Skocz do zawartości
Aras

VIII OFICJALNY ZLOT PREZENTERÓW I SŁUCHACZY RADIOPARTY

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromną przyjemność poinformować Was, że dnia 27.06 odbędzie się OFICJALNY JUŻ VIII zlot słuchaczy i prezenterów RP.

Wszystko to wydarzy się w klubie ARMAGEDON w Krośnie ul . Puzaka 55e, gdzie nasza ekipa będzie w bardzo sporych ilościach świętować zakończenie egzaminów, matur oraz świętować ponowne spotkanie. :*

Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich party fanów na imprezę z RadioParty.pl gdzie po raz pierwszy zobaczycie na żywo specjalny radiowy banner :D A o co chodzi to już każdy przekona się w klubie na żywo:)

Na pewno rozdamy jakieś radiowe gadżety radiowe + płyty :D

ZAPISAĆ ZAPAMIĘTAĆ ZANOTOWAĆ xD

27.06.09 ARMAGEDON KROSNO xD VIII ZLOT SŁUCHACZY I PREZENTERÓW RADIOPARTY ^^

OSOBY CHĘTNE NA ZJAWIENIE SIĘ NA IMPREZIE PROSZONE SĄ O WPISYWANIE SIĘ W TYM TEMACIE :D

Plakat oraz rozpiska dj's team'u pojawi się na dniach :D

Chętnie bym się wybrał ale po pierwsze mam do Krosna 430 kilometrów (tak podaje Zumi :*) w jedna stronę, to dość daleko , a po drugie mam 3 egzaminy dokładnie 27 czerwca to tez wyklucza moja obecność na tym zlocie, ehh te egzaminy. Jednak życzę wam udanej imprezki gdy ja się będę pocił na egzaminach :-) pozdro Ekipa RP :-)

Byłem na wszystkich zlotach, ale na tym mnie nie będzie bo mam szlaban, Marta mi zabroniła, a nie chce oberwać po uszach... A tak na poważnie to mam coś innego zaplanowanego na ten termin i przykro mi że z Wami nie będe, ale napewno dobrze wykorzystam tą nieobecność i będzie ona jak najbardziej pozytywna, bo będe w tym czasie z ukochaną <3... Bawcie się dobrze i napijcie sie za moje i Marty zdrówko :*

Hahaha, sie boisz przyznac ;P i juz nam nie postawisz czekolady :* a obiecales Bartek :D ;P

nie nam (czyli Tobie i Silesowi) a tylko Tobie xD

Siles to co najwyzej moze na nas popatrzeć xD ... no dobra ... on dostanie piwko ^^

i koniec z tymi offtopami bo bany polecą :D

Edit by Siles: Bartek Ty zaraz dostaniesz bana za umawianie sie z moją ukochaną haha :D zbanuje szefa szefów, zbanuje szefa szefów tralalalala... hopsa sa :D

Gość Chris Sanders

Zobaczymy... Też nie chciałbym opuścić tego zlotu, jednak po zeszłorocznych zdarzeniach trochę się waham ;P Zobaczymy kto pojedzie ze starej ekipy i wtedy napiszę na 100%

Ps. Siles Twoja obecność jest akurat najważniejsza, bo Bartos jedzie, więc "ten od upijania nas" będzie :*

Tam do tych na górze :D.

Siles z Titą może nie wiecie może wiecie, ale jest taka opcja jak "EDIT".

Dziękuje to byłem ja.

xD

no to Edit by Siles: aha dzięki za podpowiedź :*

Hmmm w sumie to nie wiem, z Wawy droga daleka no :D

ale jeśli będzie z kim jechać i kasa bydzie to czemu nie xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...