Skocz do zawartości
Danes

[Tutorial] Odsłuch w Traktor DJ Studio 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Często piszecie do mnie na GG z prośbą o pomoc w skonfigurowaniu Odsłuchu, wiec pomyślałem, że taki temat bardzo się przyda. Będę wzorował się na mojej karcie: Realtek AC97 (3 kanałowa, zintegrowana) i programie: Traktor DJ Studio 3.3.2.060. Więc zaczynamy! :)

1.W swojej karcie mam 3 wejścia: Zielone (Wejście na głośnik przedni), Niebieski (Wejście na głosnik tylni / Wejście liniowe) i Różowy (Mikrofon). Głośniki podpinamy do Zielonego kanału, a słuchawki do Niebieskiego

2. Otwieramy sterownik karty dźwiękowej i ustawiamy Tryb 4 kanałowy:

214255.jpeg

3. Później odpalamy Ursusa i wchodzimy kolejno:

a) FILE

214265.jpeg

b) AUDIO SETUP

214269.jpeg

c) OUTPUT ROUTING

214273.jpeg

4. W nowym oknie ustawiamy tak:

214277.jpeg

Po czym klikamy OK :wub:

5. Aaa... I jeszcze jedno... :D

212980.jpeg

P.S. Te pokrętła znajdziecie nad CROSSFADER'em

Po tych czynnościach możecie się już cieszyć Odsłuchem w Waszym Ursusie... Myślę, że wszytko w miarę dobrze wytłumaczyłem i nie będzie problemów. Jak coś to piszcie w tym temacie. Pozdrawiam :D

• Upvote 1
  • Downvote 1

Witam mam zintegrowaną kartę na kompie właśnie podobną o której jest wyżej mowa tylko niby 8 kanałowa (8CH I/0 7.1 Channel Audio) -> taka wlepka jest na pudełku. Problem mój tkwi ze nie mogę za Chiny ostawić właśnie odsłuchu może to jakaś drobnostka no ale nie mogę ? Czy da sie w ogole to zrobic na mojej karcie. Załączam parę screenow

1.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...533b8d4700.html

2.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/635b9de575b478ea.html

3. A tu widac ze nie mam nic do wyboru po za ....Audio Out 1 i ....Audio out 0

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97fba2db4fffda6b.html

najzabawniejsze jest to ze jak wywale traktora z dysku i instaluje traktora demo jakiekolwiek ze strony to wtedy widzi 4 kanały i działa

To spróbuj zassac inną wersje Ursusa... Na forum RP masz do wyboru, do koloru...

Ja kieruję się zasadą: "Najnowsze - Najlepsze" :biggrin:

problem jest tylko taki ze słuchawki mam cicho jak podglosze mastera to naprawdę muszę je trochę dociskać ale jest dobrze;] pewnie będę musiał zmienić jak będę chciał się pobawić dłużej ;] na jakieś które tłumią zew dźwięki.

Czesc!

Wiec mam problem z tym odsłuchem...

mam karte dzwiekowa podobna do twojej i ustawione mam tak:

djvtgra6xyeopz008y47.jpg

w traktorze mam ustawione tak:

s59w5afc3h5pmn3g9otb.jpg

i niema odsluchu... ;) niewiem co jest grane. Jesli mam cos zle ustawione to napisz mi.

Z gory dziekuje ;)

Pozdrawiam ;)!!

Gość Wicio1818

Siemanko mam maly problem. A wiec odsluch dziala i jest elegancko tylko dlaczego jak chce odlsuchac co leci z deca B to bezposrednio slychac to w glownych glosnikach i takze w sluchawkach do odsluchu .

Gość Adrian(o)

Czy jest możliwe zrobienie poprawnego odsłuchu w programie Pioneer Dj Studio przy karcie dźwiękowej Audigy 2 ZS oraz sterownikach Creative SB Audigy 2 ZS? Pozdrawiam

Czy jest możliwe zrobienie poprawnego odsłuchu w programie Pioneer Dj Studio przy karcie dźwiękowej Audigy 2 ZS oraz sterownikach Creative SB Audigy 2 ZS? Pozdrawiam

oczywiście że jest to możliwe :) nawet pewnie nie co większe możliwości będą :)

Gość Adrian(o)
oczywiście że jest to możliwe :) nawet pewnie nie co większe możliwości będą :)

Tylko właśnie nie wiem za bardzo jak to zdziałać. W sterownikach trzeba szukać jakiejś opcji?

Tutaj jest zdjęcie karty:

http://www.tomshardware.pl/video/20031007/...udigy2_zs_2.jpg

W tej chwili korzystam z 5.1 ale podczas grania wykorzystuję aby jedno gniazdo na wzmacniacz (2 kolumny). Sztuka odsłuchu polega pewnie na wykorzystaniu odpowiedniego wyjścia, ustawień w sterownikach i ustawień programu... Może ktoś miał styczność z podobnym sprzetem?

Tylko właśnie nie wiem za bardzo jak to zdziałać. W sterownikach trzeba szukać jakiejś opcji?

Tutaj jest zdjęcie karty:

http://www.tomshardware.pl/video/20031007/...udigy2_zs_2.jpg

W tej chwili korzystam z 5.1 ale podczas grania wykorzystuję aby jedno gniazdo na wzmacniacz (2 kolumny). Sztuka odsłuchu polega pewnie na wykorzystaniu odpowiedniego wyjścia, ustawień w sterownikach i ustawień programu... Może ktoś miał styczność z podobnym sprzetem?

mój drogi wszystko na forum w kwestii jak zrobić odsłuch lub podłączyć mikser do kompa jest opisane :) trochę wysiłku i wszystko można znaleźć, zwłaszcza że odsłuch różni się od podłączenia miksera tylko tym, że w programie zaznaczamy inną opcję ;) (a karta dźwiękowa powinna być ustawiona na system dźwięku 4.1 lub 4.0, w zależności jak wam tam wyświetla :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...