Skocz do zawartości
Gość Dj JaRuSiO

MaM wielki problem co do mixera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dj JaRuSiO

zainstalowalem virtual Dj i niewiem gdzie moge znalesc obsluge do niego ale to mniejsza o to . najwazniejsze jak podlanczyc mikrofon i nagrywac wlasnego mixa z mikrofonem. napisalem ze mam problem bo 1 czerwca gram

i niewiem jak mikrofon podlonczyc a chce calom impreze nagrac razem z tym co powiem

z gory dzinx i pozdro

zainstalowalem virtual Dj i niewiem gdzie moge znalesc obsluge do niego ale to mniejsza o to . najwazniejsze jak podlanczyc mikrofon i nagrywac wlasnego mixa z mikrofonem. napisalem ze mam problem bo 1 czerwca gram

i niewiem jak mikrofon podlonczyc a chce calom impreze nagrac razem z tym co powiem

to masz problem co do mixera czy virtual dj bo nie rozumiem?

ps: a po co DJ'owi mikrofon? :roll:

Gość Dj JaRuSiO

nom chodzi mi o to jak podlonczyc mikrofon zeby sie lonczyl z Dj virtual i jak bede prowadzil to chcialem nagrac calom imprezke i to co powie zeby sie odrazu nagralo

Gość djyogas
nom chodzi mi o to jak podlonczyc mikrofon zeby sie lonczyl z Dj virtual i jak bede prowadzil to chcialem nagrac calom imprezke i to co powie zeby sie odrazu nagralo

Podlacz Mikrofon poprostu pod mikrofonowe wejscie na karcie dzwiekowej (czerwone z reguły) w ustawieniach dzwięku - Nagrywania windowsa ustaw ptaszek na MIC.

Włącz Virtuala a wszystko nagrywaj np. JetAudio

http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/7544.html

BTW: to jest właśnie VDJ o ktorym wspominalismy wczesniej w jednym z tematow ehmmm... :)

Gość djyogas

Start>Ustawienia>Panel Sterownia>Dźwięki i urządzenia Audio>Głośność urządzenia/Zaawansowane>Opcje>Właściwości>Ustawianie głośności/Nagrywanie>MIC lub Microphone

... dzieci neostrady peerfał pe el ;P

domin na wsi teraz angielski w modzie :D

Buhahahahahahahahahahahah O ja pier.... hahahaha (Sorry, ale musiałem to napisac) :lol:

Z czego sie śmiejesz?

mark choc jestes idiotą to wruc do nas!!

DjMarc - Pojechal na wakacje wyrywac lachony (z pewnym dystansem)...

..........................................

.....a chlopakowi nie wiele trzeba by se siary narobil

Gość BadSantaClaus

Nie Normalne jest to Forum. Koles sie pyta i chyba wypadalo by mu odpowiedziec a nie głupie teksty ( Tu najwiekszy Zal mam Do DOMINA Chłopie co Ty prezentujesz ?!?!) I Tu najwiekszy zal.pl :D