczorkiem zawsze miło usiąść i posłuchać fajnych kawałków serwowanych przez Silesika :mrgreen:

a teraz jest po prostu świetnie, nic dodać nic ująć... :P wielkie brawa się należą za kawał dobrej roboty :D

Ale "tak on robi" :unsure:

(ostatni raz tak najsłodziłam grr :twisted: )