Skocz do zawartości

Co sądzisz o VII edycji DJ's Battle?

137 odpowiedzi w tym temacie

#121 CaLi

CaLi

Admin Radioparty.pl

• Admin
  • 6764 postów
  • 476 podziękowań
    • Czas Online: 18d 21h 5m 16s
  • Interesuje się:Radioparty.pl
  • Muzyka:Trance House

Napisano 25 luty 2010 - 15:41

ochłoncie.

Temat otworze przed walka finałowa.
  • 0

Na początku była cisza...od czasu kiedy powstał dźwięk nic nie brzmi tak samo

https://www.facebook.com/CaLi.Official

#122 djhit

djhit

Party Maniak

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPip
  • 643 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 27 luty 2010 - 18:37

Cali zapomniała, więc ja otworzę!
  • 0

Dołączona grafika

#123 OstryTRW

OstryTRW

Party Sluchacz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Interesuje się:Muzyka , Gry komputerowe
  • Muzyka:Electro House

Napisano 27 luty 2010 - 19:16

Bardzo mi się podoba Battle DJ , fascynujące pojedynki Dj którzy dają z siebie wszystko
aby przejść dalej . :brawa: Oby była następna edycja Battle DJ .
Po prostu Coś PIĘKNEGO
!! :D !!
  • 0

#124 djhit

djhit

Party Maniak

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPip
  • 643 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 27 luty 2010 - 21:27

Jak powiedział Najlepszy Dj VII Edycji Battle Dj's:

...niespodziewałem się , zapisując się na battle...

i to jest najpiękniejsze, że nigdy nic nie wiadomo!

:D GRATULUJĘ CRISS SOUND!!! !!

• 0

Dołączona grafika

#125 Guest_patrus373_*

Guest_patrus373_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 27 luty 2010 - 21:50

Jak dla mnie to organizacja tej edycji była nie udana :/

#126 Criss Sound

Criss Sound

Party Maniak

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPip
  • 683 postów
  • 10 podziękowań
    • Czas Online: 25m 6s
  • Muzyka:Klubowa

Napisano 27 luty 2010 - 21:51

Noi stało się, za nami finałowa walka, w której uczestniczyli : Pancza i ja !!
Chciałbym niezmiernie podziękować, tym wszystkim, którzy mnie wspierali od samego
początku. Jestem mile, ale to naprawde bardzo mile zaskoczony ;D Dziękuję wam serdecznie!
Dziękuję i jeszcze raz dziękuję za głosy!
Jesteście wyśmienici!

P.s. Z podziękowaniami dla moich wcześniejszych przeciwników, z którymi mogłem się zmierzyć!
A w szczególności dla Panczucha, za Finał!

Pozdrawiam!: )
  • 0
www.RadioParty.pl - k.Główny - High Voltage! - Criss Sound - Zapraszam! :smile:

https://www.facebook...ssSoundOfficial

Dołączona grafika

#127 DJDAN

DJDAN

Party Sluchacz

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 27 luty 2010 - 21:54

zajebisty finał walka o 3 miejsce też !! gratki criss:P
  • 0
Dołączona grafika

#128 Stretch

Stretch

Party Fan

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 242 postów
  • 2 podziękowań
    • :

Napisano 27 luty 2010 - 21:55

Dzięki wszystkim którzy brali udział w walkach ! Bardzo fajnie !
Gratulacje Criss !
  • 0

#129 Pina2405

Pina2405

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Muzyka:dużo

Napisano 27 luty 2010 - 22:26

Gratuluję CRISS ; ) !!
MArtinowi również gratuluję! ; ) :D

Moje głosy należały do Was !!
  • 0

#130 Wojdy

Wojdy

Trance lover ♥

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2442 postów
  • 12 podziękowań
    • Czas Online: 1h 31m 12s
  • Gadu Gadu: 13358347
  • Interesuje się:Piłka Nożna,Muzyka
  • Muzyka:Trance ♥

Napisano 27 luty 2010 - 22:36

Criss gratuluje Ci zwyciestwa !!
Byles poprostu najlepszy :D

• 0

Dołączona grafika

Trance Will Never Die <3

#131 Dj Morwa

Dj Morwa

Przyjaciel

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPip
  • 681 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 1m 59s
  • Muzyka:Electr-House

Napisano 27 luty 2010 - 22:48

Gratuluje wszystkim czterem na prawdę chłopaki pokazaliście klasę gratki :D !!

Pozdrawiam.
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#132 cube88

cube88

Party Fan

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 323 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 54m 27s
  • Interesuje się:Imprezy Sport Podróże
  • Muzyka:Trance House

Napisano 28 luty 2010 - 00:34

Przede wszystkim chciałem podziękować wszystkim dj i prezenterom którzy podjeli wyzwanie jakim niewątpliwie jest battels i dostarczyli nam wszystkich wspaniałej dawki muzyki z odrobiną dresszczyku emocji.. Ogolnie można być zadowolonym z kolejnej VII już edycji Battels , więc czekam niecierpliwie na następną. To było w woli podsumowania całego przedsiewzięcia, jakim był bez wątpienia bitwa djs, podziekowania należą sie nei tylko prezenterom ale i wsparciu technicznemu które na tym czuwało i reszcie która siedziała w ukryciu, bez których cięzko było by usłyszeć te audcyje.

Po drugie, aczkolwiek chyba najważniejsze teraz: Chciałem pogratulować każdemu z osobna, zarówno tym którzy wzieli udział w eliminacjach jak i tym którzy wystąpili w finałach. Z oczywistych powodów skupię sie na finalistach(kolejność od 4 miejsca w zwyż):

Pumba - zagrałes na swoim chyba najlepszym poziomie i gratuluję podjętej walki z Martinem. jak powiedziałeś tak zrobiłeś zagrałeś swoje i przegrałeś minimalnie , wielkie jeszcze raz dzięki za tą mega dobrą walke.

Martin - Czasami przechodziłęś w tych battels samego siebie, chciałes wiecej grać niż to było możliwe, pokazałeś wielki wkład w każdą bitwe, miałes bardzo ciężkich rywali:) wielkie gratulacje za 3 miejsce, Twoim występom zawsze towarzyszły wielkie emocje i z nich umiałes bez wątpienia skorzystać.

Pancza - Z opisaniem Twoich występów w battels mam największy kłopot, bo nie słyszałem Cię po za finałem. Zagrałeś w finale dosyć ambitnie i mocno z dużą pompą i o to właśnie chodzi :D dobrze walczyłęś z Crissem ale tym razem sie nei udało.. może w następnej edycji sie uda ?

Criss Sound - Wygrałes VII edycje Battels Dj`s i to powinno w tym opisie wystarczyć. poprostu rewelacja i tyle w temacie :)

A na Koniec jeszcze raz chce podziękować wszyskim Dj i Prezenterom, którzy wzieli udział w tej ZABAWIE i to słowo chciałem podkreślić.

Użytkownik cube88 edytował ten post 28 luty 2010 - 00:35

• 0

#133 Pancza

Pancza

Club Mixxx

• Prezenter
  • 1483 postów
  • 137 podziękowań
    • Czas Online: 2d 1h 56m 34s
  • Muzyka:Commercial, EH

Napisano 28 luty 2010 - 08:18

Dziękuje wszystkim za głosy :D Gratulacje ofc dla Criss'a :) może w następnym roku ?:lol:
  • 0

#134 Maite Radar

Maite Radar

♫ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ♫

• Goście
  • 637 postów
  • 1 podziękowań
  • Gadu Gadu: 6531144
  • Interesuje się:DJing & Football etc.
  • Muzyka:Gospel

Napisano 28 luty 2010 - 09:57

Oj Panczus, na pewno! :D
Świetnie, że wygrał człowiek, którego z RP znam praktycznie najlepiej.

Zaszokowały mnie dwie rzeczy...
Oczywiście kapitalny poziom rozgrywek - mecz o trzecie miejsce - łomżanin zagrał swoje kapitalne bity, Pumba zachwycił techniką grania i kontaktem - kapitalne... a ta walka o III miejsce?! Cud! Dwa głosy przewagi.

Drugie co mnie zaskoczyło to to, że w finale zagrali dwaj praktycznie najmłodsi (pomijając Lucka i Damo) prezenterzy RP :lol: No talenty po prostu, zwłaszcza, że jeden z nich chodzi jeszcze do gimnazjum :) Pozdro !
Dołączona grafika

#135 Guest_Dj_Martin_*

Guest_Dj_Martin_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 28 luty 2010 - 13:56

Martin - Czasami przechodziłęś w tych battels samego siebie, chciałes wiecej grać niż to było możliwe, pokazałeś wielki wkład w każdą bitwe, miałes bardzo ciężkich rywali:) wielkie gratulacje za 3 miejsce, Twoim występom zawsze towarzyszły wielkie emocje i z nich umiałes bez wątpienia skorzystać.
[/u]

Ciesze się, że dostrzegasz moje zangażowanie w każdą audycje :D Zresztą myślę, że to dobre podsumowanie a ja dodam od siebie, że bez was słuchaczy tych emocji by nie było :)

#136 Guest_dj_mateusz_*

Guest_dj_mateusz_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 28 luty 2010 - 14:09

Pancza - Z opisaniem Twoich występów w battels mam największy kłopot, bo nie słyszałem Cię po za finałem. Zagrałeś w finale dosyć ambitnie i mocno z dużą pompą i o to właśnie chodzi :D dobrze walczyłęś z Crissem ale tym razem sie nei udało.. może w następnej edycji sie uda ?

Szkoda mi Pancza i Adamo:D
Pancza Wygra VIII edycji DJ's Battle?

#137 DJ_Luki

DJ_Luki

Młody Słuchacz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 28 luty 2010 - 14:11

Od początku słuchałem edycji VII battle DJ's
Naprawdę cała edycja była super a w szczególności finałowe audycje.

Wszyscy grali wyśmienicie ale jeden był najlepszy: Criss Sound :D
Gratuluje :)

Było super, po prostu rewelacja czekamy na kolejne bitwy :lol:

Użytkownik DJ_Luki edytował ten post 28 luty 2010 - 14:19

• 0

#138 Guest_Matek95_*

Guest_Matek95_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 28 luty 2010 - 18:23

Bardzo fajne popoludnie spedzone przed kompem, sluchajac Battle Dj's. Jestem bardzo zadowlony z postawy Dj-ow.

Gratuluje Kriss;d

Czekam na koleje Battle's DJ :)
:D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie pytamy o tytuły piosenek, nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!

@  mIKsI77 : (dziś, 19:50)

MIKsI House Mix.mp3 http://www109.zippys...pKd3n/file.html :band:

@  Radioparty.pl : (dziś, 19:03) Na kanale house gra Diron - audycje Epic Weekend Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 19:02) Na głównym gra Peex - audycje Inwazja Bitow Posłuchaj
@  Renton : (dziś, 18:54) Został dodany nowy temat Jaka to melodia - Tytuł piosenki, prośba na forum Wasze Pytania
@  Radioparty.pl : (dziś, 18:03) Na kanale house gra Diron - audycje Epic Weekend Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 18:02) Na głównym gra Damo - audycje Klubowa Damowka Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 17:03) Na kanale house gra damianskora & Thomaz Clarx - audycje Destructive Power of Techno by Thomaz Clarx Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 17:02) Na głównym gra Dave Fury - audycje #Weekendowa rozgrzewka# Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 16:03) Na kanale house gra Fiszu - audycje Muzyczne Akwariumi Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 15:03) Na kanale house gra Fiszu - audycje Muzyczne Akwariumi Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 14:03) Na kanale house gra Fredi - audycje Ambitious Beats ! Posłuchaj
@  SojkaPL : (dziś, 11:42) Został dodany nowy temat [21.10.17] Sojka - Festival Mix (20.10.2017) na forum Sety, składanki
@  Radioparty.pl : (dziś, 10:03) Na kanale house gra Rathew - audycje Smash Podcast Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 09:03) Na kanale house gra Rathew - audycje Smash Podcast Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 03:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Energy 2000 Przytkowice - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 02:03) Na kanale house gra KEY & KRISS - audycje Electronic Networx Back Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 02:02) Na głównym gra Energy2000 Przytkowice - audycje Energy 2000 Przytkowice - Transmisja Live Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 01:03) Na kanale house gra KEY & KRISS - audycje Electronic Networx Back Posłuchaj
@  KEY : (dziś, 00:03)

hallo :D

@  Radioparty.pl : (dziś, 00:03) Na kanale house gra KEY & KRISS - audycje Electronic Networx Back Posłuchaj