Skocz do zawartości
Siles

Ankieta na temat Partylisty

Rekomendowane odpowiedzi

No i mała ankieta na temat Partylisty :) Zachęcam również to wypowiadania się w tym temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dlamnie moze byc jednak dla kazdego kanalu powinna byc osobna party lista i jedna glowna taka jak jest teraz. przykladowo kanal z najwieksza popoularnoscia (club/eurodance) 20 nutek house - 15 hardstyle 10 i z tych mozna byloby zrobic jedna glowna party liste czyli np 5 najlepszych nutek club/eurodance do glownej partylisty 3 z housu i 2 z hardstyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafir
jak dlamnie moze byc jednak dla kazdego kanalu powinna byc osobna party lista i jedna glowna taka jak jest teraz. przykladowo kanal z najwieksza popoularnoscia (club/eurodance) 20 nutek house - 15 hardstyle 10 i z tych mozna byloby zrobic jedna glowna party liste czyli np 5 najlepszych nutek club/eurodance do glownej partylisty 3 z housu i 2 z hardstyle :)

Piwo dla tego pana :!: 8-) W ankiecie zaznaczyłem ''nie słucham'' bo partylista ogranicza sie do jednego stylu muzyki...

Chętnie bym posłuchał jeśli byłoby 5 nutek komercyjnych 5 trancowych 5 housowych i 5 hardstylowych. Top 20 i tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siles mozna tak zrobic jak pisza koledzy wyzej, bo juz te nutki co leca mozna powiedziec sa oklepane, wiadomo sa propozycje, ale z jednego gatunku, a mozna sprobowac z innymi gatunkami, powinno sie przyjac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wezmę to pod uwagę :) dobry pomysł, leczo wątpie żeby Hardstyle się przyjął na głównym, natomiast House i Trance jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anitek90

Ja nie słucham bo nie mam czasu, raz tylko przypadkiem usłyszałam jakis kawałek na I-szym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawia bylaby taka PartyLista :biggrin: A ta aktualna moze byc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lukasz83885038388503

jestem obojetny bo i tak nie slucham

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lolka

Moim zdaniem każdy kanał powinien mieć swoją partyliste ta na głównym jest ok ale to tylko dla fanów komercji na trance czy house tez sie przyda coś takiego

pozdr:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu moja poprzedniczka lolka dobrze napisała... Na innych kanałach też by się przydała partylista, tylko oczywiście nie w tych samych godzinach... Można by było zrobić małą ankietę na ten temat i by się okazało czy są słuchacze taką opcją zainteresowani. Wtedy by były już 3 Partylisty :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

List przebojów może być w naszym radiu nawet kilkanaście ,jest tylko jedno pytanie :} ..Kto sie nimi zajmie ?? MAło jest osób które są gotowe tego podjąć ,a jeszcze mniej sprosta podjętemu zadaniu... Prowadzenie Partylisty nie jest proste po pierwsze czasochłonne ,po 2 wymaga planowania czasem tak aby w dniu i godzinie prowadzenia mieć czas na to zajęcie . Sadze że ten pomysł raczej nie wypali zwłaszcza jeśli ostatnie zdanie w tej sprawie ma zawsze zarząd radia , a ich już nie łatwo przekonać hah to tyle z mojej strony :}

Pozdrawiam

Ps Lubię Partyliste gry Siles prowadzi :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wedlug mnie partylista powinna wlasnie zawierac utworki roznego typu i klimatu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja myślę, że party lista powinna być na każdym kanale !! ale chyba mało było by osób chcących prowadzić takie coś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pomysla! :mrgreen:

Mozna na koniec kazdego miecha robic podsumowanie i 3 najlepsze nutki z kazdego miesiaca (co daje 36 numerkow) puscis pod koniec roku jako mega podsumowanie party listy :wub: I co miesiac wymieniac wszystkie kawalki na party liscie ktore znajduja sie dluzej niz 4tyg. Co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Partylista podobno co niedziele ma być a się zdazylo ze nie było jej n.p. w tym tygodniu słuchałem to nie było :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oschem nie było Partylisty teraz i tydzien temu, gdyż prowadzących jest dwóch ja i Ronax...

w tą niedziele co była nie mogłem grać bo byłem w komisji wyborczej... Ronax nie może grać bo ma coś z netem, więc czasami przestoje w partyliście sie zdarzają, musisz to zrozumieć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a party listy

tak jak nie bylo tak i nie ma

moze dajcie jakiemus innemu prezenterowi szanse ??

taki ktory czesto gra na radiu zeby on prowadzil party liste

bo troche smutno bez party listy :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wzyej , moze dajcie zastepstwo komus , bo troche dziwnie bez partylisty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
http://forum.radioparty.pl/PARTYLISTA-Informacje-Ogolne-t9279.html

Oschem Zapraszam do tego tematu.

Co do zastepstwa, to mial grac jeden czlowiek partyliste ale z jakis powodow nie gral...

Od Stycznia jedziemy z koksem !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy jest czy jej nie ma to i tak nie słucham bo nie mam wtedy czasu...

w ogóle mało słucham radia... przede wszystkim brak czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaaauuu! :mrgreen:

Jak widać Partylista bez Michała nie istnieje... Gdyby nie on, to pewnie przez najbliższe kilka miesięcy dalej by jej nie było :neutral: a teraz całe szczęście wrócił Silesik do partlisty i to w wielkim stylu!! :D Dzięki niemu coś się w tym radiu dzieje przynajmniej ;/ Partylista być musi, bo bez niej było nudno... a w niedziele wieczorkiem zawsze miło usiąść i posłuchać fajnych kawałków serwowanych przez Silesika :mrgreen:

a teraz jest po prostu świetnie, nic dodać nic ująć... :P wielkie brawa się należą za kawał dobrej roboty :D

Ale "tak on robi" :unsure:

(ostatni raz tak najsłodziłam grr :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

temat zniknął bo był nie używany, więc odświeżam :>

a wy za klawiaturki i wypowiadać się proszę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Van Psycho

Nuta wymiata..... gimme more....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi