Skocz do zawartości
Gość zozolpl

Odsluch-Vdj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zozolpl

Witam. Mam dosyć duży problem z vdj a mianowicie nie moge zrobić odsłuchu z 2decku... Ustawione mam tak :

vdj.jpg

z tym że zielone wejscie (L|R) to słuchawki inaczej sie nie dalo, przynajmniej ja niemoglem. Dodam ze przedni panel mi nie dziala(podlaczony jest)

A vdj mam tak

vdj2.jpg

Gdy na decku 1 lub 2 naciskam play to leci w sluchawkach i glosnikach gdy nacisne na deck 1 lub 2 cue to nic sie nie stanie ale jak trzymam cue na 1lub2 to leci i tu i tu... W opcji output chanels ustawialem i roznie i to samo...

podłączenie panelu przedniego nic Ci nie da, taki jest urok zintegrowanych kart, że przy nie których udaje się odsłuch ustawić, a przy innych nie, tak jak już tu kolega wyżej napisał, musisz kupić osobną kartę dźwiękową, bo inaczej to duposz ;)

Gość zozolpl

To chyba sobie ją kupie ;) Tylko widze że jest tam 5 wejsci pomarańczowy niebieski rózowy zielony i czarny. Nie będe miał problemu z podłaczeniem głośników 5.1 + słuchawki + mikrofon?

Ale brednie do potęgi. Karta ma 6 kanałów więc nie ma bata, żeby nie działał odsłuch, może być nawet z targu od ruskich. Wszystko się da zrobić, tylko ludzka wyobraźnia ot przeinacza w to, że jak masz Realteka, to tym samym padło, a kodeki ALC8xx miotą Audigy 1 / SE / Value / LIVE w przedbiegach.

m1h15ysylnfgomjnzzow.jpg

Zielone front

Niebieskie line-in

Przełącz karte do 5.1

Graj.

PS. W VDJ Soundcard, jeśli masz HD Audio Speakers, to przełącz na nie. Nie wiem, czy przypadkiem to co masz zaznaczone, to nie wyjścia cyfrowe.

Gość zozolpl

O.o udało mi się na tej karcie zrobić odsłuch ;) Tylko znowu problem odsłuch jest normalnie w słuchawkach tylko na 2 decku gdzie są normalnie głośniki muza leci tylko z 2 głośnikach w tylnich...

wnioskuje z tego co tu piszesz, że masz zestaw głośników w systemie 5.1, otóż jeżeli masz owy zestaw podłączony, to nie dziwie się, że masz problem z odsłuchem, powinieneś mieć podłączony do zielonego gniazda w karce dźwiękowej tylko przewód od głośników (ten który jest w kolorze zielonym), a do czarnego gniazda podłączyć swoje słuchawki wówczas powinno wszystko śmigać jak należy, przy czym zaznaczam że nie wykorzystasz w pełni możliwości swojego zestawu 5.1