Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wspópraca z naszym Radiem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#31 Guest_Dj Haker_*

Guest_Dj Haker_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 28 listopad 2008 - 14:27

Witajcie. Obecnie razem z kolegami buduje taki portalik młodzieżowy. A jak młodzież to wiadomo, że słucha muzyki klubowej. Więc pytanie takie. Czy była by możliwość, abym mógł na mojej stronie zrobić odtwarzacz radia party ? Chodzi mi o to, że każdy kto wejdzie na stronkę znajduje tam odtwarzacz, klika play i leci muzyczka z kanału głównego. Nie chodzi mi o to, żeby zamieszaczać tutaj gdzieś na radioparty linków do mojego forum. To ja chce reklamować was. Proszę tylko o zgodę na umieszczenia linku lub playera do waszego radia.

#32 Guest_Marens_*

Guest_Marens_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 29 październik 2009 - 23:17

Tutaj masz linki
http://radioparty.pl...wspolpraca.html

#33 Guest_djwitek_*

Guest_djwitek_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 02 styczeń 2010 - 23:54

siemka wszystkim mam pytanko czy musze na rekrtuacje przechodzic i wysylas prubke glosu itp a niemoge wejsc na Kanal prubny??Prosze ODpiszcie Na Gg 7831386

#34 Guest_Golfer_*

Guest_Golfer_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 03 styczeń 2010 - 00:03

prubke,prubny

pisze poprawnie po polsku ;]

#35 » Martita «

» Martita «

Srajtitka :P

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • 1 podziękowań
    • Czas Online: 4m 3s

Napisano 03 styczeń 2010 - 01:13

siemka wszystkim mam pytanko czy musze na rekrtuacje przechodzic i wysylas prubke glosu itp a niemoge wejsc na Kanal prubny??Prosze ODpiszcie Na Gg 7831386

Musisz wyslac prUbke.
  • 0

#36 Guest_DzIkU xD_*

Guest_DzIkU xD_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 25 styczeń 2010 - 15:49

ja dałem reklame radia party na swoim forum i nic w zamian nie oczekuje to jest dla mnie przyjemność reklamować tak dobre radio
życzę postępów w dalszym rozwijaniu sie :)

Użytkownik DzIkU xD edytował ten post 25 styczeń 2010 - 15:51

#37 Guest_fuku_*

Guest_fuku_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 15 luty 2010 - 01:02

Witam wiem ze nie tylko ja mam problem z sms-am tzn wysula normalnie itd jest raport doreczenia a KODU brak.... wiec Pytanie brzmi o co tu chodzi ?? i jak tu wam udowodnic ze jest raport idt zrobic zrzut?? telefonu?? czy jak??<choc niewiem czy tak idzie z tel zrobic>.
Mysle ze nie tylko Ja mam taki problem .... prosze o odp i skargi :D <Napisalem to tu bo nie umiem tematu zalozyc> pewno mnie zbabuja :-( jak by co to gg 12255187:P a Ci co pisza ze nie znam numeru czy cos tam to sa w bledzie po prostu cos jet nie tak z kodami odp......... Wiem ze 1zli22grosze to nie majatek i tez nigdy nie mialem problemow z tym ale np ja bede jako pierwszy a kolega byl jako 2 i co i nastepny bedzie jako 3 i kolejny a dostep do neta materaz co drugi mieszkaniec swiata i co i kolejnych tak beda oszukiwac??? nie ma byc prawa na takie bledy to jest radio przez neta i co jak kazdy tak bedzie pisal ze ma byc prawo to co ktos zgarnie miliony no bez przesady :/

Użytkownik fuku edytował ten post 15 luty 2010 - 01:29

#38 Eklerek

Eklerek

Party Fan

• Klubowicz
  • 391 postów
  • 11 podziękowań
    • Czas Online: 7h 28m 18s
  • Muzyka:Trance

Napisano 15 luty 2010 - 01:13

Witam wiem ze nie tylko ja mam problem z sms-am tzn wysula normalnie itd jest raport doreczenia a KODU brak.... wiec Pytanie brzmi o co tu chodzi ?? i jak tu wam udowodnic ze jest raport idt zrobic zrzut?? telefonu?? czy jak??<choc niewiem czy tak idzie z tel zrobic>.
Mysle ze nie tylko Ja mam taki problem .... prosze o odp i skargi :D <Napisalem to tu bo nie umiem tematu zalozyc> pewno mnie zbabuja :-( jak by co to gg 12255187:P

Jak Ty nie umiesz zakładać tematów, to może SMS też wysyłać nie umiesz? Numerów jest dużo takich jak do RP sie sms wysyła, może zły numer wpisałeś albo treść...

EDIT.
No to może akurat na ciebie trafił błąd i Ci nie odesłali, na tyle sms co ja wysłałem nigdy mi sie tak nie zrobiło. 1.22zl to nie jest majątek, przeżyjesz.
EDIT2.
To, że trafiło to na Ciebie nie znaczy, że trafi na kazdego kolejnego, może są cząsteczkowe przypadki ale na tyle smsów co leci, ma prawo dojść do błędów.
  • 0
Dołączona grafika

#39 Guest_dead321_*

Guest_dead321_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 18 luty 2010 - 12:27

Chłopaki, może pomóc mi jedno pytanie? Więc słuchać radio online i Chciałbym bardzo spodobała piosenka .... ale jak znam jej imię? 'll show please =))) I'm just rosyjski myself and I don't understand your language =))) Siedzę za pośrednictwem tłumacza

#40 Guest_skuterypolnoc.pl_*

Guest_skuterypolnoc.pl_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 13 lipiec 2010 - 10:56

Witam .Posiadam portal o skuterach http://www.skuterypolnoc.pl/ i mam na stronie czat który wygląda tak :
Dołączona grafika
Tam widać w czacie taka małą ikonkę radia .Wklejam wasz kod http://94.23.6.162:8888 i każdy sobie może radio wasze odpalić .
Czy można w ten sposób odpalać wasze radio .Jak tak to dam dodatkowo temacik na forum i każdy kto by chciał mógł by wasze radio słuchać .Ludzi codziennie przybywa więc wasza popularność by jeszcze rosła ;)

Ogólnie polecam ten czat .Mogli byście go wstawić u siebie na stronie .Jest za darmo ma dużo funkcji takich jak :
Rozmowa jak ktoś chce miedzy użytkownikami ,stawianie tła , odpalanie radia ,gry w osobnym oknie i wiele więcej ;)
Jak by co to bym pomógł w założeniu tego czatu .Strona do czatu to http://xat.com/ .Oczywiście po wgraniu kodu html czat możemy ustawić po polsku .

Czekam na odp
Admin http://www.skuterypolnoc.pl/

Użytkownik skuterypolnoc.pl edytował ten post 13 lipiec 2010 - 11:06

#41 Guest_OverS_*

Guest_OverS_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 25 grudzień 2010 - 02:52

Witam,
Obserwuje rynek od blisko 5 lat i dalej nie mogę zrozumieć jednego. Jak radio mające za sobą tyle zmian estetycznych, powiązań z wieloma liczącymi się firmami, mająca w ekipie tyle ogarniętych się ludzi, nie potrafi stworzyć własnego loga, wizerunku który będzie kreowany, rozpoznawalny...

Nie chcecie mi chyba powiedzieć że to co obecnie znajduje się w TOP-ie strony można nazwać logiem...

Jako iż jestem grafikiem, wkurwia mnie podejście od dupy strony.
Jeśli jesteście zainteresowani tym:
Dołączona grafika
To czekam na kontakt kogoś z szefostwa.
Nie oczekuje należności finansowych.. Po prostu zmieńcie w końcu ten rysuneczek w topie bo na pewno nie jest on wasza silną stroną.
Czekam

#42 Guest_djwitekkw_*

Guest_djwitekkw_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 28 grudzień 2010 - 17:47

NO

#43 _Petrus_

_Petrus_

Party Fan

• Przyjaciel
  • PipPipPipPip
  • 482 postów
  • 23 podziękowań
    • Czas Online: 16d 2h 17m 20s
  • Interesuje się:sport, muzyka
  • Muzyka:eletro, house

Napisano 28 grudzień 2010 - 17:53

mi się podoba to co jest ;) a co do zmiany to myślę że jakby chcieli to by je sami zmienili ;)
  • 0
Oficjalny FanPage -----> https://www.facebook.../www.petrus.net

#44 Guest_yari_*

Guest_yari_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 21 styczeń 2011 - 14:44

Myślę, że warto zrobić na facebooku porządną stronkę i przede wszystkim dać odnośnik "lubię to". Przez taki zabieg współpracować z wami będzie mogła spora grupa osób ("facebookowiczów"). W ten sposób "pocztą pantoflową" rozejdzie się to po całej Polsce. :)
pozdro.

#45 DJ Bald

DJ Bald

Party Fan

• Przyjaciel
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 1m 42s
  • Muzyka:Klubowa

Napisano 21 styczeń 2011 - 17:36

Myślę, że warto zrobić na facebooku porządną stronkę i przede wszystkim dać odnośnik "lubię to". Przez taki zabieg współpracować z wami będzie mogła spora grupa osób ("facebookowiczów"). W ten sposób "pocztą pantoflową" rozejdzie się to po całej Polsce. :)
pozdro.

to już jest :D
  • -1

#46 Guest_argi_*

Guest_argi_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 16 wrzesień 2011 - 11:27

Witam, każda grupa osób, która ma podobne zainteresowania łączy się w różnego typu fora, chcąc wymienić
swoje poglądy oraz opinie na dany temat. Zazwyczaj ludzie z takich grup nie są z jednego miasta lub nawet kraju,
i porozumiewanie się jest dość utrudnione. Jedna z form komunikacji jest forum,shoutbox które umożliwia tym osobom
komunikację pisemną i wyrażanie tam swoich opinii. Nic jednak nie zastąpi rozmowy prowadzonej w czasie rzeczywistym.
Istnieje także druga forma komunikacji, jaką są serwery głosowe np. TeamSpeak 3. Program ten umożliwia użytkownikom
darmowe rozmowy przez 24/7. Nasz serwer obsługuje właśnie taka usługę, jaką jest TeamSpeak 3.

Chciałbym zaproponować połączenie państwa serwisu razem z naszym serwerem głosowym opartym o aplikacje Teamspeak3. Połączenie to przyniosłoby
korzyść dla Państwa jak i naszego serwera. Naszą dumą jest grono zadowolonych użytkowników naszego serwera, który działa już od
ponad 2 lat. Nie ponosimy korzyści z prowadzenia naszego serwera, robimy to, dlatego, ponieważ chcemy umożliwić ludziom swobodną
komunikację. Korzyści, jakie przyniosłoby takie połączenie to, zwiększenie popularności Państwa portalu, jako portal radiowo - społecznościowy
posiadaliby Państwo połączenie z tego typu usługa, jaka jest TeamSpeak 3, która cieszy się ogromną popularnością (na naszym kanale muzycznym
codziennie pojawia się kilkadziesiąt osób). Byłaby to także forma reklamy dla Państwa stacji. Korzyścią dla nas był by fakt, iż możemy pomoc
osoba z rożnych stron kraju, także z zagranicy, w komunikacji miedzy sobą.

Jako administracja oferujemy:
- Darmowe kanały TS3,
- Rodzinną atmosferę,
- Fachową pomoc ze strony Administracji, nie tylko z zakresu TeamSpeak-a, pomoc w języku angielskim oraz niemieckim.
- Nasz serwer jest polsko - angielsko - niemieckim suportem oficjalnego TS3 PHP BOT-a,
- Nasz serwer działa w oparciu o autoryzowana licencje TeamSpeak, która została przez nas zakupiona dla polepszenia warunków na
naszym serwerze,
- Możliwość zamieszczania reklam na naszym serwerze jak i na stronie www,
- Na naszym serwerze będzie stworzony specjalny kanał, na którym będzie udostępnione Państwa radio,
- Możliwość stworzenia specjalnego działu dla Państwa administracji jak i użytkowników portalu.
- Jako forma rozrywki, na naszym serwerze organizowane są także imprezy typu Idol, Maraton Uśmiechu, na których pojawia się większość
naszych użytkowników.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

#47 monty87

monty87

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 1h 51m
  • Muzyka:Club

Napisano 16 październik 2013 - 10:25

Witam.Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje taka mozliwosc jak wypromowanie wlasnych produkcji a w zasadzie jak do tej pory remixow:) na antenie radioparty.pl??

• 0

#48 Hamer

Hamer

Party Maniak

• Admin
  • 655 postów
  • 78 podziękowań
    • Czas Online: 22d 21h 55m 54s
  • Muzyka:bardzo poważna

Napisano 16 październik 2013 - 10:28

Prześlij na maila radio@radioparty.pl jeśli się spodoba być może zaistnieje na naszej antenie ale żadnych obietnic nie dajemy.
  • 0
Piwa i pacierza nie odmawiam

#49 monty87

monty87

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 1h 51m
  • Muzyka:Club

Napisano 16 październik 2013 - 10:41

http://forum.radiopa...-wozinho-remix/ To jedna z moich produkcji i jest na forum

• 0

#50 Guest_ERROR_*

Guest_ERROR_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 15 lipiec 2014 - 09:33

Witam bardzo serdecznie,

Chciałbym złożyć Panu ofertę partnerstwa. Niedługo będziemy stawiać serwer TeamSpeak 3 [livespeak.pl]. Serwer jest dopracowany do profesjonalizmu. Wszystkie boty są idealnie skonfigurowane m-bot, music, data. Jesteśmy programistami php/java. Posiadamy bardzo dużą wiedze na temat rzeczy którą wykonujemy na codzień. Myślę, że możemy zacząć owocną współprace. Będziemy się szybko rozwijać, na przełomie kwietnia/maja mieliśmy magicts.pl na którym siedziało 400-500 osób, niestety dostaliśmy blacklistę przez którą straciliśmy prawie wszystkich. Powracamy w wielkim hałasem, będziemy zawierać partnerstwo z jedną serwerownią [speedhost.pl] zafunduje nam maszynę + ręcznie pisanego firewalla przez developera. Tutaj także można coś pomyśleć, nad supportem technicznym dla radia. Serwer będzie w krótkim czasie bardzo popularny. Radio uzyskało by 200 nowych słuchaczy, a my dobrą reklame dzięki której słuchacze Twojego radia mogą porozumiewać się z DJ itd. Proszę o dobre rozpatrzenie tej oferty. Dziękuje, pozdrawiam ERROR.

#51 Guest_Laciaty_*

Guest_Laciaty_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 06 wrzesień 2014 - 13:50

Witam serdecznie, wpadłem na pomysł by wasze radio i klub Nadwiślan Rusocice wspierali się wzajemnie, chodzi o to żeby o ustalonej porze przed meczem w trakcie przerwy  i po meczu prezenter radia powiedział kilka słów, początek kto z kim gra, w przerwie wynik, po meczu jakieś podsumowanie. Godzinę przed, podczas przerwy w meczu i godzinę po meczu cała audycja zostanie nagłośniona na stadionie. Baner na stronie nadwiślan.pl i fb https://www.facebook.com/nadwislan . całość dotyczy meczy u gospodarzy czyli średnio raz w tygodniu (sobota lub niedziela). 

Podziękowało 1 użytkownik:
Quatronik

#52 Guest_kokaina_*

Guest_kokaina_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 12 październik 2014 - 18:23

Siemka jakie trzeba spełniać wymagania by grac u was na stałe?:D

#53 Paszti

Paszti

Vixiarz !

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 812 postów
  • 330 podziękowań
    • Czas Online: 4d 11h 15m 47s
  • Interesuje się:Piłką nożną , muzyką
  • Muzyka:Fidget , EH

Napisano 12 październik 2014 - 20:43

szukaj  w zakładce praca :) 

• 0
Dołączona grafika

#54 Zamotany90

Zamotany90
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 6h 53m 52s
  • Muzyka:Energy!!!

Napisano 21 luty 2018 - 00:11

Witam, Dzien Dobry i Dobry Wieczor! Chcialbym sie dowiedziec i rowniez zaproponowac pewnego rodzaju wspolprace z Radio Party! Mianowicie... Czy Radio Party zawiera pewnego rodzaju wspolprace z streamerami? Jesli tak to chcialbym zaproponowac wspolprace ktora wygladala by tak ze: Podczas moich streamow (streamuje codziennie) W tle leci wasze radio, zaleznie od audycji i humoru takie radio bedzie w tle ale bedzie to ZAWSZE Radio Party. Pod moja facjata na streamie bedzie widoczne i wyraznie wasze logo na przyklad to: https://radioparty.p...ry/400x50_2.gif. Nie bede owijal w bawelne tutaj i przyznam ze ze streamowaniem mam stycznosc od okolo 6 miesiecy wiec jakis pro elo popularny nie jestem ALE od poczatku tego roku moj kanal na Twitchu zyskuje co raz to wieksza ogladalnosc oraz popularnosc zarowno jak i u Polakow tak i obcokrajawcow poniewaz streamuje w jezyku Polskim oraz Angielskim. Czy oczekuje czegos w zamian? Nie wiele :P Jakas mini notka na stronie ze jestem obecnie LIVE i przekierowanie na kanal oraz jakby wszystko fajnie wygladalo i sie rozwijalo to jakas koszulka, czapka w ktorej/ktorych rowniez bede streamowac :) Nie wiem czy wspolpraca to odpowiednie slowo tutaj :P Ja bym to nazwal RzR ^^ Reklama za reklame. Oczywiscie wszystko to jest do ugadania i jezeli jestescie lub bylibyscie zainteresowani i chcieli sie dogadac, dojsc do porozumienia prosilbym o PW. Pozdrawiam Ekipe!

PS. Słucham was o ponad 10lat! Konto mam od dzisiaj bo wczesniej tego nie potrzebowalem az do dzis gdy wpadlem na ten pomysl. Robicie zayebista robote! Keep going! 

• 0

#55 DaniuSek

DaniuSek

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • 12 podziękowań
    • Czas Online: 2d 5h 6m 15s
  • Interesuje się:Dziennikarstwo
  • Muzyka:House, Trance

Napisano 21 luty 2018 - 20:28

Pisz do administracji na maila : radio@radioparty.pl

• 0

EXPRESENTER MAIN CHANNEL RADIOPARTY.PL 2012-2013

uo93n0a.jpg

#56 Zamotany90

Zamotany90
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 6h 53m 52s
  • Muzyka:Energy!!!

Napisano 23 luty 2018 - 00:11

Dzięki DaniuSek. Tak też zrobiłem i najwyraźniej ekipa radio party nie skacze i zamula... :) powinni dać jakąś *z odnośnikiem "odpowiadamy od 3-5 dni roboczych" 😂 haha Pozdrawiam
  • 0

#57 NINGEN

NINGEN
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • 1 podziękowań
    • Czas Online: 7d 16h 52m 29s
  • Muzyka:Dance

Napisano 23 luty 2018 - 20:42

Zgłoś się z pomyslem może na facebookowym profilu, myśle że większa szansa na szybszą odpowiedź ;)

• 0

#58 Wielbiciel

Wielbiciel

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 5h 55m 36s
  • Gadu Gadu: 8187721
  • Interesuje się:Muzyka of course :)
  • Muzyka:Hands Up

Napisano 22 kwiecień 2018 - 12:50

Nie było tematu.

Użytkownik Wielbiciel edytował ten post 28 kwiecień 2018 - 22:22

• 2

#59 DaniuSek

DaniuSek

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • 12 podziękowań
    • Czas Online: 2d 5h 6m 15s
  • Interesuje się:Dziennikarstwo
  • Muzyka:House, Trance

Napisano 23 kwiecień 2018 - 20:45

Pisz do administracji na maila : radio@radioparty.pl

• 1

EXPRESENTER MAIN CHANNEL RADIOPARTY.PL 2012-2013

uo93n0a.jpg

#60 Wielbiciel

Wielbiciel

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 5h 55m 36s
  • Gadu Gadu: 8187721
  • Interesuje się:Muzyka of course :)
  • Muzyka:Hands Up

Napisano 23 kwiecień 2018 - 23:57

Napisałem, póki co brak odpowiedzi  :sad1:

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 20:03) Na kanale house gra Trey - audycje #SICKMUSIC Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 19:03) Na kanale house gra Trey - audycje #SICKMUSIC Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 19:03) Na kanale house gra Diron - audycje Chillout House Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 18:03) Na kanale house gra Diron - audycje Chillout House Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 16:02) Na głównym gra Damo - audycje Klubowa Damowka Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 13:03) Na kanale house gra Fredi - audycje Ambitious Beats ! Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 13:02) Na głównym gra MaTT - audycje Sobota z RadioParty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 12:03) Na kanale house gra Fredi - audycje Ambitious Beats ! Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 03:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Energy 2000 Przytkowice - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 02:02) Na kanale energy 2000 gra Energy 2000 Katowice - audycje http://www.shoutcast.com Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 02:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Energy 2000 Przytkowice - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 01:02) Na kanale energy 2000 gra Energy 2000 Katowice - audycje http://www.shoutcast.com Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 01:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Energy 2000 Przytkowice - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 00:02) Na kanale energy 2000 gra Energy 2000 Katowice - audycje http://www.shoutcast.com Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (23 wrzesień 2018 - 00:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Energy 2000 Przytkowice - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 wrzesień 2018 - 23:02) Na kanale energy 2000 gra Energy 2000 Katowice - audycje http://www.shoutcast.com Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 wrzesień 2018 - 23:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Energy 2000 Przytkowice - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 wrzesień 2018 - 22:02) Na kanale energy 2000 gra Energy 2000 Katowice - audycje http://www.shoutcast.com Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 wrzesień 2018 - 22:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Energy 2000 Przytkowice - Transmisja Live Posłuchaj
@  Dj Andrejos : (22 wrzesień 2018 - 21:12) Został dodany nowy post w temacie PLAYLISTY- DJ Andrejos