Skocz do zawartości
DJ Dan

[13.04.09] EVOLUTION EASTER PARTY - ENERGY 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu o czym Wy piszecie o mega klubach energy i ekwador że to niby najlepsze w polsce najnowocześniejsze centra rozrywki, szczerze to żal to czytać. Żaden z was pewnie na oczy jeszcze nie widział prawdziwego klubu. Szczerze to sa podrzędne dyskoteki spęd vixiaży i nic wiecej. A do nowoczesności to tam wiele technicznie wiele brakuje, np: z takim nagłośnieniem to bym się wstydził gdziekolwiek wyjść i ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to oswiec nas kolego, gdzie tutaj w POLSCE masz jakies dla ciebie extra zajeb*ste dyski ?;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jezu o czym Wy piszecie o mega klubach energy i ekwador że to niby najlepsze w polsce najnowocześniejsze centra rozrywki, szczerze to żal to czytać. Żaden z was pewnie na oczy jeszcze nie widział prawdziwego klubu. Szczerze to sa podrzędne dyskoteki spęd vixiaży i nic wiecej. A do nowoczesności to tam wiele technicznie wiele brakuje, np: z takim nagłośnieniem to bym się wstydził gdziekolwiek wyjść i ustawić.

Sadząc po Twojej wypowiedzi i patrząc na Twój profil to chyba taka dyskoteka występuje w NIBYLANDII ponieważ nawet Ty nie masz wpisanej miejscowości skąd jesteś....

Wiec pewnie szperasz po necie wyszukując znakomitych obrazków holenderskich dyskotek czy tam jakiś francuskich i osadzasz wszystko po zdjęciach, galerii klubów. Przyjedź do Energy przekonaj się jaki panuje klimat jak BASS na dużej sali będzie cie "posuwał" do tyłu, zobaczysz magie świateł, laserów i moc MUZYKI. Oprócz tego co napisałem to "noł koment"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj kolego mylisz się takie kluby o jakie mi chodzi są w Polsce, i spokojnie mogą się równać z zagranicznymi klubami. Po za tym nie musze ogladać w necie zdjeć takich klubów bo bywam czesto za granica i tam grywam. Nastepny aspekt nie oceniaj kogoś po profilu bo sie możesz pomylić, a ci co mnie mają znać to znają tutaj reszta nie musi.

Ostatnie Twoje zdanie raczej woła o pomstę do nieba, czy waląc bass jest przyjemny i świadczy o jakości nagłosnienia, no raczej nie. Świadczy o beznadziejności akustyka i osoby która montowała tam to nagłośnienie. kolego nie masz zielonego pojecia o akustyce dźiweku i oswietleniu. Wiec jak byś mógł nie udzielaj się tam gdzie na czym sie nie znasz. Jak chcesz to zapraszam do dalszej konwersacji na gg 4347062 żeby tutaj nie robić ofa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj kolego mylisz się takie kluby o jakie mi chodzi są w Polsce, i spokojnie mogą się równać z zagranicznymi klubami. Po za tym nie musze ogladać w necie zdjeć takich klubów bo bywam czesto za granica i tam grywam. Nastepny aspekt nie oceniaj kogoś po profilu bo sie możesz pomylić, a ci co mnie mają znać to znają tutaj reszta nie musi.

Ostatnie Twoje zdanie raczej woła o pomstę do nieba, czy waląc bass jest przyjemny i świadczy o jakości nagłosnienia, no raczej nie. Świadczy o beznadziejności akustyka i osoby która montowała tam to nagłośnienie. kolego nie masz zielonego pojecia o akustyce dźiweku i oswietleniu. Wiec jak byś mógł nie udzielaj się tam gdzie na czym sie nie znasz. Jak chcesz to zapraszam do dalszej konwersacji na gg 4347062 żeby tutaj nie robić ofa.

No wszystko ślicznie pięknie ja też sporo razy grywałem za granicami kraju występowałem z różnymi gwiazdami i też mogę to napisać, w tych czasach bez dowodów na byle co nic nie zdziałasz, pyzatym nie byłeś w energy sadząc po twoich bezpodstawnych i dziwnych wypowiedziach więc co ty możesz wiedzieć o imprezach które się tam odbywają? Bo dalej nie rozumiem co ty chcesz pokazać twoimi wypowiedziami, że jesteśmy gorsi? Od czego bo narazie to nie mam nic do porównania piszesz ze energy takie energy nijakie a z czym ty to sobie w tej głowie równasz, pochwal się gdzie "rzekomo" grałeś pokaż jakieś plakaty to wówczas możemy zacząć rozmawiać. Wnioskuje po tym wszystkim, że po prostu jesteś jakimś chłopaczkiem który nie lubi klimatu energy który nie zaznał jeszcze dobrej imprezy albo jesteś jakimś chłopaczkiem z konkurencji która musi trochę ponarzekać (ale i tak wszystkim nie dogodzi)i popisać beznadziejne zdania o klubie.

Więc to by było na tyle do tej wypowiedzi, nie chce widzieć plakatów z imprezy na której będzie napisany jakiś nick a ty napiszesz że to ty.

Co do Basu to właśnie to charakteryzuje ten klub.

P.S ą ę ć ź ż ó - takie literki w polskim słowniku używamy, dziwić się, że później Polacy to analfabeci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adianek

chlopaczki przestancie sapac bo wlasnie zaczyna sie transmisja ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gdzie ta transmisja?...

Nic nie idzie tylko partyboy

Dokładnie :)

Gdzie masz ta Transmisje Sztejnie :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie bym się do wiedział kim jesteś :) Jeśli jesteś tak dobry to raczej skojarzę twoje nazwisko bądź ksywkę :) Patrząc po twoich wypowiedziach to albo naprawdę jesteś kimś dobrym... ale rozpieszczonym synusiem który mysli ze jest pępkiem świata ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość RaVaU

Gdzie to energy >? Co oni sobie w lecą !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szpara

Qpa...transmisji nie było i nie ma;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość peterbn

Hi everyone, również czeka na transmisji energii, ale nic nie mogę zrobić tego, co należy. Ja ze Słowacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ToM@s

noo niee poważnie nie ma transmisji, a toż to dlaczego ?? :) :) dlatego że to jest poniedziałek a nie piątek czy sobota?? chyba raczej nie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narazie to widać tylko imponujący laserek zewnetrzny z energy:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość peterbn

to miło z nich tak dużo obiecują i nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adianek

pisalem jak wlaczalem winampa ;D ahha lipa troche ale z tego co pisza mi w smsie kolesie z klubu to niebedzie dzis transmisji wiec sie nie napalajcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość peterbn

przynajmniej w odniesieniu do rejestrowania energy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość peterbn

nie jest to problem dla mnie doświadczenie, że coś w Internecie, ale nie chcę, żebyś co najmniej pobrać na swój komputer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adianek

dobra jeszcze chwila i sie podlacza ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pitrro131
dobra jeszcze chwila i sie podlacza ;]

miejmy nadzieje bo tak dawno ich nie słyszałem że normalnie:]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dj_kot

Zawsze Cio jest Gruba impreza to albo nie ma polaczenia albo jakies problemy sa hujnia jak nic;/:);/Tyle czekalem na transmisje a huja do energy mam z 70km wiec niema tak lekko przyjechac;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adianek

minuty no badzcie cierpliwi podlacza sie do 23 z tego co thomas mi mowil a tak wogole to jest troche premier ;] takze warto poczekac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pitrro131
Zawsze Cio jest Gruba impreza to albo nie ma polaczenia albo jakies problemy sa hujnia jak nic;/:);/Tyle czekalem na transmisje a huja do energy mam z 70km wiec niema tak lekko przyjechac;/

tez bym pojechał tylko że ja mam jakieś 350 km;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dj_kot
tez bym pojechał tylko że ja mam jakieś 350 km;]

Ale Jest Warto ja Bym Tam Mogl Zamieszkac jak by szlo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pitrro131
Ale Jest Warto ja Bym Tam Mogl Zamieszkac jak by szlo

mi się marzy przeprowadzka do poznania;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.