Skocz do zawartości
Gość Azet

Przejscie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bart Azot

siema ja tez gram w traktorze i to juz ponad rok moja rada ustaw sobie przycisk na funkcje DECK PHASE SYNC type HOLD jak po ustawieniu tempa utwor Ci sie nie zgrywa w trakcie naciskania tego klawisza z efektem bedzie Ci on wyrównywał chwilowo tempo a nie ze nad deckiem nacisniesz na poczatku SYNCH i kozak bo sie wszystko zgrywa :wub: jak do tego dodasz kilka jeszcze efektów bedzie swietnie....próbuj kombinowac sam nie wzoruj sie bardzo na innych.. :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DJ KempeK

A jak juz jestescie przy tej funkcji SYNC. To pamietajcie, ze to tylko program i czasem kawalek sie rozjezdza bo komp widzi tylko uderzenia gdzies w srodku nuty a z poczatku nie synchronizuje i mamy rozjechany kawalek. Troche namotalem, ale mysle, ze zrozumiecie o co chodzi - takze niespodzianki sie zdazaja. Wtedy trzeba patrzec na sciezke lub zaczac szlifowac sluch i dostosowac jedna nute do drugiej. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nore

1.Najlepiej mix-ować wersje extented i dobierac tekie kawałki które do siebie pasują.

2.Podczas kończenia się 1 nuty wyłączyc bass i przesunąć suwak powoli na srodek.

3.Gdy wyczujemy moment powoli pzesunąc suwak z środka na 2 deck.

Pozdrawiam nore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DJ Korek
Po pierwsze na zadnym rpogramie nie da sie zgrac idealnie dwóch kawałków bo nie mamy po pierwsze realnego miksera. i tylko jeden palec (czytaj kursor). Po drógi zaden porgram nie trzymie tempa. Po trzecie jak mozecie sie nazywac dj jak wy uzywacie funkcji synch i licznika bpm. a zgrał ktos kiedys utworki na słuch bez uzycia bpm i inych dupereli za pomocom samego pitcha słuchaweg i uszu.

jak ja sie ciesze ze gram ze sprzetu :P

nie ma synch itp

masz sluchawki, uszy palce i przycisk cue :)

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TICO

'Blacha':  Omg;| Idealne? Dostaosuj sobie bmp, pozniej gainy, bass, treble, i przesun suwak... [

a jak sie ustawia bmp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
'Blacha':  Omg;| Idealne? Dostaosuj sobie bmp, pozniej gainy, bass, treble, i przesun suwak... [

a jak sie ustawia bmp

Po pierwsze nie "bmp" tylko bpm. Masz w cdkach takie coś jak tempo, tam ustawiasz. W softwarach jest tak samo, przy każdym decku też masz ustawienie tempa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TICO

Hypnotic juz wiem jak sie ustawia wiec ten moj post byl nie potrzebny ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dj Qbus

Dzieki ziomy mi tez sie to przyda

Pozdro 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po pierwsze na zadnym rpogramie nie da sie zgrac idealnie dwóch kawałków bo nie mamy po pierwsze realnego miksera. i tylko jeden palec (czytaj kursor). Po drógi zaden porgram nie trzymie tempa.

i tu sie nie zgodze... slyszales o takim czyms jak ableton live? w tym programie wychodza duzo lepsze przejscia niz na sprzecie. patrzac nawet na Armina, A&B itd. oni mixuja w ableonie swoje audycje radiowe. Sluchajac mixu z ableona i z konsoli znajdziesz duze roznice na + dla abletona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ambek

Powiem że tak troche poczytałem i nawet zrozumiałem :)

Dzięki wszystkim za pomoc bardzo sie przydaje ten Temacik xdd

Pozdro dla tych którzy go załozyli i dla tych bez których by to niepowstało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość icelandir

a ja powiem tylko tyle: :)

trenowac, trenowac i jeszcze raz trenowac :) :) xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i tu sie nie zgodze... slyszales o takim czyms jak ableton live? w tym programie wychodza duzo lepsze przejscia niz na sprzecie. patrzac nawet na Armina, A&B itd. oni mixuja w ableonie swoje audycje radiowe. Sluchajac mixu z ableona i z konsoli znajdziesz duze roznice na + dla abletona.

ten program jest za frikasa ?? ten ableton live ??

ajj 2000 zl kosztuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"ten ableton live" uzywa wiekszsc dji/priducentow grajac live acty :) wiec wniosek jest prosty, oryginal kosztuje nie male pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odes Ableton to inna bajka kaloszy, jest to soft do produkcji a nie do samego mixu, granie z Abla to nie jest fatwa rzecz odpal choć raz ten porgram o bedziesz wiedizał o czym mówie. Sam z niego swego czasu produkowałem (narazie dla siebie) teraz urzywam cubase bo jest dla mnie wygodniejszy. A i jesli chodzi o stwierdzenie ze na ablu masz iedelane saty a spytałeś sie kogos czy nie grał czasami z jakimś sterwnikiem midi do tego lub z ustawionymi presetami na klawce??.

A jesli chodzi o kto go urzywa to jest rzecz gustu ba kazdy producent ma inne wymagania jeden preferuje to drugi tamto wiec soft to jest tak jak buty jednemu w tych wygodniej drugiemu w innych. A jeśli chodzi o cenę to można mieć go taniej w normlanie legalny sposób.

A i stwierdziłeś ze wolisz sety z abla, ja ososbiscie nie a wiesz dlaczego bo sety z abla sa dlanie płaskie takie czyste cyfrowe własnie do bólu idealne a ja wole analogowy dźwiek.

p.s Jak mnie natchnie jeden dzień ochota to napisze małego tutka o graniu z softu z uwzględnieniem frazów, taktów, bpm itd. moze plus jakieś skriny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam .mam pytanie jak zrobic przejscie z virtual dj 5.2 i jak sie podlaczyc pod neta..:]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam .mam pytanie jak zrobic przejscie z virtual dj 5.2 i jak sie podlaczyc pod neta..:]

O Boże ... Musiałeś akurat napisać to w tym temacie, w którym jest WSZYSTKO co do przejść opisane ?! To taki wielki problem włączyć pierwszą stronę tematu i przeczytać post numer #3 ?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odes Ableton to inna bajka kaloszy, jest to soft do produkcji a nie do samego mixu, granie z Abla to nie jest fatwa rzecz odpal choć raz ten porgram o bedziesz wiedizał o czym mówie.

Odpalilem nie raz i wiem o czym mowisz.

A i jesli chodzi o stwierdzenie ze na ablu masz iedelane saty a spytałeś sie kogos czy nie grał czasami z jakimś sterwnikiem midi do tego lub z ustawionymi presetami na klawce??.

Wyobrazasz sobie kogos w samolocie z kontrolerem midi, nagrywajacego seta?

A jesli chodzi o kto go urzywa to jest rzecz gustu ba kazdy producent ma inne wymagania jeden preferuje to drugi tamto wiec soft to jest tak jak buty jednemu w tych wygodniej drugiemu w innych. A jeśli chodzi o cenę to można mieć go taniej w normlanie legalny sposób.

Skoro uzywa go wielu "wielkich" dji to chyba nie jest amatorskim programem.

A i stwierdziłeś ze wolisz sety z abla, ja ososbiscie nie a wiesz dlaczego bo sety z abla sa dlanie płaskie takie czyste cyfrowe własnie do bólu idealne a ja wole analogowy dźwiek.

Tak nie stwierdzilem. Napisalem ze sa poprawne. Czytanie ze zrozumieniem sie klania :]

BTW. Sprawdz w slowniku pisownie, niektorych wyrazow, bo widze ze masz klopoty z ortografia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.