Skocz do zawartości
Gość DaX312

Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem na forum nowy i z góry chciałbym przeprosić jeśli umieściłem ten temat w złym dziale.

A więc poszukuję programu który jest łatwy w obsłudze i można tworzyć przejścia a zarazem żeby można było piosenkę zmiksować.

Mam na oku dwa programy a mianowicie Traktor i VirtualDJ .

Co sądzicie o tych programach i jakie są ich wady itp...

Z góry Dziękuje i Pozdrawiam

Hej jestem na forum nowy i z góry chciałbym przeprosić jeśli umieściłem ten temat w złym dziale.

A więc poszukuję programu który jest łatwy w obsłudze i można tworzyć przejścia a zarazem żeby można było piosenkę zmiksować.

Mam na oku dwa programy a mianowicie Traktor i VirtualDJ .

Co sądzicie o tych programach i jakie są ich wady itp...

Z góry Dziękuje i Pozdrawiam

Witaj!

Co do VDJ nie mogę Ci nic na temat tego programu powiedzieć, ponieważ nigdy nie bawiłem się nim...

Ale mogę Ci dużo o Traktor DJ Studio powiedzieć, ponieważ bawię się nim od ponad 3 lat :)

Na początku możesz się pogubić w opcjach, ale gdy sprawdzisz sobie po kolei wszelkie elementy, nie powinno być już trudno.

Przejść również dobrze nauczysz się robić na tym programie, lecz neie wiem jak to potem przekłada się na grę już na sprzęcie, ponieważ obecnie nie stać mnie, by zakupić sobie sprzęt...ale trudno :D

To tyle z mojej strony, polecam Traktora jak widzisz :D

Powodzenia i pozdrawiam!

Don Karguleq aka DJ Kargul