Skocz do zawartości
Danes

Pioneer DJS v1.601

Rekomendowane odpowiedzi

Pioneer DJS v1.601

djs_detailpage.jpg

Pełnowymiarowe granie na komputerze - taka sama grywalność i opcja jak w przypadku odtwarzaczy CD oraz mikserów firmy Pioneer.

Program DJS łączy w sobie kluczowe elementy cyfrowych odtwarzaczy CD oraz mikserów z szerokim wyborem innowacyjnych właściwości:

• Auto mixing

• Wyświetlacz w postaci fali wskazujący położeniene odtwarzania oraz punkty cue/loop

• Synchronizacja BPM iraz beatu

• 8 efektów włączając, Delay, Echo, Auto Pan, Trans, Filter, Flanger, Reverb oraz Pitch Shifter

• Funkcja Fader start dla obsługi dwóch odtwarzaczy (channel fader i cross fader)

• Stwórz funkcje dla 4 punktwych cues i loops w utworze

Zawiera również funkcję pobierania dla przekształcania CD, sygnałów liniowych oraz plików wave na format MP3.

Jego intuicyjna i łatwa w obsłudze , podobna ergonomicznie do obsługi produktów serii CDJ i mokserwów. Wyświetlacz wskazuje wszystkie istotne informacje, włączając czas, BPM, sterowniki miksera, pokrętło jog oraz przyciski hot cue.

EDIT:

cs1yg9.jpg

cs2om0.jpg

sc3wh1.jpg

Myślę, że program godny polecenia

;) Poprzednie wersje (które także są na forum) były nie stabilne. :? Po wrzuceniu nuty na deck, program zawieszał się. W wersji 1.601 usunięto ten błąd. Żeby zrobić ładne przejście, trzeba się naprawdę napocić (oczywiście przy wyłączonych wykresach). Polecam wszystkim! ;)

> > > DOWNLOAD < < <

Miałem poprzednią wersję programu i jak dla mnie to była to porażka maksymalna, picz się rozjeżdżał i co chwile zwiechy programu... nie od tego że mam mało ram bo mam nich 2 gb tylko coś nie tak było z tym programikiem.

Mówiąc szczerze to troszkę mnie odstarasza ten program po przygodach z jego poprzednikiem...

Ale i tak ściągam i testuje... Miejmy nadzieję że coś lepszego niż poprzednik.

Miałem poprzednią wersję programu i jak dla mnie to była to porażka maksymalna, picz się rozjeżdżał i co chwile zwiechy programu... nie od tego że mam mało ram bo mam nich 2 gb tylko coś nie tak było z tym programikiem.

Mówiąc szczerze to troszkę mnie odstarasza ten program po przygodach z jego poprzednikiem...

Ale i tak ściągam i testuje... Miejmy nadzieję że coś lepszego niż poprzednik.

Po pierwsze : Od kiedy rozjeżdża się pitch ?? Może się rozjechać bit w bo będzie ogromna różnica bpm ale pitch się nigdy nie rozjeżdża wręcz przeciwnie służy on do dobrego złożenia bitu w momencie frazy

Po drugie : Czytaj uważniej co ktoś pisze ... Wyraźnie nasz kolega napisał iż jest to wersjia stabilna gdyż jego poprzednik miał te oto błędy ...

Po trzecie : Jestem ciekaw tego programiku i właśnie ściągam zaraz się okaże co to jest :P

E: Bardzo dobry programik polecam każdemu xD

ja mam problem ponieważ zacina mi sie pierwszy player ale z drugim jest wszysto ok tz. przerywa tak ze 3 razy na sekunde wiecie jak to zrobic ??

reinstal albo na nowo odpal programik !!

btw. jak sie kurde z efektora korzysta w nim ?? gdyz klikam na efekt i biore on glos mam odkrecony itp. a tu hu* nie leci :0

a ja w ogóle mam problem...

pierwszy deck w ogóle mi się nie włącza, a drugi działa ale bez dźwięku...

ustawienia juz maltretuję, szlag mnie trafia...

ale się nie poddaję, liczę na waszą pomoc ;)

Podobna sprawa była u mnie.. ;D Zainstaluj sterowniki Asio4All, u mnie pomogły.. ;)

Gość Roberttttt

Też mam problem w ogóle zaden deck nie che mi odpalic...załadowana piosenka wszystko i nic... crack tez nie chce sie zainstalowac...ehh, moze ktos cos poradzi;>?

Też mam problem... Wrzucam na deck nutke naicskam play i nic sie nie dzieje

NIe leci pasek w którym miejscu nutka jest i niema dzwieku..

EDIT: Na decku 2 niby muza leci tylko zacina strasznie tj sekunda gra 0.5 sekundy stoi i znowu i wogole sie nie da dać pauzy ani nic....

Jeśli chodzi o komputer to mam dosyć dobry...

Intel core duo 1.8GHz na rdzeń 3gb ramu..