Skocz do zawartości
CaLi

Nasi Prezenterzy

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem ale chyba duzo zielonych jest na forum radio party bo cali zaklada tyle oczywistych tematow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jest duzo zielonych i jak wczoesniej zauwazyłes... jak jeszcze nie miałam tu moda to bardzo duzo osob pytało pisalo o prezenterow itp wiec pomyslalam ze takie jak to nazwałes istotne tematy przydadzą sie na forum ... zreszta wiele osob popiera wlasnie takie tematy:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie wiem ale chyba duzo zielonych jest na forum radio party bo cali zaklada tyle oczywistych tematow

accident siedzisz tu juz troche to powinienes wiedziec ze ludzie potrafia zakladac pytanie o pogode w dziale np:opinie

wiec mnie osobiscie wcale niedziwi ten temat .pozdrawiam i popieram :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba lol trol mam pytanie Bazzok to jest tutaj?? Karol odezwij sie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pati28

Hejka.Mam pytanko dotyczące ksywek dj'ów -czy to normalne (w zawodzie dj'a), że mamy dwóch dj'i Jaco w Polsce.....?Do niedawna znałem tylko weterana polskiej sceny klubowej dj'a Jaco ,który zaczynał m.in. w klubie Kanty i jest po 30-tce, a tu prosze-2 dj.Jaco w Radiu Party....... :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiesz tak czasem się dzieje,że jest 2 dj o tych samych ksywkach....Ty znasz Dj'a Jaco z klubu u "Kanty",a na RP gra Prezenter o ksywie Dj Jaco....Poprostu ksywki są podobne,i podejrzewam,że poprostu każdy z Panów ma taką ksywkę ponieważ mają tak samo na imię i tak jakoś wyszło :(

Zapewne Ci chodzi o tego oto Pana:

http://www.topdj.pl/index.php?biografie=show&ID=122

A w RP gra ten oto Pan:

http://www.radioparty.pl/djJaco.html

PoZdrO :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość enemyxxx

Mam małą prośbę, mianowicie chciałbym uzyskać jakiś kontakt do Partyboy'a. Gra on bardzo dobrą muzykę i chciałbym zamienić z nim kilka słów. Będę wdzięczny jeśli uzyskam pomoc :) Pozdrawiam całą ekipę Radia Party!!! Trzymajcie tak dalej!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam małą prośbę, mianowicie chciałbym uzyskać jakiś kontakt do Partyboy'a. Gra on bardzo dobrą muzykę i chciałbym zamienić z nim kilka słów. Będę wdzięczny jeśli uzyskam pomoc :) Pozdrawiam całą ekipę Radia Party!!! Trzymajcie tak dalej!!!

PartyBoy to automat, tzw. Autopilot, czyli raczej sobie z nim nie pogadasz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Boro127

PartyBoy to automat, tzw. Autopilot, czyli raczej sobie z nim nie pogadasz :)

może być mały problem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jedna "mądra" osoba pytała się i pisała na temat jakiegoś kontaktu z PartyBoyem...

PartyBoy to nie jest osoba fizyczna,która gra lecz jest to Pilot,który zostaje włączony jeśli żaden z prezenterów nie gra na kanale głównym.Tak więc logiczne jest to,że z PartyBoyem nie możecie sobie pogadać i dostać do niego jakiegoś numeru kontaktowego ;)

Finito na ten temat ;/

Pozdrawiam ;/

PS:Ludzie za nim napieszecie jakieś pytanie przeglądajcie dział czy takie pytanie nie było już zadane !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeciez to ja tam jestem 8) w TopDj hahaha 8)

o jej 8) widzialem to kiedys to tez smiechawa mnie zlapala :D

ty ale tak wsumie to troszke podobni jestesmy 8) hahaha :D

Fajnie no ha :)

pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taka prosba po co robimy balagan na naszym forum .. przeciez to my tu dbamy o pozadek a sami go robimy :) Halo Obudzcie sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DjRakso

jak mozna zostac prezenterem radio party co jest brane pod uwage przy rekrutacji, czy są jakieś wymagania?? Prosze o szczegółową odpowiedź;] :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak mozna zostac prezenterem radio party co jest brane pod uwage przy rekrutacji, czy są jakieś wymagania?? Prosze o szczegółową odpowiedź;] :?!!/quote]

tak ciezko poszukac na stronie??

http://www.radioparty.pl/site/praca.html

a szczerze to powinienes tutaj pisac:

http://forum.radioparty.pl/index.php?showt...=1716&st=30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzę że jest dużo prezenterów lecz jeszcze bardzo często gra nam autopilot nie ze co do niego mam przeciez to spoko kolo hha :) lec zprzydalo by sie wiecej audycji prezenterów jest lepiej a i sa kanały na ktorych żaden prezenter jeszcze nie gra ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
widzę że jest dużo prezenterów lecz jeszcze bardzo często gra nam autopilot nie ze co do niego mam przeciez to spoko kolo hha :) lec zprzydalo by sie wiecej audycji prezenterów jest lepiej a i sa kanały na ktorych żaden prezenter jeszcze nie gra ;/

Prezenterzy to też ludzie. Chcą trochę czasu spędzić ze znajomymi lub też wyjechac na wakacje bo takowe teraz są. A nie cały dzień przed kompem. Jeśli mają tylko chwilkę wolnego czasu to grają w radiu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jak już sie dorwa i zaczną grać to na całego i to lubie :) eh może jak przybędzie mi jeszcze pare latek to może złoże podanie co do pracy i tak mnie nie przyjma ale i tak będe słuchał radia party

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanko kiedy wraca Aras, jegoo audycje nie były złe a i strona RP nie ma żadnych newsów o imprezach w Energy a on się tym zajmował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja mam pytanko kiedy wraca Aras, jegoo audycje nie były złe a i strona RP nie ma żadnych newsów o imprezach w Energy a on się tym zajmował.

Aras wyjechal, wraca 22 wrzesnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aras wyjechal, wraca 22 wrzesnia

Domyślam się że za granice :P , i domyślam się że wraca do radioparty :D , heheh...dzięki z info, na Arasa widze że musimy poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anton8888

Witam. Ja mam takie pytanie...a mianowicie na czym grają ci prezenterzy? Czy mają oni jakiś sprzęcik DJ'ski czy po prostu odtwarzają na jakimś programie dla DJ'a typu "Virtual DJ" bądź "Traktor"?

Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam. Ja mam takie pytanie...a mianowicie na czym grają ci prezenterzy? Czy mają oni jakiś sprzęcik DJ'ski czy po prostu odtwarzają na jakimś programie dla DJ'a typu "Virtual DJ" bądź "Traktor"?

Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam :*

Tak jak napisales, glownie na "Virtualu Dj" i "Traktorze"

ale sa i tacy, ktorzy graja na normalnym sprzecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak jak napisales, glownie na "Virtualu Dj" i "Traktorze"

ale sa i tacy, ktorzy graja na normalnym sprzecie :)

Co za sugestia wogóle ,

z tego co jest mi wiadomo to może jakieś 3 prezenterów w całym RadioParty Gra na Programach typu Virtual , Cała Reszta Praktycznie Ze Sprzętu. : ) Z tad wysoka klasa i jakość Granej u nas muzyki ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co za sugestia wogóle ,

z tego co jest mi wiadomo to może jakieś 3 prezenterów w całym RadioParty Gra na Programach typu Virtual , Cała Reszta Praktycznie Ze Sprzętu. : ) Z tad wysoka klasa i jakość Granej u nas muzyki ;)

Pozdrawiam

Cóż za sugestia... Ja gram z virtuala i nie czuje się gorszy od innych... Wysoka klasa i jakość granej muzyki bierze się z duszy, a nie ze sprzętu... Moi koledzy również grają z "virtualnych" sprzętów (nie wszyscy)

Radol jesteś nowy i sugestie trzymaj w portkach :)

Każdy gra na czym gra, ale wszyscy są równi... Taka jest tutaj zasada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siles święte słowa... Zgadzam się w 100% :) Założę się że większość gra z programów typu traktor, vdj ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi