Skocz do zawartości
czeall

Virtual DJ vs Traktor DJ Studio

Virtual DJ vs Traktor DJ Studio  

486 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ktory lepszy program do virtualnego mixowania dla Ciebie?

• Virtual DJ
      287
    • Traktor DJ Studio
      199

Rekomendowane odpowiedzi

Virtual DJ to zabawka! Traktor DJ Studio to najlepsza wirtualna konsola DJ'a! Co z tego ze nie mozna zmieniac skorek, sampli. Choc slyszalem ze wersja 3.5, ma miec taka mozliwosc! Juz nie moge sie doczekac! Pozdrowienia TRAKTORZYSCI! :P

Hm, szczerze to najpierw mialem okazje spotkac się z traktorem. Z tego co pamietam to byla to wersja 1.0 potem dorwałem VDJ, a teraz znow traktor, tyle, ze 2.5.3

I to chyba jest najlepsza wersja tego programu ! Dlatego, pozdro dla traktorow ! :biggrin:

Moim zdaniem lepszy jest traktor3.3 od virual dj 5 nawet bo jest latwiejszy w obsludze i jest lepszy i tyle

a jednak musze zmienić moją opinie co do tych dwóch po wyprubowaniu virtuala stwierdzam iż virtual jest o wiele lepszy ;)

Gość djc-max

Osobiście wolę Virtual DJ'a może dlatego, że zaczynałem ma nim swoją przygodę z virtualnymi konsoletami i ich imitacjami na kompi, a to że Traktor ma więc CD'ków to nie znaczy, że jest lepszy Vitual jak dla mnie i jest lepszy, łatwiejszy w obsłudze i wyglądem też mi się bardziej podoba i na niego oddaję swój głos.

Gość djc-max

Może masz rację tylko ja siedziałem od początku na VDJ jeszcze nie siedziałem tak długo na Traktorze jak na VDJ teraz siedzę sobie na nim i zobaczymy jak to się potoczy dalej, ale mówię jak narazie dla mnie VDJ tyle z mojej strony na ten temat.

Bawiłem się na jednym i drugim programie a nawet grałem z jednego i drugiego imprezki i powiem szczeże że dla mnie traktor jest o wiele lepszy jak się nauczysz wszystkiego to poprostu zmiata VDJ z powieżchni a takie coś jak zmiana skórki to kojarzy mi się z winampem jest to poprostu tani chwyt marketingowy dla dzieci zresztą firma NATIVE INSTRUMENTS produkuje świetne oprogramowanie i mówcie sobie co chcecie już nigdy nie będę grał z VDJ.

No cóż każdy lubi to co ma więc pozdrwamiam i życzę miłego grania pozatym nie liczy się jaki program sprzęt(ale im lepszy tym większe są nasze możliwości) ale od naszej inwencji twórczj. Miłego grania.

VDJ nie ma co porownywac do Taktora .. duzo mniej profesjonalny to raczej zabawka niz narzedzie pracy .. jak dla mnie zdecydowanie traktor a gralem na obydwu przez jakis czas wiec mam jak porownac ..

Ja uzywam wersji 2.5.3, ktora polecam :D

Ja używam Virtual Dj w wersji 3 + odpowiedni skin. Ktoś wcześniej napisał, że zmiana skurki w jakiś sposób zmienia możliwości programu i to jest prawda w 100% się z tym zgodze. Dlaczego? a bo dlatego, że w standardowym skinie Virtual Dj nie ma tyle opcji co w innych skinach.

Z Virtualem od 5 lat :D Tractor mi nie stety nie przypadł do gustu...

Gość TECHNOsfera

Virtual bardzo fajny, ładnie gładko się miksuje itp... lecz jak to już mówili poprzednicy:zabawka. Jednakże udane imprezy na jednym i drugim zrobimy... A granie to też zabawa... noa jak się bawić to dobrą zabawką :D Ale do rzeczy... Jeśli planujesz grać dalej... to chyba tylko traktor. Dzień dwa i można go rozkminić a miksuje się naprawdę dobrze... jeśli jego opanujesz o wiele łatwiej Ci będzie przerzucić się na realny sprzęt. Jeśli starczy Ci zabawa to Virtual i jazda:pMam racje czy jak zwykle coś pomieszałem??

Głos na profesje - Traktor the best