Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymogi

• Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 DjMisiek

DjMisiek

Party Maniak

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów
  • 6 podziękowań
    • Czas Online: 1h 5m 54s
  • Interesuje się:Muzyka, webmasting, Elektronika
  • Muzyka:Klubowa :)

Napisano 30 maj 2006 - 21:14

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zostać Prezenterem/Prezenterką RadioParty.PL to uważnie przeczytaj co jest przez nas wymagane na to stanowisko.

A więc wymagamy... :P/b]
- ciepłego i miłego dla ucha głosu
- nie nagannej dykcji i umiejętności płynnego czytania (np. pozdrowień od słuchaczy)
- pozytywnego myślenia i dobrego poczucia humoru :*
- wysokiego poziomu kultury osobistej
- umiejętności pracy w zespole
- często aktualizowanego zbioru muzycznego
- co najmniej 10 godzin wolnego czasu miesięcznie
- dobrego łącza internetowego
- dobrej karty muzycznej
- ukończone 18 lat (*)
- dobrego mikrofonu ponieważ głos musi być dobrze słyszalny dla słuchaczy
- umiejętności posługiwania się programami do nadawania muzyki przez Internet
- umiejętności płynnego przechodzenia między granymi utworami (tzw. .przejścia.)

* - jeśli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat to możesz wysłać nam swoje zgłoszenie. Istnieje możliwość przyjęcia do RadioParty osób młodszych jednak te osoby musza wykazać się wielkim talentem (w naszej ocenie) oraz zgodą swojego rodzica/opiekuna na grę w RadioParty.

Jeżeli spełniasz wszystkie wyżej wymienione Warunki to wejdź na stronę formularza zgłoszeniowego

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

i uważnie wypełnij wszystkie wymagane pola.

Uwaga:
- Rozpatrywane są tylko i wyłącznie zgłoszenia zawierające próbki głosowe. Innego rodzaju zgłoszenia nie są brane pod uwagę i będą od razu usuwane z naszej bazy.
- Próbka dźwiękowa powinna trwać ok. 5 minut i musi zawierać muzykę w podkładzie i próbkę Waszego głosu. Próbka powinna być zapisana w formacie .mp3 i umieszczona na jakimś darmowym serwerze do hostingu plików muzycznych np. zippyshare.com lub rapidshare.com
- napisz kilka słów o sobie i dlaczego chciałbyś/chciałabyś być naszym prezenterem/prezenterką

UWAGA :P! Nie zajmujemy się pomocą w obsłudze SHOUTCASTA. Wszystkie osoby zgłaszające się do gry w RadioParty.PL powinny już mieć opanowany ten programu.

Uprzedzamy, że nie gwarantujemy nikomu grania w RadioParty. Z napływających zgłoszeń wybieramy te najbardziej wartościowe (naszym subiektywnym zdaniem) i te wybrane osoby zapraszamy na dłuższe przesłuchanie na kanale testowym RadioParty. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi przez nas osobami . Jeśli macie dodatkowe pytania to możecie zapytać na forum.radioparty.pl lub wysłać maila na praca(małpka)RadioParty(kropka)PL.

[b]Jeśli jesteś zdecydowany/zdecydowana i chcesz się dostać do naszej ekipy to wejdź teraz w formularz kontaktowy, wypełnij go uważnie i wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

• 2

Podziękowało 3 użytkowników:
Ciasteczko , Midnight_B , PlantatorŻerzuchy

#2 Kopacz11

Kopacz11

Party Fan

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 224 postów
  • 2 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:Muzyka,sport,komputery
  • Muzyka:KOMERCJA!!!

Napisano 18 lipiec 2006 - 21:17

mozna sie zglsic na kanal rock?? :)
  • -10
GKS Dolanka

#3 Kaczaza

Kaczaza

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Gadu Gadu: 2198056
  • Interesuje się:Muzyka, Piłka Nożna
  • Muzyka:Techno, House

Napisano 20 lipiec 2006 - 18:53

Wysłałem przedwczoraj maila, prosiłbym o odp.
  • -5

#4 Guest_EventcheD_*

Guest_EventcheD_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 22 lipiec 2006 - 13:05

czemu od 18 lat?? :cry:

#5 Guest_jajcys_*

Guest_jajcys_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 24 lipiec 2006 - 10:18

dojrzałość :D

#6 Kaczaza

Kaczaza

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 24 lipiec 2006 - 15:47

Ponaglam pytanie, dlaczego nie odpisano mi na maila. W sumie z tego co mi sie wydaje to on nawet nie został odczytany i przesłuchany:/ A szkoda, bo dostałem info ze są potrzebni prezenterzy na kanał Trance:(
  • -8

#7 DjWasco

DjWasco

Party Fan

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 308 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 24 lipiec 2006 - 17:52

Ponaglam pytanie, dlaczego nie odpisano mi na maila. W sumie z tego co mi sie wydaje to on nawet nie został odczytany i przesłuchany:/ A szkoda, bo dostałem info ze są potrzebni prezenterzy na kanał Trance:(

Mysle ze trzeba byc cierpliwym :D Sluchaj jak dziennie pewnie po 20-30 probek jest wysylanych na emaila ze zgloszeniami i myslisz ze to tak latwo wybrac ? Ze latwo zadecydowac ? Po drugie tutaj chyba nie decyduje jedna osoba tylko ludzie od rekrutacji. Takze badz cierpliwy nic wiecej a napewno sie doczekasz odpowiedzi. Jak sam wiesz i jak pisze w dziale PRACA jesli nie ma odpowiedzi zwrotnej na emaila z zgloszeniem to znaczy ze radioparty.pl nie jest zainteresowane wspolpraca.

Pozdrawiam :lol:
  • 3
pleyer.tv - filmy i seriale online
e-warez.info - darmowy polski warez
czas-rozrywki.pl - śmieszne filmiki online

#8 Kaczaza

Kaczaza

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 24 lipiec 2006 - 19:12

OK, tak wiec pozostaje mi czekanie albo i juz nawet nie;) Szkoda, bo chciałem zagrac na kanale Trance:/
  • -10

#9 Drake

Drake

Zuy!

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5557 postów
  • 11 podziękowań
    • Czas Online: 7m 3s

Napisano 31 lipiec 2006 - 08:49

A mnie niestety trzyma wiek... :D a nagrałem taką piękną próbke :lol: cóż poradzić...
  • 0
Włączony Caps Lock ukazuje Twoją niedbałość w wyrażaniu samego siebie i brak szacunku do innych. Jeśli nie możesz poprzestać jego używania, skonsultuj się z lekarzem.
Dołączona grafika

#10 Guest_Masoso_*

Guest_Masoso_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 03 sierpień 2006 - 05:30

Wszystko fajnie ale czy jest w tej pracy jakies honorarium :?: :?: :)

#11 DjMisiek

DjMisiek

Party Maniak

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów
  • 6 podziękowań
    • Czas Online: 1h 5m 54s
  • Interesuje się:Muzyka, webmasting, Elektronika
  • Muzyka:Klubowa :)

Napisano 03 sierpień 2006 - 12:58

tak na wejjsciue kupujemy mercedesa SL
  • 4

• Goście
  • podziękowań

Napisano 03 sierpień 2006 - 16:13

kutwa czuje sie oszukany bo dostalem matiza

#13 Dj_Impact

Dj_Impact

Party Sluchacz

• Przyjaciel
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:Muzyka, Sport

Napisano 03 sierpień 2006 - 17:41

normalnie żenada musze chodzić wszędzie na nogach :) hehe
  • 0

#14 Guest_DJ_Berry_*

Guest_DJ_Berry_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 03 sierpień 2006 - 18:19

A ja mam pytanko, czy jeżeli w mailu zawarte są informacje, które sa wymagane na stronie Radia Party w zakładce 'Praca' a nie na forum w dziale 'Rekrutacja' to zostanie on wzięty pod uwagę? Nie ukrywam że na forum jest zawarta większa ilość informacji a ja to przeczytałem po wysłaniu próbki :-/

#15 HubertSzmurlo

HubertSzmurlo

Party Fan

• Klubowicz
  • 248 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:Muzyka, Dziewczyna

Napisano 08 sierpień 2006 - 00:33

A ja na wejscu dostałem Peugota 406 fajna fura z naklejkami radia party :)
  • 0
www.MP3T.info WEJDZ NOWE MP3 CLUBBOWE MP3 www.MP3T.info HOUSE DANCE

#16 M!kesh

M!kesh

Party Maniak

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPip
  • 689 postów
  • 2 podziękowań
    • Czas Online: 19m 47s

Napisano 08 sierpień 2006 - 01:50

Wydalo się kto zaiwanil te Meśki dla Ekipy :P:D:D My dostaliśmy slabe fury a Misiek pomyka po Krakowie nowymi SL :)
Oczywiście żart :P

Pzdr :P
  • 0

#17 Guest_Tomek_)_*

Guest_Tomek_)_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 11 sierpień 2006 - 09:45

czemu od 18lat!!??

#18 CraZy_ZioM

CraZy_ZioM

Jestem Nowy

• Klubowicz
  • Pip
  • 41 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 11 sierpień 2006 - 11:29

bo musisz skanowac dowod i go pokazac :)
  • 0
Nie Takie Tanie Jest To Bakanie...xD
Dołączona grafika

#19 Guest_M@teusz_*

Guest_M@teusz_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 15 sierpień 2006 - 11:49

eee tam Peugota 406 taki shit :)

//ops a to jeszcze druga strona :D niezauwazylem....

#20 Guest_Dj_Johnny_*

Guest_Dj_Johnny_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 22 sierpień 2006 - 16:03

Kurde musze 2 latka poczekac spokooo Dam rade <luzik> Pozdro dla wszystkich :wink:

#21 Guest_djmateo_*

Guest_djmateo_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 25 sierpień 2006 - 14:52

Nieźle :wink: fury rozdają ja też chce pozdro for all
Te@m RadioParty

#22 ankka

ankka

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:tRanCe,r'n'b,Taniec i sport;)
  • Muzyka:tranCe,r'n'b

Napisano 26 sierpień 2006 - 18:14

A ja się cały czas zastanawiam jak wy sprawdzicie czy koleś ma 17 czy 18 lat....bo niektórzy 15latkowie mają głos jakby mieli 19 lat....co dowody skanujecie czy jak ;P ja tam nie chce być wredna ale nie wiem po co ten punkt od 18lat chyba żeby radio doroślej wyglądało...ja wiem że by pisali 13latkowie i tak dalej wieeeem ale to bez sens i tak przynajmniej dla mnie bo według mnie wiek fakt liczy sie ale nie az tak bo czasami ktoś mając 17lat jest bardziej obcykany w sprawach radia niż niektórzy 22latkowie przykre ale prawdziwe... pzdr :wink:
  • 2
a 8 dnia pan bóg stworzył muzykę tRance...;)

• Goście
  • podziękowań

Napisano 26 sierpień 2006 - 18:38

scan dowodu

#24 ankka

ankka

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:tRanCe,r'n'b,Taniec i sport;)
  • Muzyka:tranCe,r'n'b

Napisano 27 sierpień 2006 - 16:26

scan dowodu

To ja sie zapytam, jak sie siles do radia dostał? ;> mhm;>

zreszta nie, nie pytam jak to ktoś mądrze kiedys powiedzial"róbta co chceta" ale jak zwykle nikt mi nie umie odpowiedzieć:wink: idzie sie przyzwyczaić :roll:

• 0
a 8 dnia pan bóg stworzył muzykę tRance...;)

#25 Agnes

Agnes

Party Fanatyk I

• Klubowicz
  • 1559 postów
  • 360 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:Prawo . Historia . Psychologia .
  • Muzyka:TranCe Vocal

Napisano 01 wrzesień 2006 - 03:45

A ja się cały czas zastanawiam jak wy sprawdzicie czy koleś ma 17 czy 18 lat....bo niektórzy 15latkowie mają głos jakby mieli 19 lat....co dowody skanujecie czy jak ;P  ja tam nie chce być wredna ale nie wiem po co ten punkt od 18lat chyba żeby radio doroślej wyglądało...ja wiem że by pisali 13latkowie i tak dalej wieeeem ale to bez sens i tak przynajmniej dla mnie bo według mnie wiek fakt liczy sie ale nie az tak bo czasami ktoś mając 17lat jest bardziej obcykany w sprawach radia niż niektórzy 22latkowie przykre ale prawdziwe... pzdr :lol:

Moim zdaniem ..niepowinno sie brac pod uwage( oczywiscie z razsadkiem)

wiek danego prezentera ...licza sie jego umiejetnosci w prowadzeniu

audycji .. czyli opracowanie muzyczne jak i techniczne ...

oczywiscie "dykcja |"rowniez brana powinna byc od uwage ..

wiec ..co tu ma wiek do grania :lol: .....PREzenter Radiowy powinien godnie

prezentowac sie na audychach aby zainspirowac słuchaczy do słuchania

RP ...wiec :lol: ..wiek ,wiekiem ..a umiejetnosci i tak musi posiadac

pozdrawiam :lol:

• 0

Dołączona grafika

#26 CaLi

CaLi

Admin Radioparty.pl

• Admin
  • 6765 postów
  • 476 podziękowań
    • Czas Online: 18d 21h 52m 3s
  • Interesuje się:Radioparty.pl
  • Muzyka:Trance House

Napisano 01 wrzesień 2006 - 09:36

A ja Wam powiem tak niepotrzebnie piszecie takie rzeczy na forum bo one nie maja sensu !

Po pierwsze jest regulamin przyjmowania do radia gdzie pisze ile trzeba miec lat zeby sie do Nas dostac..

Po 2-gie .. jezeli ktos jest godny uwagi .. a nie ma 18 lat .. a ma bardzo dobry głos i zna sie na tym co robi to jest to norma ze taka osobe przyjmiemy..!

Nie ma co roztrzepywac ktos ei dostal kto nie .. czy ktos ma 18 lat czy nie.. wazne jak ta osoba sie prowadzi .. czyli jakie ma pojecie o muzyce prowadzeniu audycji i oczywiscie jai ma głos :lol: wsio

FIN
:lol:

• 2

Na początku była cisza...od czasu kiedy powstał dźwięk nic nie brzmi tak samo

https://www.facebook.com/CaLi.Official

Podziękowało 1 użytkownik:
Laxonex

#27 Agnes

Agnes

Party Fanatyk I

• Klubowicz
  • 1559 postów
  • 360 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:Prawo . Historia . Psychologia .
  • Muzyka:TranCe Vocal

Napisano 01 wrzesień 2006 - 09:51

Nie ma co roztrzepywac ktos ei dostal kto nie .. czy ktos ma 18 lat czy nie.. wazne jak ta osoba sie prowadzi .. czyli jakie ma pojecie o muzyce prowadzeniu audycji i oczywiscie jai ma głos  wsio

..i własnie o to Chodzi ....

..a regulaminy sa po to aby je łamac :lol:

..pozdrawiam :lol:

• 0

Dołączona grafika

#28 Guest_Marcinek74_*

Guest_Marcinek74_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 13 wrzesień 2006 - 20:31

Witam. A jakie trzeba mieć minimum łacze internetowe? Czy wystarczy neostrada 256?

#29 Siles

Siles

d(^_EfEkT MoTyLa_^)b

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4057 postów
  • 24 podziękowań
    • Czas Online: 4d 59m 32s
  • Interesuje się:Muzyka

Napisano 17 wrzesień 2006 - 21:39

Po 2-gie .. jezeli ktos jest godny uwagi .. a nie ma 18 lat .. a ma bardzo dobry głos i zna sie na tym co robi to jest to norma ze taka osobe przyjmiemy..!

Ojjj Cali normalnie aż się zawstydziłem :oops: hihihi wiem ze tak strasznie Ci się podoba mój zniewalający głos. To jest właśnie
d(^_EfEkT MoTyLa_^)b (żarty żartami) a tak na poważnie dałem rekrutantom łapówe :D (skrzynka lizaków) lizali aż im się uszy częsły :D:D:D
Pozdro

• 6

Reakcja na włączenie audycji Silesa - Efekt Motyla xD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie pytamy o tytuły piosenek, nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 22:03) Na kanale house gra SajturDj - audycje Night Klinic Sound + video Posłuchaj
@  Patrick Fresh : (wczoraj, 21:14) Został dodany nowy post w temacie PLAYLISTY - Patrick Fresh
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 21:02) Na głównym gra Patrick Fresh - audycje Fresh Live Mixxx Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 20:02) Na głównym gra Patrick Fresh - audycje Fresh Live Mixxx Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 19:02) Na głównym gra Dave Fury - audycje #Fury Mix# Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 18:02) Na głównym gra Dj Andrejos - audycje PARTYLISTA Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 15:02) Na głównym gra Pumba - audycje Klinika Dzwieku Posłuchaj
@  djpumba : (wczoraj, 14:32)

:)

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 14:02) Na głównym gra Pumba - audycje Klinika Dzwieku Posłuchaj
@  zbigniew332 : (wczoraj, 12:22) Został dodany nowy post w temacie Najgorszy film
@  zbigniew332 : (wczoraj, 12:17) Został dodany nowy post w temacie Red Hot Chili Peppers - Can't Stop - Live from Koko 2011 [HD]
@  zbigniew332 : (wczoraj, 12:17) Został dodany nowy post w temacie Filmy godne polecenia D:
@  MMironn : (wczoraj, 07:32) Został dodany nowy post w temacie Jak dobrze wypocząć?
@  Dimotion : (wczoraj, 01:41)

Witam

@  PRAWY : (wczoraj, 00:22) Został dodany nowy temat [21.10.2017] Energy 2000 (Przytkowice) - RETRO PARTY pres. Sala Dance Koncert CamaSutra na forum ENERGY 2000 (Przytkowice)
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 21:02) Na głównym gra Darek Mcs - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 20:02) Na głównym gra Darek Mcs - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 19:02) Na głównym gra Darek Mcs - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 18:03) Na kanale house gra Diron - audycje Chillout House Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 17:02) Na głównym gra Damo - audycje Klubowa Damowka Posłuchaj