Skocz do zawartości
Gość credo

Virtual DJ PRO v. 5.2 FULL!! [+PATCH] +PACZKA DODATKÓW+WERSJA PORTABLE

Rekomendowane odpowiedzi

10r7rcjqv3.png

Atomix Virtual DJ Pro v5.2 to najnowsza odsłona, najpopularniejszego i jednego z najlepszych komputerowych programów do mixowania muzyki.

:DNajnowsza wersja!! :D

Polecam!

Green

NIE CZERWONYM! Zapraszam do zapoznania się z regulaminem.

jednego z najlepszych komputerowych programów do mixowania muzyki.

Jednego z najgorszych :D A wracając do tematu, to chciałem zobaczyć, co tam Ci panowie z Atomix'u poprawili w najnowszej wersji, wiec zainstalowałem, pograłem na nim z godzinkę i doszedłem do wniosku, że najpoważniejszy błąd tego programu (czyt. "Rozjeżdżające" się tempo), jak było, tak jest nadal :? Byc może to przez szybkie tempo (155.0 BPM), ale jak to wyżej jest napisane: "jeden z najlepszych programów do mixowania muzyki" powinien sobie poradzić, przecież jest jednym z najlepszych na świecie! Co z tego, że sobie wrzucisz skin Pionka CDJ-1000 MK3, jak nie możesz zrobić porządnego przejścia, bo program nie trzyma tempa?! Takie jest moje zdanie na temat tej aplikacji. Pozdro!

Jednego z najgorszych :) A wracając do tematu, to chciałem zobaczyć, co tam Ci panowie z Atomix'u poprawili w najnowszej wersji, wiec zainstalowałem, pograłem na nim z godzinkę i doszedłem do wniosku, że najpoważniejszy błąd tego programu (czyt. "Rozjeżdżające" się tempo), jak było, tak jest nadal :? Byc może to przez szybkie tempo (155.0 BPM), ale jak to wyżej jest napisane: "jeden z najlepszych programów do mixowania muzyki" powinien sobie poradzić, przecież jest jednym z najlepszych na świecie! Co z tego, że sobie wrzucisz skin Pionka CDJ-1000 MK3, jak nie możesz zrobić porządnego przejścia, bo program nie trzyma tempa?! Takie jest moje zdanie na temat tej aplikacji. Pozdro!

Hmm właśnie to jedyny mankament, to tempo poza tym vDJ spoko(napisalem 1 z najlepszych a nie najlepszy), wiadomo tratkor jest najlepszy(przynajmniej ja tak sadze), traktor jest profesjonalnym programem a zarazem trudnum, a vDJ jest łatwy w obsłudze i już nie ściemniaj, że taki zły, wszystkim początkujacym DJ napewno wskarze vDJ a potem traktor...

Pozdrawiam!

Hmm czyli chyba jednak trzeba będzie się przenieść na starszą ver. aczkolwiek teraz mi jakoś w miare chula :roll:

To normalne, wiadomo z każdą nową wersją zazwyczaj rosną wymagania sprzętowe :wub: Popatrzcie ile on w sobie ma zbędnych bajerów, dosłownie jak tak patrze na screen tego vdj'a to konkretnie kolorowe jarmarki !!

Ej jak mam zmienic wygląd ? skin wypakowuje i nic ;) Pomocy

to proste

jak wkeiles juz do folderu z vdj wtedy odpalasz program i po prawo u gory tam masz takie cos jak config i tam se zmieniasz ;s

Jaka wtyczka na mikrofon ? :blink:

Jak grasz w radiu to ShoutCast a jak normalnie na imprezie to gadasz do mika albo se nagrywasz w AudiaCity albo GoldWave.

Widzę że wszędzie Snopi walisz posty i topici o tym miku, na forum jest instrukcja obsługi z filmikiem shoutCasta. Zajrzyj tam !