Skocz do zawartości
CaLi

Nasi Prezenterzy

Rekomendowane odpowiedzi

To na czym sie gra nie jest wazne. Wazne jest to jak sluchacz go odbiera podczas prowadzenia audycji.

Sadzac po wczesniejszych postaw gra wychodzi nam tak profesjonalnie ze trudno czasem odroznic sprzet od softu:)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Odpowiedz na ten temat nie miała na celu -Obrazy ani poniżenia w stronę naszych prezenterów etc..

Wiem oczywiście że liczy się to dla kogo się gra ,.

Nie rozumiem po co od razu te wrogie treści w moja stronę ..

Wszyscy jesteśmy równi? więc raczej wolność słowa też w to wchodzi

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Radol jakie wrogie ? ;) Mój post również nie miał na celu napaści na Ciebie, też nie sądziłem, że mogłem Cie urazić w jakiś sposób. Radioparty jest jedną wielką rodziną i zdanie typu "trzymaj w portkach" to raczej tak bardziej dla śmiechu :)

Możesz mi odpowiedzieć "a Ty trzymaj w pampersach " głupi przykład xD

i napewno bym się nie obraził

Radol buziaczek xD ^^

Co do tematu: Moim zdaniem mamy najlepszych prezenterów w polskim internecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy najlepszych prezenterów w Europie :)

Pozdro Siles ;* ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mrooowa01

W europie troche przesada...;) Ale prezenterzy spoko...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezenterzy z Niemiec są ciency :| np. z największego komercyjnego radia internetowego, którego (pozwólcie) nazwy nie przytoczę ;p

Tak więc Polska może śmiało konkurować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nareszcie widzę opinie w której pisze ktoś, że gra na Virtualu itp. bo myślałem, że wszyscy Cd-eki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karwuch

Heh...Tu chyba talent w graniu sie liczy a nie sprzet..;>;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bartek95

Radja party nc nie przebije bo radio parte jest najlepsze.aPrezenterów z radja party to na całym świecie na mogą pozazdrościć :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lpawlowicz
Co za sugestia wogóle ,

z tego co jest mi wiadomo to może jakieś 3 prezenterów w całym RadioParty Gra na Programach typu Virtual , Cała Reszta Praktycznie Ze Sprzętu. : ) Z tad wysoka klasa i jakość Granej u nas muzyki ;)

Pozdrawiam

Nie wiem jak na innych kanałach ale wasz kanał HS to porazka totalna a to ze ktos gra ze sprzetu to wcale nie oznacza ze musi dobrze grac :P zaloze sie ze robisz off beaty strasznie na sprzecie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Melcia
Nie wiem jak na innych kanałach ale wasz kanał HS to porazka totalna a to ze ktos gra ze sprzetu to wcale nie oznacza ze musi dobrze grac :P zaloze sie ze robisz off beaty strasznie na sprzecie ;)

Pozdrawiam

Bardzo madre słowa ;) nie wazne z czego się na radiu gra :D podkreslam na radiu ... wazne co się gra i zeby zarażać tym ludzi :D oczywiscie technika jest tez tutaj wazna .. a zaznaczam ze czasami się niektórzy śmieje a ten gra z softa toć to banalnie proste ... być moze i proste ale chciałam zauwązyc ze od czegos zawsze trzeba zacząć ... ;) a nauczenie sie perfekcyjnych przejsc na sofcie takie łatwe nie jest szczególnie gdy nie ma się odsłuchu a chce się trafiać we fraze ^^ wiem to z obdukcji :D i się tego nie wstydze ;P

joł :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lpawlowicz

Mi soft strasznie pomogl w ogarnieciu sprzetu , po 2 coraz czesciej światowi dj-e na eventach korzystaja z softu wiec nie wiem w czym wogole problem :P jesli nie ogarnia sie wogole podstaw dj-eingu to nawet na sofcie nic sie nie zdziała.

Pozdrawiam LukasH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niektórzy śmieje a ten gra z softa toć to banalnie proste ...

No bo jeśli ktoś myśli, że granie z softu polega na wciskaniu SYNC i oglądaniu wykresu ścieżki to pragnę poinformować, że nie wszyscy wykazują taki totalny brak ambicji :P z softu można zagrac bdb seta nie patrząc na liczniki i inne wspomagacze i gwarantuje, że jest z tego o wiele większa frajda ;)

Mi soft strasznie pomogl w ogarnieciu sprzętu

Ja zaczynałem na poczciwym ursusie ;) rozkminiłem, zrozumiałem, ćwiczyłem... ćwiczyłem i ćwiczyłem prawie dwa lata.

Przy przesiadce na sprzet nie miałem problemu, no może wyczucie pitcha, joga, pitch bendów i szybsza reakcje cue i play. Przyznam sie bez bicia że nawet teraz lubię sobie pograć z ursusa, sentyment ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Melcia
Mi soft strasznie pomogl w ogarnieciu sprzetu , po 2 coraz czesciej światowi dj-e na eventach korzystaja z softu wiec nie wiem w czym wogole problem :P jesli nie ogarnia sie wogole podstaw dj-eingu to nawet na sofcie nic sie nie zdziała.

Pozdrawiam LukasH

www.hardstyle.pl

kolejna kurcze madra odpowiedz ;)

programy takie jak ableton tudzież traktor scratch ;)

jakby nie patrzeć SOFT :D

a więc prosze najpierw pomyslec co się pisze/mówi na temat osób które grają na sofcie bo np Czubala to na sofcie leci i gra przepieknie ;P

a czy mi soft pomógł grac na sprzecie hmm ... pewnie ze tak tymbardziej ze grałam bez odsłuchu a więc rozróznianie dwóch sciezek jest proste ;)

aczkolwiek np w denonie nie wychodzi mi wyczucie joga natomiast w 400 pionkach oraz w reelopie owszem :D

nie wiem czym to jets uwarunkowane ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jupiter

Tylko ze na eventach graja ofc z softu ale synchro jest z sprzetem by nie musieli latac z 31938120 plytami to maja Lapka, podpinaja pod sprzet i loto. Tak na kazdym evencie jest i w klubach takze to staje sie spotykane czasami u nas w Polsce, bo na zachodzie to juz jest normalka chyba:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość No Limit

Witam!

Słucham was od dawna ale dopiero teraz mam tu konto! No przyznaje, że moim zdaniem SILES GRA NAJLEPIEJ! :) spoko DJ :) POZDRAWIAM!:)!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arq

nO spoko prezentacja:) fajne nutki, to co lubięxD

Pozdroo dla DJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxxmodzelxxx

spoko audycja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tusiaczek1989

a ja chcialbym sie dowiedziec jakie prawa ma prezenter radiaparty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ollta
Radja party nc nie przebije bo radio parte jest najlepsze.aPrezenterów z radja party to na całym świecie na mogą pozazdrościć :-(

Zgadzam się w 1000 %

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kubulozo

ja już troche czasu słucham rp i jest naprawdę super , leci dobra muzyka , prezenterzy są zabawni i jest git ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Froncal

Siles święte słowa... Zgadzam się w 100% :) Założę się że większość gra z programów typu traktor, vdj ;)

Dla mnie Siles ma racje .. nie liczy sie sprzet tylko umiejetnosci :* Pozdro www.radioparty.pl Najlpesze party w sieci..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Całka

a propo umiejetnosci to chcialbym pochwalic Martin Kayne'a :D to co dzisiaj daje to poprostu bajka. oby wiecej takich setow ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gracjan00

Na początku był chaos hahha xD xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JPkowski

Aj ten Traktorek:P^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma znaczenia z czego grasz,ale jak to robisz?

czy na sprzęcie,czy na vdj liczy sie talent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Futer

na HS by moglo sie paru prezenterow zglosic :wink: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi