Skocz do zawartości
Gość Ciachonek

czy mozna ustawic komentowanie ja z kumplem oddzielnie ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ciachonek

Witam mam pytanie czy można tak zrobić ze np: ja będę w swoim domu a mój kumpel w swoim i czy będziemy mogli np komentować pozdrowienia to znaczy ja od 14 do 18 a potem on u siebie w domu od 18 do 22 ?? używam programu ShoutCasta i winamp jeśli da rade tak zrobić to prosiłbym o pomoc z góry dziękuje za :) ^^

a i jeszcze jeden mam problem gdy chce mówić coś przez microfon to mam jakieś zakłócenia muzyka jest tak jakby była nagrywana

mam wyłączone mix stereo jeśli będzie taka potrzeba tu jest mój screen :

613d1de6.jpg

Edytowane przez Ciachonek

Gość Ciachonek

chodzi mi o czy da rade komentować na zmianę np moj kolega siedzi u siebie w domu i czyta pozdrowienia od 18 do 22 a ja od 14 do 18 u siebie

to znaczy czy da rade na 2 innych kompach prowadzić radio ;D

a z tym zapętleniem mowy przez micro to zrobiłem tylko teraz jak wezmę soundcard to od razu mi muzyka się wycisza na maxa i słychać aby mnie nie mogę ustawić żebym mógł mówić przy wyciszonej muzie :P

Edytowane przez Matt Farell

Gość Ciachonek

właśnie nie wiem w jaki to sposób wyjaśnić xD

czy da się poprowadzić radio zeby nie musiał moj kolega przychodzić do mnie i mówić przez microfon tylko u siebie

może teraz trochę lepiej wyjaśniłem :P

Gość NeKr3S

Nie pisze się posta pod postem to po pierwsze..

z tego co wiem to nie możliwe, czyli że z twojego kompa poleci muza.. a on będzie gadał u siebie na chacie dobrze zrozumiałem?

Jemu chodzi chyba o to ze jego kolega i ona tak jak na rp chcą mieć audycję kazdy osobno od tam 14 do 18 i kolega od 18 do 20 tak ?? ale jeszcze może chodzi Ci o to zebyś ty puszczał nutę a on pozdrawiał o kąkretnej godzinie :P A co do twojego drugiego pytania to nie mam pojęcia

Gość Ciachonek

Czyli że mój kumpel tez musi mieć te same programy co ja do odpalenia radia i musi wszystko to samo wpisać co ja w zakładce "output"??

Tak :D

Edytowane przez Matt Farell

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...