Skocz do zawartości
Gość rafi663

Problem z VDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafi663

Witam serdecznie

Chodzi o to ,że po podpięciu miksera pod PC tak jak napisał w tym dziale Matt Farell, po nagraniu seta przez VDJ słychac to co jest na odsłuchu mimo że fader jest ustawiony na 0 a jeśli na przykład wycisze programem to wszystko jest ok.

Nie znalazłem takiego tematu więc założyłem, myśle że chyba w dobrym miejscu ;)

Proszę o pomoc i z góry dzięks.

Edytowane przez rafi663

Gość rafi663
nie wiem o co ci chodzi wytłumacz bardziej

A więc podpinam mikser pod kompa wszysko tak jak jest opisane. Wszystko działa tak jak powinno , tylko jeżeli nagrywam seta przez funkcje "record" w VDJ to pomimo tego że potencjometry miksera ustawione są na 0 a włączony tylko odsłuch, po zakończeniu nagrywania odsłuchując miks słychać w nim równiez te scieżki które były dopracowywane na słuchawkach.

Jeżeli ma to jakieś znaczenie mój mikser to JB System Beat 4 MkII

Gość rafi663
A dałeś w VDJ w opcjach nagrywania, żeby nagrywało z portu Line In ?

Nom zgadza sie tylko przy tym jak ustawiam to line in obok mam zakładkę do wyboru odpowiedniego urządzenia przy czym żadne z nich nie nagrywa oprócz opcji stereo mix która nagrywa ale tylko z lewego kanału.

No a sposób z audą przetestuje i napisze co i jak....

...próbowałem audą ale dalej łapie tylko jeden kanał a jak wchodze drugim to zero reakcji...Matt może napisz mi jak powinienem ją poprawnie skonfigurować bo może tu gdzieś robie błąd....

Edytowane przez rafi663