Skocz do zawartości
jocker

Zakładanie tematów oraz regulamin (PROSZĘ CZYTAĆ ZANIM COKOLWIEK NAPISZECIE !!!!!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam temacik, poniewaz tutaj jest mase tematow i kazdy pisze rozna nazwe i to jest malo przejzyste, wiec od dzisiaj zakladajac temat piszemy w takim stylu:

[DD.MM.RRRR] Nazwa Prezentera - Nazwa Audycji

Prosze pisac w takim porzadku, za zle pisanie temacikow takze groza warny i bany, takze trzymac sie tego.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AKTUALIZACJA!

- Przed założeniem tematu należy upewnić się, że dany temat na forum nie istnieje.

- Nie należy zakładać tych samych tematów w różnych działach ani duplikować tematów krótko wcześniej założonych zarówno przez siebie, jak i przez innych.

- Odpowiedzi w tematach powinny dotyczyć bezpośrednio założonego tematu. Posty nie wnoszące nic do tematu lub odbiegające od jego założenia, wprowadzające nowy wątek (tzw. oftopic) będą usuwane/edytowane bez konieczności powiadomienia na autorów tych postów, ze szczególnym uwzględnieniem osobistej wymiany zdań (sprawy prywatne należy załatwiać przez 'pw'). W przypadku powtarzających się sytuacji z odbieganiem od wątku głównego dyskusji i/lub pisaniem wypowiedzi nie związanych z założonym tematem, użytkownicy to robiący będą karani ostrzeżeniami, a w następstwie usunięciem z forum.radioparty.pl

-W odpowiedziach należy powstrzymywać się od zamieszczania postów nic nie wnoszących do dyskusji, np. o treści "lol" oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum.

Jednocześnie pragnę przypomnieć, że umieszczane audycje muszą być w jakości co najmniej 48Kb/s w przypadku AAC oraz co najmniej 80Kb/s w przypadku MP3.

Za nieprzestrzeganie reguł będą warny i bany!:) A tematy niezwłocznie usuwane!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA! AKTUALIZACJA REGULAMINU 6.04.2010

Jak dotychczas nie wolno zakładać nowego tematu z audycją jeżeli takowy już istnieje, ale można dopisać do niego swoje nagranie. (Tyczy się to również gdy na którymś z kanale trwają urodziny/imprezy itd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AKTUALIZACJA 21 Grudnia 2010 !!

Od dnia jutrzejszego (22.12.2010) zostaje dodany pkt do regulaminu.

* Nie można zakładać tematów bez linków z nagraniem do audycji.

Wszystkie tematy które zostaną założone wbrew regulaminowi zostaną usunięte, a w "nagrodę" autorowi grozi WARN oraz BAN.

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja 15/04/2011 !

w życie działu 'Audycje Radiowe' od jutra (czyli 16/04/2011) wchodzi nowy punkt regulaminowy który brzmi

* ZAKAZ PYTANIA O UTWORY Z DANEJ AUDYCJI ! *

ponieważ w ostatnim tygodniu robiliście to nagminnie, a na naszym forum znajduje się odpowiedni dział w którym pytam o nutki tak więc odsyłam Was do tego działu..

->> Muzyka <<- i tam znajdują się różnorakie działy do poszukiwań danego utworu.

Jutro wykonam wam poradnik w którym pokaże wam jak wyciąć dany utwór z audycji.. wydaje mi się, że Wam się to przyda :)

Posty zakładane wbrew regulaminowi zostaną usunięte, a w nagrodę autorowi grozi WARN!

Będę tego sobie pilnowała 8)

! tak jak obiecałam stworzyłam poradnik Jak Wyciac Fragment Piosenki z Pliku MP3 poradnik zapraszam !

Pozdrawiam Szatiś :)

• Upvote 13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

AKTUALIZACJA 04.10.2011r

Od dnia jutrzejszego (05.10.2011r) w życie działu "Audycje Radiowe" wchodzi nowy punkt regulaminu!

~ ZAKAZ PYTANIA O JAKIEKOLWIEK PLAYLISTY CZY TRACKLISTY Z AUDYCJI ~

Ponieważ ostatnimi czasy często z tematu robicie spam pytaniami "czy będzie playlista" itd, dlatego też postanowiłem wprowadzić taki punkt, który (mam nadzieje) zaprzestanie już takim pytaniom.

Jeżeli danej playlisty z audycji nie ma jej w dziale "Playlisty Prezenterów" to znaczy po prostu DJ ani żadna inna osoba jej nie dodała. Jeżeli interesuje was jakaś piosenka macie od tego odpowiedni dział i tematy, które znajdują się w dziale "Muzyka" . Posty z takimi pytaniami zostaną od razu usunięte a jeżeli autor będzie nagminnie dodawał posty z prośbą o playliste to grozi mu warn, dlatego ostrzegam przed dodawaniem takich postów.

smile.png

Mam nadzieje że teraz nie będziecie robili niepotrzebnego spamu w tematach z audycjami.

8)

Pozdrawiam Sikorski.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.