Skocz do zawartości
Danes

Traktor 3.3.0.180

Rekomendowane odpowiedzi

nagrałem swój mix i gdzie on się zapisał bo szukałem i nie znalazłem a z jakim jest on rozszerzeniem :biggrin: :?: :?: :?;)/quote]

W Moich Dokumentach masz folder "Traktor3" Wchodzisz w niego i szukasz nastepnego folderu RECORDINGS. Twoj set jest w formacie wave. :mrgreen:

A jak z regulacją prędkości? Nadal tylko do 8.0?

Edit: Jakie jeszcze zmiany w stosunku do 3.2.020? Czy warto się przesiąść?

Tempo sam sobie wybierasz jakie Ci pasuje! Wchodzisz w PREFERENCES, nastepnie w DECK PREFERENCES i szukasz tam PITCH RANGE. Mozesz tam ustawic sobie 8%, 35%, 50% i 100%. Jakie sa zmiany w stosunku do 3.2.020? Przede wszystkim sa nowe efekty, nowy wyglad. Mozna sobie takze zmienic kolor widma track'ow! :biggrin:

Gość marian_pl
Tempo sam sobie wybierasz jakie Ci pasuje! Wchodzisz w PREFERENCES, nastepnie w DECK PREFERENCES i szukasz tam PITCH RANGE. Mozesz tam ustawic sobie 8%, 35%, 50% i 100%. Jakie sa zmiany w stosunku do 3.2.020? Przede wszystkim sa nowe efekty, nowy wyglad. Mozna sobie takze zmienic kolor widma track'ow! :biggrin:

Czyli warto ściągnąć. Dzięki za odpowiedź ;)

Oczywiscie ze sie da! Z lewej strony masz 4 cyfry podpisane PAGE. Klikasz na 4 i szukasz AUDIO RECORDER. Klikasz w Rec i dajesz! ;)

a jak to potem zapisać i otwożyć ?? bo nie moge znaleść :) a mało czasu mi zostało bo zaraz sie kończy

a jak to potem zapisać i otwożyć ?? bo nie moge znaleść ;) a mało czasu mi zostało bo zaraz sie kończy

Samo sie zapisuje! Jak zaczynasz klikasz REC i jak chcesz skonczyc takze naciskasz REC. Twoj set powinien znajdowac sie w Moich Dokumentach w folderze Traktor3. Wchodzisz w ten folder i szukasz nastepnego folderu o nazwie RECORDINGS. Mix jest w formacie wave, wiec bez problemu mozesz go odtworzyc w Winamp'ie!

Oczywiscie ze sie da! Z lewej strony masz 4 cyfry podpisane PAGE. Klikasz na 4 i szukasz AUDIO RECORDER. Klikasz w Rec i dajesz! ;)

jak zapisać nagranego seta ? bo nie mam pojęcia...a potem jeszcze jak go otworzyć ? powie mi ktoś z użytkowników ?

musisz kliknać prawym na plik potem w nazwie zrobić wpiz z końcówki wav na mp3 i to wszystko

Jak chcesz przekonwersjowac z formatu wave na mp3 najlepiej uzyc darmowego Audacity! Zmieniajac koncowki nazwy pliku nic nie zmienisz!

kurde troche głupio w tym traktorze jest zrobiony z tym nagrywaniem bo nagrywa taka pojemnoscia jakim czasem.... mam tak ze nagralem 50 min seta i zajmuje mi to 500mb .... ;) ciutkie duzo jak na 1 seta

Bo to jest format wave, a nie mp3!

Jak chcesz przekonwersjowac z formatu wave na mp3 najlepiej uzyc darmowego Audacity! Zmieniajac koncowki nazwy pliku nic nie zmienisz!

a u mnie jakoś działa tak samo jak ze zdjęciami :)

Bo to jest format wave, a nie mp3!

btw. dzięki za info będe pamiętał :) zmienie se na mp3 i bedzię mniej zajmować ;)