Skocz do zawartości
Gość zozolpl

Odsluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kartę przystosowaną do głośników 7.1 głośniki mam 5.1 ale gdy je podłącze jak mają być to nie mogę zrobić odsłuchu a więc podłączyłem 3 kable poprzez "złodzieja" do zielonego i gdy podłącze 4 kabel ze słuchawek to jest dobrze ale wiadomo niemam wtedy odsłuchu z 2ch to podłączam słuchawki do wejścia pomarańczowego lub czarnego i niemam w nich basu obojętnie czy na vdhj czy winamp... Dziwi mnie to że dzisiaj poodłączałem wszystko bo się bawiłem z tymi głośnikami podłączyłem z powrotem jak zawsze i klapa

Nie ma takiej opcji :* A jak np całkowicie wyciszę subwofer to w słuchawkach działa tylko lewy głośnik...

Nawet odinstalowalem sterowniki zainstalowalem nowei nic...

Edytowane przez zozolpl

Gość Brainstorm

Jeżeli masz karte przystosowaną pod 7.1 a masz glosniki 5.1 to czemu nie podlączysz normalnie tylko przez smiaszną złodziejke ? Po to masz wejscie czarne , pomaranczowe i zielone zeby podlączy kabel pod osobne wejscie .... A jezeli chcesz podlączyc sluchawki to jak niemasz wejscia w głównym glosniku ktorym sie podglasza to dopiero uzyj zlodzieja..dla przednich glosnikow i sluchawek. Jezeli podlączysz kable pod swoje wejscia to powinienes poustawiac w ustawieniach karty..W tym przypadku powinien byc to jakis program ktory sie zainstalowal wraz z zainstalowanymi sterownikami ... jezeli nie dasz rady sobie sam Pisz do mnie na PW ;) Pozdrawiam

Edytowane przez Brainstorm