Skocz do zawartości
CaLi

Wspópraca z naszym Radiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dj Haker

Witajcie. Obecnie razem z kolegami buduje taki portalik młodzieżowy. A jak młodzież to wiadomo, że słucha muzyki klubowej. Więc pytanie takie. Czy była by możliwość, abym mógł na mojej stronie zrobić odtwarzacz radia party ? Chodzi mi o to, że każdy kto wejdzie na stronkę znajduje tam odtwarzacz, klika play i leci muzyczka z kanału głównego. Nie chodzi mi o to, żeby zamieszaczać tutaj gdzieś na radioparty linków do mojego forum. To ja chce reklamować was. Proszę tylko o zgodę na umieszczenia linku lub playera do waszego radia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość djwitek

siemka wszystkim mam pytanko czy musze na rekrtuacje przechodzic i wysylas prubke glosu itp a niemoge wejsc na Kanal prubny??Prosze ODpiszcie Na Gg 7831386

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Golfer
prubke,prubny
pisze poprawnie po polsku ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
siemka wszystkim mam pytanko czy musze na rekrtuacje przechodzic i wysylas prubke glosu itp a niemoge wejsc na Kanal prubny??Prosze ODpiszcie Na Gg 7831386

Musisz wyslac prUbke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DzIkU xD

ja dałem reklame radia party na swoim forum i nic w zamian nie oczekuje to jest dla mnie przyjemność reklamować tak dobre radio

życzę postępów w dalszym rozwijaniu sie :)

Edytowane przez DzIkU xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fuku

Witam wiem ze nie tylko ja mam problem z sms-am tzn wysula normalnie itd jest raport doreczenia a KODU brak.... wiec Pytanie brzmi o co tu chodzi ?? i jak tu wam udowodnic ze jest raport idt zrobic zrzut?? telefonu?? czy jak??<choc niewiem czy tak idzie z tel zrobic>.

Mysle ze nie tylko Ja mam taki problem .... prosze o odp i skargi :D <Napisalem to tu bo nie umiem tematu zalozyc> pewno mnie zbabuja :-( jak by co to gg 12255187:P a Ci co pisza ze nie znam numeru czy cos tam to sa w bledzie po prostu cos jet nie tak z kodami odp......... Wiem ze 1zli22grosze to nie majatek i tez nigdy nie mialem problemow z tym ale np ja bede jako pierwszy a kolega byl jako 2 i co i nastepny bedzie jako 3 i kolejny a dostep do neta materaz co drugi mieszkaniec swiata i co i kolejnych tak beda oszukiwac??? nie ma byc prawa na takie bledy to jest radio przez neta i co jak kazdy tak bedzie pisal ze ma byc prawo to co ktos zgarnie miliony no bez przesady :/

Edytowane przez fuku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam wiem ze nie tylko ja mam problem z sms-am tzn wysula normalnie itd jest raport doreczenia a KODU brak.... wiec Pytanie brzmi o co tu chodzi ?? i jak tu wam udowodnic ze jest raport idt zrobic zrzut?? telefonu?? czy jak??<choc niewiem czy tak idzie z tel zrobic>.

Mysle ze nie tylko Ja mam taki problem .... prosze o odp i skargi :D <Napisalem to tu bo nie umiem tematu zalozyc> pewno mnie zbabuja :-( jak by co to gg 12255187:P

Jak Ty nie umiesz zakładać tematów, to może SMS też wysyłać nie umiesz? Numerów jest dużo takich jak do RP sie sms wysyła, może zły numer wpisałeś albo treść...

EDIT.

No to może akurat na ciebie trafił błąd i Ci nie odesłali, na tyle sms co ja wysłałem nigdy mi sie tak nie zrobiło. 1.22zl to nie jest majątek, przeżyjesz.

EDIT2.

To, że trafiło to na Ciebie nie znaczy, że trafi na kazdego kolejnego, może są cząsteczkowe przypadki ale na tyle smsów co leci, ma prawo dojść do błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dead321

Chłopaki, może pomóc mi jedno pytanie? Więc słuchać radio online i Chciałbym bardzo spodobała piosenka .... ale jak znam jej imię? 'll show please =))) I'm just rosyjski myself and I don't understand your language =))) Siedzę za pośrednictwem tłumacza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość skuterypolnoc.pl

Witam .Posiadam portal o skuterach http://www.skuterypolnoc.pl/ i mam na stronie czat który wygląda tak :

d41d87ab4e07408696d8bf0aa04bd9da.jpg

Tam widać w czacie taka małą ikonkę radia .Wklejam wasz kod http://94.23.6.162:8888 i każdy sobie może radio wasze odpalić .

Czy można w ten sposób odpalać wasze radio .Jak tak to dam dodatkowo temacik na forum i każdy kto by chciał mógł by wasze radio słuchać .Ludzi codziennie przybywa więc wasza popularność by jeszcze rosła ;)

Ogólnie polecam ten czat .Mogli byście go wstawić u siebie na stronie .Jest za darmo ma dużo funkcji takich jak :

Rozmowa jak ktoś chce miedzy użytkownikami ,stawianie tła , odpalanie radia ,gry w osobnym oknie i wiele więcej ;)

Jak by co to bym pomógł w założeniu tego czatu .Strona do czatu to http://xat.com/ .Oczywiście po wgraniu kodu html czat możemy ustawić po polsku .

Czekam na odp

Admin http://www.skuterypolnoc.pl/

Edytowane przez skuterypolnoc.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OverS

Witam,

Obserwuje rynek od blisko 5 lat i dalej nie mogę zrozumieć jednego. Jak radio mające za sobą tyle zmian estetycznych, powiązań z wieloma liczącymi się firmami, mająca w ekipie tyle ogarniętych się ludzi, nie potrafi stworzyć własnego loga, wizerunku który będzie kreowany, rozpoznawalny...

Nie chcecie mi chyba powiedzieć że to co obecnie znajduje się w TOP-ie strony można nazwać logiem...

Jako iż jestem grafikiem, wkurwia mnie podejście od dupy strony.

Jeśli jesteście zainteresowani tym:

radiopart_qsxnqw.jpg

To czekam na kontakt kogoś z szefostwa.

Nie oczekuje należności finansowych.. Po prostu zmieńcie w końcu ten rysuneczek w topie bo na pewno nie jest on wasza silną stroną.

Czekam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi się podoba to co jest ;) a co do zmiany to myślę że jakby chcieli to by je sami zmienili ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość yari

Myślę, że warto zrobić na facebooku porządną stronkę i przede wszystkim dać odnośnik "lubię to". Przez taki zabieg współpracować z wami będzie mogła spora grupa osób ("facebookowiczów"). W ten sposób "pocztą pantoflową" rozejdzie się to po całej Polsce. :)

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że warto zrobić na facebooku porządną stronkę i przede wszystkim dać odnośnik "lubię to". Przez taki zabieg współpracować z wami będzie mogła spora grupa osób ("facebookowiczów"). W ten sposób "pocztą pantoflową" rozejdzie się to po całej Polsce. :)

pozdro.

to już jest :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość argi

Witam, każda grupa osób, która ma podobne zainteresowania łączy się w różnego typu fora, chcąc wymienić

swoje poglądy oraz opinie na dany temat. Zazwyczaj ludzie z takich grup nie są z jednego miasta lub nawet kraju,

i porozumiewanie się jest dość utrudnione. Jedna z form komunikacji jest forum,shoutbox które umożliwia tym osobom

komunikację pisemną i wyrażanie tam swoich opinii. Nic jednak nie zastąpi rozmowy prowadzonej w czasie rzeczywistym.

Istnieje także druga forma komunikacji, jaką są serwery głosowe np. TeamSpeak 3. Program ten umożliwia użytkownikom

darmowe rozmowy przez 24/7. Nasz serwer obsługuje właśnie taka usługę, jaką jest TeamSpeak 3.

Chciałbym zaproponować połączenie państwa serwisu razem z naszym serwerem głosowym opartym o aplikacje Teamspeak3. Połączenie to przyniosłoby

korzyść dla Państwa jak i naszego serwera. Naszą dumą jest grono zadowolonych użytkowników naszego serwera, który działa już od

ponad 2 lat. Nie ponosimy korzyści z prowadzenia naszego serwera, robimy to, dlatego, ponieważ chcemy umożliwić ludziom swobodną

komunikację. Korzyści, jakie przyniosłoby takie połączenie to, zwiększenie popularności Państwa portalu, jako portal radiowo - społecznościowy

posiadaliby Państwo połączenie z tego typu usługa, jaka jest TeamSpeak 3, która cieszy się ogromną popularnością (na naszym kanale muzycznym

codziennie pojawia się kilkadziesiąt osób). Byłaby to także forma reklamy dla Państwa stacji. Korzyścią dla nas był by fakt, iż możemy pomoc

osoba z rożnych stron kraju, także z zagranicy, w komunikacji miedzy sobą.

Jako administracja oferujemy:

- Darmowe kanały TS3,

- Rodzinną atmosferę,

- Fachową pomoc ze strony Administracji, nie tylko z zakresu TeamSpeak-a, pomoc w języku angielskim oraz niemieckim.

- Nasz serwer jest polsko - angielsko - niemieckim suportem oficjalnego TS3 PHP BOT-a,

- Nasz serwer działa w oparciu o autoryzowana licencje TeamSpeak, która została przez nas zakupiona dla polepszenia warunków na

naszym serwerze,

- Możliwość zamieszczania reklam na naszym serwerze jak i na stronie www,

- Na naszym serwerze będzie stworzony specjalny kanał, na którym będzie udostępnione Państwa radio,

- Możliwość stworzenia specjalnego działu dla Państwa administracji jak i użytkowników portalu.

- Jako forma rozrywki, na naszym serwerze organizowane są także imprezy typu Idol, Maraton Uśmiechu, na których pojawia się większość

naszych użytkowników.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje taka mozliwosc jak wypromowanie wlasnych produkcji a w zasadzie jak do tej pory remixow:) na antenie radioparty.pl??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prześlij na maila radio@radioparty.pl jeśli się spodoba być może zaistnieje na naszej antenie ale żadnych obietnic nie dajemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ERROR

Witam bardzo serdecznie,

Chciałbym złożyć Panu ofertę partnerstwa. Niedługo będziemy stawiać serwer TeamSpeak 3 [livespeak.pl]. Serwer jest dopracowany do profesjonalizmu. Wszystkie boty są idealnie skonfigurowane m-bot, music, data. Jesteśmy programistami php/java. Posiadamy bardzo dużą wiedze na temat rzeczy którą wykonujemy na codzień. Myślę, że możemy zacząć owocną współprace. Będziemy się szybko rozwijać, na przełomie kwietnia/maja mieliśmy magicts.pl na którym siedziało 400-500 osób, niestety dostaliśmy blacklistę przez którą straciliśmy prawie wszystkich. Powracamy w wielkim hałasem, będziemy zawierać partnerstwo z jedną serwerownią [speedhost.pl] zafunduje nam maszynę + ręcznie pisanego firewalla przez developera. Tutaj także można coś pomyśleć, nad supportem technicznym dla radia. Serwer będzie w krótkim czasie bardzo popularny. Radio uzyskało by 200 nowych słuchaczy, a my dobrą reklame dzięki której słuchacze Twojego radia mogą porozumiewać się z DJ itd. Proszę o dobre rozpatrzenie tej oferty. Dziękuje, pozdrawiam ERROR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laciaty

Witam serdecznie, wpadłem na pomysł by wasze radio i klub Nadwiślan Rusocice wspierali się wzajemnie, chodzi o to żeby o ustalonej porze przed meczem w trakcie przerwy  i po meczu prezenter radia powiedział kilka słów, początek kto z kim gra, w przerwie wynik, po meczu jakieś podsumowanie. Godzinę przed, podczas przerwy w meczu i godzinę po meczu cała audycja zostanie nagłośniona na stadionie. Baner na stronie nadwiślan.pl i fb https://www.facebook.com/nadwislan . całość dotyczy meczy u gospodarzy czyli średnio raz w tygodniu (sobota lub niedziela). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kokaina

Siemka jakie trzeba spełniać wymagania by grac u was na stałe?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukaj  w zakładce praca :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, Dzien Dobry i Dobry Wieczor! Chcialbym sie dowiedziec i rowniez zaproponowac pewnego rodzaju wspolprace z Radio Party! Mianowicie... Czy Radio Party zawiera pewnego rodzaju wspolprace z streamerami? Jesli tak to chcialbym zaproponowac wspolprace ktora wygladala by tak ze: Podczas moich streamow (streamuje codziennie) W tle leci wasze radio, zaleznie od audycji i humoru takie radio bedzie w tle ale bedzie to ZAWSZE Radio Party. Pod moja facjata na streamie bedzie widoczne i wyraznie wasze logo na przyklad to: https://radioparty.pl/banery/400x50_2.gif. Nie bede owijal w bawelne tutaj i przyznam ze ze streamowaniem mam stycznosc od okolo 6 miesiecy wiec jakis pro elo popularny nie jestem ALE od poczatku tego roku moj kanal na Twitchu zyskuje co raz to wieksza ogladalnosc oraz popularnosc zarowno jak i u Polakow tak i obcokrajawcow poniewaz streamuje w jezyku Polskim oraz Angielskim. Czy oczekuje czegos w zamian? Nie wiele :P Jakas mini notka na stronie ze jestem obecnie LIVE i przekierowanie na kanal oraz jakby wszystko fajnie wygladalo i sie rozwijalo to jakas koszulka, czapka w ktorej/ktorych rowniez bede streamowac :) Nie wiem czy wspolpraca to odpowiednie slowo tutaj :P Ja bym to nazwal RzR ^^ Reklama za reklame. Oczywiscie wszystko to jest do ugadania i jezeli jestescie lub bylibyscie zainteresowani i chcieli sie dogadac, dojsc do porozumienia prosilbym o PW. Pozdrawiam Ekipe!

PS. Słucham was o ponad 10lat! Konto mam od dzisiaj bo wczesniej tego nie potrzebowalem az do dzis gdy wpadlem na ten pomysl. Robicie zayebista robote! Keep going! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisz do administracji na maila : radio@radioparty.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki DaniuSek. Tak też zrobiłem i najwyraźniej ekipa radio party nie skacze i zamula... :) powinni dać jakąś *z odnośnikiem "odpowiadamy od 3-5 dni roboczych" đ haha Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłoś się z pomyslem może na facebookowym profilu, myśle że większa szansa na szybszą odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisz do administracji na maila : radio@radioparty.pl

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi