Skocz do zawartości
Misssza

FL Studio 7 XXL Producer Edition

Rekomendowane odpowiedzi

*lewko* i jeszcze jak bys byl tak dobry to wytlumacz mi o co chodzi z tym PLAYLIST i z tym PATTERN 1,2 itd.

Jak cos uloze w pattern 1 i puzniej przejde do pattern 2 to juz nie slysze jak gra na pattern 1 nie....

Poprostu nie wiem jak ulozyc calo piosenke (niech mi ktos wytlumaczy o co kaman) Help :sad:

Również mam problem, pliki mp3 mogę ładować, odsłuchać nakładać coś na nie, nie mogę ich edytować... ale ściągałem remix packi z plikami .mid... niestety w tych plikach jakby nie mam dźwięku, odpalam dany pliczek winampem (przykładowo botten anne) i dźwięk jest, w FL studio jednak dźwięku nie mam :<

Po wybraniu kawałka wyskakuje mi takie okienko lawlpt8.png i jeśli pozaznaczam jakiś bass itp, wszystko gra, poza tym cholernym Midem :/

Przepraszam, trochę namieszałem, liczę, że ktoś mnie zrozumie, piszę praktycznie śpiąc, więc nie dziwcie mi się...

*lewko* i jeszcze jak bys byl tak dobry to wytlumacz mi o co chodzi z tym PLAYLIST i z tym PATTERN 1,2 itd.

Jak cos uloze w pattern 1 i puzniej przejde do pattern 2 to juz nie slysze jak gra na pattern 1 nie....

Poprostu nie wiem jak ulozyc calo piosenke (niech mi ktos wytlumaczy o co kaman) Help :sad:

129861.jpeg

:arrow:http://www.iv.pl/image/129861.jpeg

Fruity Loops Studio 7 (XXL Edition)

http://rapidshare.com/files/17433280/FLS7.rar

haslo:

1337warez.net

tu również już nie ma pliku "The file could not be found. Please check the download link." można prosić o nowy link??

Witam, zrobiłęm takiego umpstylowego songa. I mam pytanko: Jak zrobic żeby piosenka miała taki pogłos fajny? Bo bez efektów to do kitu jest. A nie wiem jakie efekty zastosować. Wiecie- głębia basu, super brzmienie, pogłos, lekkie echo może - nie mam pojęcia, bo zaczynam z FL. Tworze jakieś pół roku i nie umiem z tym sobie poradzić:D