Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nasi Prezenterzy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#31 CaLi

CaLi

Admin Radioparty.pl

• Admin
  • 6765 postów
  • 476 podziękowań
    • Czas Online: 18d 21h 52m 3s
  • Interesuje się:Radioparty.pl
  • Muzyka:Trance House

Napisano 14 grudzień 2008 - 08:51

To na czym sie gra nie jest wazne. Wazne jest to jak sluchacz go odbiera podczas prowadzenia audycji.
Sadzac po wczesniejszych postaw gra wychodzi nam tak profesjonalnie ze trudno czasem odroznic sprzet od softu:)
  • 2

Na początku była cisza...od czasu kiedy powstał dźwięk nic nie brzmi tak samo

https://www.facebook.com/CaLi.Official

#32 VanRad0

VanRad0

Party Maniak

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPip
  • 630 postów
  • 14 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:Dziewczyny , Muzyka , Informatyka , Sport
  • Muzyka:Electro

Napisano 14 grudzień 2008 - 10:47

Moja Odpowiedz na ten temat nie miała na celu -Obrazy ani poniżenia w stronę naszych prezenterów etc..
Wiem oczywiście że liczy się to dla kogo się gra ,.
Nie rozumiem po co od razu te wrogie treści w moja stronę ..
Wszyscy jesteśmy równi? więc raczej wolność słowa też w to wchodzi

Pozdro

• 0

'' RP @ Bo od Muzyki piękniejsza jest , tylko Cisza. ''

#33 Siles

Siles

d(^_EfEkT MoTyLa_^)b

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4057 postów
  • 24 podziękowań
    • Czas Online: 4d 59m 32s
  • Interesuje się:Muzyka

Napisano 14 grudzień 2008 - 11:02

Radol jakie wrogie ? ;) Mój post również nie miał na celu napaści na Ciebie, też nie sądziłem, że mogłem Cie urazić w jakiś sposób. Radioparty jest jedną wielką rodziną i zdanie typu "trzymaj w portkach" to raczej tak bardziej dla śmiechu :)
Możesz mi odpowiedzieć "a Ty trzymaj w pampersach " głupi przykład xD
i napewno bym się nie obraził
Radol buziaczek xD ^^

Co do tematu: Moim zdaniem mamy najlepszych prezenterów w polskim internecie ;)

• 0

Reakcja na włączenie audycji Silesa - Efekt Motyla xD

#34 VanRad0

VanRad0

Party Maniak

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPip
  • 630 postów
  • 14 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:Dziewczyny , Muzyka , Informatyka , Sport
  • Muzyka:Electro

Napisano 14 grudzień 2008 - 11:07

Mamy najlepszych prezenterów w Europie :)

Pozdro Siles ;* ;p
  • 0

'' RP @ Bo od Muzyki piękniejsza jest , tylko Cisza. ''

#35 Guest_mrooowa01_*

Guest_mrooowa01_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 14 grudzień 2008 - 20:02

W europie troche przesada...;) Ale prezenterzy spoko...:)

#36 Olav

Olav

Party Maniak

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPip
  • 748 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Muzyka:Deep

Napisano 20 grudzień 2008 - 22:23

Prezenterzy z Niemiec są ciency :| np. z największego komercyjnego radia internetowego, którego (pozwólcie) nazwy nie przytoczę ;p
Tak więc Polska może śmiało konkurować...
  • 0

#37 Dj Mysa

Dj Mysa

Party Fan

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 252 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Muzyka:Clubbowa

Napisano 26 grudzień 2008 - 18:40

Nareszcie widzę opinie w której pisze ktoś, że gra na Virtualu itp. bo myślałem, że wszyscy Cd-eki :)
  • 0

#38 Guest_Karwuch_*

Guest_Karwuch_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 10 luty 2009 - 19:19

Heh...Tu chyba talent w graniu sie liczy a nie sprzet..;>;]

#39 Guest_bartek95_*

Guest_bartek95_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 20 luty 2009 - 21:32

Radja party nc nie przebije bo radio parte jest najlepsze.aPrezenterów z radja party to na całym świecie na mogą pozazdrościć :-(

#40 Guest_lpawlowicz_*

Guest_lpawlowicz_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 23 październik 2009 - 19:47

Co za sugestia wogóle ,

z tego co jest mi wiadomo to może jakieś 3 prezenterów w całym RadioParty Gra na Programach typu Virtual , Cała Reszta Praktycznie Ze Sprzętu. : ) Z tad wysoka klasa i jakość Granej u nas muzyki ;)

Pozdrawiam

Nie wiem jak na innych kanałach ale wasz kanał HS to porazka totalna a to ze ktos gra ze sprzetu to wcale nie oznacza ze musi dobrze grac :P zaloze sie ze robisz off beaty strasznie na sprzecie ;)

Pozdrawiam

#41 Guest_Melcia_*

Guest_Melcia_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 23 październik 2009 - 20:47

Nie wiem jak na innych kanałach ale wasz kanał HS to porazka totalna a to ze ktos gra ze sprzetu to wcale nie oznacza ze musi dobrze grac :P zaloze sie ze robisz off beaty strasznie na sprzecie ;)

Pozdrawiam

Bardzo madre słowa ;) nie wazne z czego się na radiu gra :D podkreslam na radiu ... wazne co się gra i zeby zarażać tym ludzi :D oczywiscie technika jest tez tutaj wazna .. a zaznaczam ze czasami się niektórzy śmieje a ten gra z softa toć to banalnie proste ... być moze i proste ale chciałam zauwązyc ze od czegos zawsze trzeba zacząć ... ;) a nauczenie sie perfekcyjnych przejsc na sofcie takie łatwe nie jest szczególnie gdy nie ma się odsłuchu a chce się trafiać we fraze ^^ wiem to z obdukcji :D i się tego nie wstydze ;P

joł :D

#42 Guest_lpawlowicz_*

Guest_lpawlowicz_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 23 październik 2009 - 21:11

Mi soft strasznie pomogl w ogarnieciu sprzetu , po 2 coraz czesciej światowi dj-e na eventach korzystaja z softu wiec nie wiem w czym wogole problem :P jesli nie ogarnia sie wogole podstaw dj-eingu to nawet na sofcie nic sie nie zdziała.

Pozdrawiam LukasH

#43 Marco Mind

Marco Mind

House Channel

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2024 postów
  • 67 podziękowań
    • Czas Online: 10m 36s

Napisano 23 październik 2009 - 21:23

niektórzy śmieje a ten gra z softa toć to banalnie proste ...

No bo jeśli ktoś myśli, że granie z softu polega na wciskaniu SYNC i oglądaniu wykresu ścieżki to pragnę poinformować, że nie wszyscy wykazują taki totalny brak ambicji :P z softu można zagrac bdb seta nie patrząc na liczniki i inne wspomagacze i gwarantuje, że jest z tego o wiele większa frajda ;)

Mi soft strasznie pomogl w ogarnieciu sprzętu

Ja zaczynałem na poczciwym ursusie ;) rozkminiłem, zrozumiałem, ćwiczyłem... ćwiczyłem i ćwiczyłem prawie dwa lata.
Przy przesiadce na sprzet nie miałem problemu, no może wyczucie pitcha, joga, pitch bendów i szybsza reakcje cue i play. Przyznam sie bez bicia że nawet teraz lubię sobie pograć z ursusa, sentyment ;)
  • 0

"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe."

#44 Guest_Melcia_*

Guest_Melcia_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 23 październik 2009 - 21:48

Mi soft strasznie pomogl w ogarnieciu sprzetu , po 2 coraz czesciej światowi dj-e na eventach korzystaja z softu wiec nie wiem w czym wogole problem :P jesli nie ogarnia sie wogole podstaw dj-eingu to nawet na sofcie nic sie nie zdziała.

Pozdrawiam LukasH
www.hardstyle.pl

kolejna kurcze madra odpowiedz ;)
programy takie jak ableton tudzież traktor scratch ;)
jakby nie patrzeć SOFT :D

a więc prosze najpierw pomyslec co się pisze/mówi na temat osób które grają na sofcie bo np Czubala to na sofcie leci i gra przepieknie ;P

a czy mi soft pomógł grac na sprzecie hmm ... pewnie ze tak tymbardziej ze grałam bez odsłuchu a więc rozróznianie dwóch sciezek jest proste ;)
aczkolwiek np w denonie nie wychodzi mi wyczucie joga natomiast w 400 pionkach oraz w reelopie owszem :D
nie wiem czym to jets uwarunkowane ^^

#45 Guest_Jupiter_*

Guest_Jupiter_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 23 październik 2009 - 22:00

Tylko ze na eventach graja ofc z softu ale synchro jest z sprzetem by nie musieli latac z 31938120 plytami to maja Lapka, podpinaja pod sprzet i loto. Tak na kazdym evencie jest i w klubach takze to staje sie spotykane czasami u nas w Polsce, bo na zachodzie to juz jest normalka chyba:D

#46 Guest_No Limit_*

Guest_No Limit_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 21 grudzień 2009 - 22:28

Witam!
Słucham was od dawna ale dopiero teraz mam tu konto! No przyznaje, że moim zdaniem SILES GRA NAJLEPIEJ! :) spoko DJ :) POZDRAWIAM!:)!

#47 Guest_Arq_*

Guest_Arq_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 27 grudzień 2009 - 23:47

nO spoko prezentacja:) fajne nutki, to co lubięxD
Pozdroo dla DJ

#48 Guest_xxxmodzelxxx_*

Guest_xxxmodzelxxx_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 02 luty 2010 - 21:32

spoko audycja

#49 Guest_Tusiaczek1989_*

Guest_Tusiaczek1989_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 03 kwiecień 2010 - 13:21

a ja chcialbym sie dowiedziec jakie prawa ma prezenter radiaparty

#50 Guest_Ollta_*

Guest_Ollta_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 03 czerwiec 2010 - 20:44

Radja party nc nie przebije bo radio parte jest najlepsze.aPrezenterów z radja party to na całym świecie na mogą pozazdrościć :-(

Zgadzam się w 1000 %

#51 Guest_Elmuertomarana_*

Guest_Elmuertomarana_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 10 lipiec 2010 - 12:56

http://pionierdj.latwy.pl Polecam serdecznie naukę i zabawę :P

#52 Kubulozo

Kubulozo

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Muzyka:Techno , House

Napisano 27 sierpień 2010 - 10:39

ja już troche czasu słucham rp i jest naprawdę super , leci dobra muzyka , prezenterzy są zabawni i jest git ;D
  • 0

#53 Guest_Froncal_*

Guest_Froncal_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 02 październik 2010 - 19:43

Siles święte słowa... Zgadzam się w 100% :) Założę się że większość gra z programów typu traktor, vdj ;)

Dla mnie Siles ma racje .. nie liczy sie sprzet tylko umiejetnosci :* Pozdro www.radioparty.pl Najlpesze party w sieci..

#54 Guest_Całka_*

Guest_Całka_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 19 październik 2010 - 18:48

a propo umiejetnosci to chcialbym pochwalic Martin Kayne'a :D to co dzisiaj daje to poprostu bajka. oby wiecej takich setow ;)

#55 Guest_Gracjan00_*

Guest_Gracjan00_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 27 listopad 2010 - 19:23

Na początku był chaos hahha xD xD

#56 Guest_Djkluku_*

Guest_Djkluku_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 03 grudzień 2010 - 17:28

Prezenterzy są ok ;]

#57 JPkowski

JPkowski

Party Sluchacz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Gadu Gadu: 10385448
  • Interesuje się:Mixuje Muzyke Dance i Pop. Uwielbiam Sport oczywiście: piłka nożna oraz ping-pong. Tańcze JumpsTyLe i HardStyLe
  • Muzyka:Techno

Napisano 22 grudzień 2010 - 13:30

Aj ten Traktorek:P^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#58 KingOfDisco

KingOfDisco

Party Fan

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 375 postów
  • 1 podziękowań
    • :
  • Gadu Gadu: 28047767
  • Interesuje się:Piłka Nożna,Muzyka,Film
  • Muzyka:Ta najlepsza!

Napisano 22 grudzień 2010 - 15:22

nie ma znaczenia z czego grasz,ale jak to robisz?
czy na sprzęcie,czy na vdj liczy sie talent.
  • 0
Chcemy przywrócenia Bannego,Alexa D, HardShockera,Kowala i Lucato na kanał hardstyle.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#59 Guest_frycek16_*

Guest_frycek16_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 17 styczeń 2011 - 15:44

macie racje popieram

#60 Futer

Futer

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 17 styczeń 2011 - 20:01

na HS by moglo sie paru prezenterow zglosic :wink: :wink: :wink:
  • 0
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie pytamy o tytuły piosenek, nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 22:03) Na kanale house gra SajturDj - audycje Night Klinic Sound + video Posłuchaj
@  Patrick Fresh : (wczoraj, 21:14) Został dodany nowy post w temacie PLAYLISTY - Patrick Fresh
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 21:02) Na głównym gra Patrick Fresh - audycje Fresh Live Mixxx Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 20:02) Na głównym gra Patrick Fresh - audycje Fresh Live Mixxx Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 19:02) Na głównym gra Dave Fury - audycje #Fury Mix# Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 18:02) Na głównym gra Dj Andrejos - audycje PARTYLISTA Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 15:02) Na głównym gra Pumba - audycje Klinika Dzwieku Posłuchaj
@  djpumba : (wczoraj, 14:32)

:)

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 14:02) Na głównym gra Pumba - audycje Klinika Dzwieku Posłuchaj
@  zbigniew332 : (wczoraj, 12:22) Został dodany nowy post w temacie Najgorszy film
@  zbigniew332 : (wczoraj, 12:17) Został dodany nowy post w temacie Red Hot Chili Peppers - Can't Stop - Live from Koko 2011 [HD]
@  zbigniew332 : (wczoraj, 12:17) Został dodany nowy post w temacie Filmy godne polecenia D:
@  MMironn : (wczoraj, 07:32) Został dodany nowy post w temacie Jak dobrze wypocząć?
@  Dimotion : (wczoraj, 01:41)

Witam

@  PRAWY : (wczoraj, 00:22) Został dodany nowy temat [21.10.2017] Energy 2000 (Przytkowice) - RETRO PARTY pres. Sala Dance Koncert CamaSutra na forum ENERGY 2000 (Przytkowice)
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 21:02) Na głównym gra Darek Mcs - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 20:02) Na głównym gra Darek Mcs - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 19:02) Na głównym gra Darek Mcs - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 18:03) Na kanale house gra Diron - audycje Chillout House Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 17:02) Na głównym gra Damo - audycje Klubowa Damowka Posłuchaj