Skocz do zawartości
Lucas Blav

Virtual DJ PRO 6

Rekomendowane odpowiedzi

Virtual DJ to doskonałe narzędzie do miksowania muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja umożliwia odtwarzanie kilku piosenek jednocześnie, płynne przechodzenie między nimi oraz dodawanie dziesiątek efektów (przyśpieszanie oraz spowalnianie utworów, nakładanie się na siebie piosenek, skreczowanie, dodawanie różnego rodzaju wstawek itp.).

zriuvlk405evio7ag1tq.jpg

Download:

http://rapidshare.com/files/240374320/Dj6.zip

Hasło: vdj 6.0 pro

Najnowsza wersja programu! Zapraszam do pobierania :mrgreen:

Gość DJ Tinware

I fajnie !! Dalej Jog chodzi w trybie Vinyl w tym programie, co nie umożliwia jakie kolwiek granie na tym czyms ?

Polecam skine cdj200 gdzie mozna przelaczac tryb pracy joga:

lm8snkxxc48dyqjscuj.png

Gość DJ_Fresh

Ściągnąłem przetestowałem i musze przyznać że wygląd bardziej mi się podoba niż w poprzednio , technicznie nie odczuwam różnicy dalej się bity nie równo nakładają , tempo rozjezdza się . Moim zdaniem zmienili tylko wygląd !!

Masz jakieś argumenty popierające Twoją wypowiedź ?:D

Podam jeden najistotniejszy, a mianowicie, wymienione już wyżej, nie trzymające tempo.. ;D

Byc może Wy wrzucacie sobie jakąś nucie House, 120BPM i jest lajt.. ;p

Ja wrzucam nucie, +200BPM i jest dupa.. ;D

PS. I nie piszcie mi tu zaraz, że nie patrzy się na BPM, bo doskonale o tym wiem, ale skoro program posiada licznik BPM, to chyba powinien on wskazywac poprawnie, nieprawdaż? ;D

Gość Venique

Mi w wersji 6.0 nie przypadło do gustu nic z wyjątkiem nowego skinu(6.0 wide-screen), szkoda, że nie można przenieść go do starszej wersji :) Narobiły się tylko nowe problemy, wracam do 5.2.

Edytowane przez Venique

Bardzo mi się podoba ta nowa wersja :D

Wielki + za wyświetlanie czasu, dzięki któremu widać, ile nutki już minęło, a ile jeszcze zostało. Nie wiem jak było w poprzednich wersjach, ale ja do tej pory używałem 4.2 i tam takiej możliwości nie było (no w zasadzie była, ale trzeba to było ręcznie obczajać). Czas ten bardzo pomaga w przejściach.