Skocz do zawartości
Aras

V Oficjalny Zlot RadioParty.pl - KLUB ENERGY2000

Rekomendowane odpowiedzi

30 listopada 2007r w klubie Energy 2000 odbedzie sie V Oficjalny Zlot Prezenterow i Słuchaczy RadioParty.pl

na głównej sali E2K zagra 6 prezenterow RP oraz rezydenci klubu Energy

Impreza będzie pod hasłem:

"Ostatki z RadiemParty"

więcej info niebawem.

Może sie zjawie ale liczę że nuta nie będzie tylko jak na kanale głównym... Lista dj-ów to główny czynnik który spowoduje czy tam sie znajde czy nie :laugh: Nie wyobrażam sobie imprezy żeby grali tylko prezenterzy z kanału głównego. 3 z głównego 1 house 1 trance i smoothdeejay z hardstyle i będe :mrgreen:

Jeśli będzie typowo pod komercje to podziękował ślicznie :laugh:

:mrgreen:

P.S

Mam nadzieje że zagra Aras i Smoothdeejay W nich tylko szansa na mocniejsze uderzenia :!:

Nie wiem czy się zjawie...chociażby dlatego że mam w cholere daleko :laugh:

No wlasnie ja mam taki sam problem w uj daleko :D ale do 30 listopada jeszcze wszystko sie moze wydarzyc :laugh:

Jestem z wami chlopaki.... :-D :-( a z jak daleka jechalibyscie..?? Ja z okolic lublina... :-?

moze wpadna z sentymentu :D aras adi lata my sie nie widzieli :D

Jasne DOMIN z sentymentu do Arasa wpadnj bo wiesz przecież ze Aras jest 1 :D a ty 2:) nie no tak na serio to zapraszam razem w Iwoną :laugh:

Tak dobrze mówicie - wszystkie drogi prowadzą do ENERGY

Już za niedługo ukaże się bannerek na stronie głównej radia i na innych portalach

Jako jedno radio z nielicznych organizujemy takie właśnie zloty w niebywałych miejscach w Polsce. Robimy to dla słuchaczy i prezenterów aby się oni poznali nawzajem i zobaczyli NAS w akcji przy prawdziwej konsolecie.

Energy 2000 cieszy się dużą popularnością wśród klubowiczów i jest jednym z najnowocześniejszych klubów w Polsce. RadioParty jest jednym z najwiekszych Polskich internetowych radii, staramy się aby nasi słuchacze byli zawsze na pierwszym miejscu! Robimy to dla WAS!!

Więc jak już macie okazje przyjechać zobaczyć na żywo DJi radioparty.pl oraz klub Energy2000 to nie odpuszczajcie sobie takiej okazji :laugh: Bo nie wiadomo kiedy ona się powtórzy... :D

Do zobaczenia w e2k !

Panowie i panie zapowiada sie mega zlot :wub: Bartos Hołek cali Domin (aajj rózowa koszula) w4ng Natlia :P ajc siles :P yacus :P boze ludzie to bedzie mega ekipa juz xD cos czuje ze ten zlot przejdzie do histori jako najwiekszy i chyba najgorętszy ;)

Jeszcze chyba Coraggio bedzie :D

Ja proponuje wynając ze 2 loze gdzies na duzej, i jadym :D