Skocz do zawartości
Danes

Pioneer DJS v1.601

Rekomendowane odpowiedzi

Pioneer DJS v1.601

djs_detailpage.jpg

Pełnowymiarowe granie na komputerze - taka sama grywalność i opcja jak w przypadku odtwarzaczy CD oraz mikserów firmy Pioneer.

Program DJS łączy w sobie kluczowe elementy cyfrowych odtwarzaczy CD oraz mikserów z szerokim wyborem innowacyjnych właściwości:

• Auto mixing

• Wyświetlacz w postaci fali wskazujący położeniene odtwarzania oraz punkty cue/loop

• Synchronizacja BPM iraz beatu

• 8 efektów włączając, Delay, Echo, Auto Pan, Trans, Filter, Flanger, Reverb oraz Pitch Shifter

• Funkcja Fader start dla obsługi dwóch odtwarzaczy (channel fader i cross fader)

• Stwórz funkcje dla 4 punktwych cues i loops w utworze

Zawiera również funkcję pobierania dla przekształcania CD, sygnałów liniowych oraz plików wave na format MP3.

Jego intuicyjna i łatwa w obsłudze , podobna ergonomicznie do obsługi produktów serii CDJ i mokserwów. Wyświetlacz wskazuje wszystkie istotne informacje, włączając czas, BPM, sterowniki miksera, pokrętło jog oraz przyciski hot cue.

EDIT:

cs1yg9.jpg

cs2om0.jpg

sc3wh1.jpg

Myślę, że program godny polecenia

;) Poprzednie wersje (które także są na forum) były nie stabilne. :? Po wrzuceniu nuty na deck, program zawieszał się. W wersji 1.601 usunięto ten błąd. Żeby zrobić ładne przejście, trzeba się naprawdę napocić (oczywiście przy wyłączonych wykresach). Polecam wszystkim! ;)

> > > DOWNLOAD < < <

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafir

Możesz Łaciaty wrzucić jakieś screeny i napisać swoją opinie na temat tego programiku? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem poprzednią wersję programu i jak dla mnie to była to porażka maksymalna, picz się rozjeżdżał i co chwile zwiechy programu... nie od tego że mam mało ram bo mam nich 2 gb tylko coś nie tak było z tym programikiem.

Mówiąc szczerze to troszkę mnie odstarasza ten program po przygodach z jego poprzednikiem...

Ale i tak ściągam i testuje... Miejmy nadzieję że coś lepszego niż poprzednik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałem poprzednią wersję programu i jak dla mnie to była to porażka maksymalna, picz się rozjeżdżał i co chwile zwiechy programu... nie od tego że mam mało ram bo mam nich 2 gb tylko coś nie tak było z tym programikiem.

Mówiąc szczerze to troszkę mnie odstarasza ten program po przygodach z jego poprzednikiem...

Ale i tak ściągam i testuje... Miejmy nadzieję że coś lepszego niż poprzednik.

Po pierwsze : Od kiedy rozjeżdża się pitch ?? Może się rozjechać bit w bo będzie ogromna różnica bpm ale pitch się nigdy nie rozjeżdża wręcz przeciwnie służy on do dobrego złożenia bitu w momencie frazy

Po drugie : Czytaj uważniej co ktoś pisze ... Wyraźnie nasz kolega napisał iż jest to wersjia stabilna gdyż jego poprzednik miał te oto błędy ...

Po trzecie : Jestem ciekaw tego programiku i właśnie ściągam zaraz się okaże co to jest :P

E: Bardzo dobry programik polecam każdemu xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No, teraz da się na nim grać

No baaaaa... :P Ja już się przesiadłem z Ursusa na "Wirtualnego Pionka" xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość djevolution

ja mam problem ponieważ zacina mi sie pierwszy player ale z drugim jest wszysto ok tz. przerywa tak ze 3 razy na sekunde wiecie jak to zrobic ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam problem ponieważ zacina mi sie pierwszy player ale z drugim jest wszysto ok tz. przerywa tak ze 3 razy na sekunde wiecie jak to zrobic ??

reinstal albo na nowo odpal programik !!

btw. jak sie kurde z efektora korzysta w nim ?? gdyz klikam na efekt i biore on glos mam odkrecony itp. a tu hu* nie leci :0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DEEJAY FREEQ

czy program obsługuje midi jak traktorek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja w ogóle mam problem...

pierwszy deck w ogóle mi się nie włącza, a drugi działa ale bez dźwięku...

ustawienia juz maltretuję, szlag mnie trafia...

ale się nie poddaję, liczę na waszą pomoc ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja w ogóle mam problem...

pierwszy deck w ogóle mi się nie włącza, a drugi działa ale bez dźwięku...

ustawienia juz maltretuję, szlag mnie trafia...

ale się nie poddaję, liczę na waszą pomoc ;)

Podobna sprawa była u mnie.. ;D Zainstaluj sterowniki Asio4All, u mnie pomogły.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roberttttt

Też mam problem w ogóle zaden deck nie che mi odpalic...załadowana piosenka wszystko i nic... crack tez nie chce sie zainstalowac...ehh, moze ktos cos poradzi;>?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pietras1616

Jakis kijowy ten program..wogóle tempo sie rozjerzdza..i tak jakos dziwnie słychać..;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zozolpl

Też mam problem... Wrzucam na deck nutke naicskam play i nic sie nie dzieje

NIe leci pasek w którym miejscu nutka jest i niema dzwieku..

EDIT: Na decku 2 niby muza leci tylko zacina strasznie tj sekunda gra 0.5 sekundy stoi i znowu i wogole sie nie da dać pauzy ani nic....

Jeśli chodzi o komputer to mam dosyć dobry...

Intel core duo 1.8GHz na rdzeń 3gb ramu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wie ktoś może jak tu się odsłuch ustawia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi