Skocz do zawartości
jocker

FL Studio v9.0 XXL + crack

Rekomendowane odpowiedzi

fl9.png

FL Studio,to potężne środowisko, w którym jedynym ograniczeniem przy kreowaniu muzyki jest nasza wyobraźnia. W pełni otwarta architektura dostęna wyłącznie dla użytkowników komputerów typu PC. Posiadając tylko i wyłącznie Fl STudio 9 jesteś w stanie wyprodukować muzykę w dowolnym stylu muzycznym. Fl Studio to ogromny pakiet pluginów, narzędzi, dzięki którym możemy tworzyć kompletne utwory, pojedyńcze ścieżki czy pętle.

Nasze produkcje możemy eksportować do jednego z następujących formatów: WAV, MP3, OGG, MIDI. Program obsługuje również format ZIP oraz natywny format *.flp

Na pokładzie Fl Studio 9 znajdziemy 29 wirtualnych syntezatorów a wśród nich generatory gitarowych brzmień akustycznych/elektrycznych, sumulatory maszyn typu string, piano, odtwarzacze próbek, czy maszyny odpowiedzialne za integrowanie w brzmienie pętli perkusyjnych.

Dla tych, którym instrumenty Fl nie są sprzyjające zawsze można pokusić się o napisanie własnych wtyczek - a to wszystko za sprawą w pełni modularnego środowiska Synthmakera umożliwiającego budowanie włąsnych wtyczek w postaci instrumentów czy efektów VST, któymi z powodzeniem można dzielić się z innymi użytkownikami Fl Studio 9.

Tworzenie wtyczek bez programowania?? - tylko z Synthmakerem.

http://rapidshare.com/files/278504633/FLS.XXL.9.rar

fl9.png

Macie re-upload na Sendspace.pl :)

FLS.XXL.9

http://www.sendspace.pl/file/84a2c9f9c67c61d07211336

WAZNE! Plik jest aktywny 31 dni od ostatniego pobrania, jesli FL bedzie czesto pobierany to link bedzie aktywny non stop :P

Enjoy! :*

WG mnie bardzo trudny do obslugi programik ale dzięki

może w miesiac naucze sie obslugi

W miesiac ogarniesz moze maly % tego co jest w FL'u.. Ja szczerze powiem, bawilem sie na FL 7 i dopiero po pol roku moglem powiedziec "no dobra, to zabieram sie w koncu za profesjonalne tworzenie". Jednak to bylo ostatnio na wakacjach. Trzeba sobie przypomniec co nieco..

Zaraz zobacze co nam tu prezentuja w 9-tce : ).

Dzieki za up-ka : >

Edytowane przez suchy_

Mam problem. FL Studio 9 nie działa. Wszystko zainstalowałem razem z crackiem ale gdy go włączam to na chwile tak mignie klepsydra i już na tym koniec. Windowsa mam sprawnego wszystko działa. To samo miałem jak zainstalowałem wersje 4.1 ale wtedy myślałem że to wina tej wersji 4.1 a tu się okazuje że czegoś innego wina. Testy zrobiłem i winik pozytywny w sęsie GraphicsTester.exe.

Bardzo proszę o pomoc o co chodzi??

Gość dJ w@rIat

Jak by ktoś miał załadowanego FL na zippyshare

niech wysle na PW z góry Thanks! ;x

bo z rapida nie bd sciagal po 20kb/s

a co do sendspace niedlugo abonament dzienny wyniesie po dyszke wiec dziekuje :P

A co mi nikt nie pomoże???????

Zrobiłem dziś formata i robiłem go ponad 7godzin bo musiałem wszystko skonfigurować tak jak było.

A programik nadal jak nie działał to dalej nie działa. Więc proszę o jakiś pliczek ktury to uruchomi lub coś co by mi to odpaliło. Nie wiem ale coś jeste nie tak z programem i podejrzewam że zanim go włącze to musze jeszcze coś zrobić żeby to działało więc proszę o pomoc.

@ Jocker

mam pytanie a mianowicie:

gdy stworze juz swoją ,,muzykę'' zapiszę to w nowym folderze w patchu to jak lub co muszę zrobić by tą nutkę odtworzyć np. w winampie

bo tez gdy zamknę fl i otworzę spowrotem i chcę zaladować ten utwor by cos dodać tez nie moge ... xD

jak masz już swój utwór to wystarczy dać FILE\SAVE AS\i tam dobie wybierasz czy ma to być zapisane jako WAV czy mp3 a może FLP czyli jako projekt który możesz edytować

a jeżeli tylko chcesz jako mp3 to zaznaczasz mp3 wpisujesz nazwe swojej piosenki daj zapisz

wyskoczy ci okienko w którym sa różne ustawienia,jeżeli nic nie bedziesz zmieniał to daj poprostu START i masz swoją piosenke (-:

Gość Jacob V-Break

Mam pytanie, mógłby mi ktoś podać hasło, ponieważ jak chcę uruchomić z pliku WinRar to mi wyskakuje zebym wpisał hasło :) I jeszcze proszę o aktualizację linku do racka, ponieważ ten wyżej jest już nie aktualny ;/