Dawid -> Patryk nie śpimy Puschkin wjeżdża i browarek 😁🍻 pozdro Haber jedziemy nie śpimy Holandia na pokładzie Kiera -> BETON WARIACIE ESKA PONAD WSZYSTKO POZDRAWIAMY Z KOTŁOWNI Przyjaciel -> Becia - w porównaniu z tobą, wszystkie dziewczyny - to podróbki! KIERA -> Z pozdrowieniami dla Betona od Lecącej Eski ... DjTapczan -> Pozdro dla Ciebie Cali kiedy ja cie słyszał ☺️😂 soul -> Clubbase - you can't stop mayday, steve angelo - knas etc :D prosiłbym :D o ile można :) pozdrowienia dla Was DJ i wszystkich słuchaczy! PATRYK -> Pozdrowienia dla Iwony z Kątów Wrocławskich od Patryka , JEDZIEMYY!! Stefan -> Dla Beaty Tomcia oraz kochanej andzi Od ŁOMŻY -> Nie pozdrawiamy zielonej Góry Falubaz zdechł Polski żużel dla kibiców Aviva ŁKS Siwy barakuda -> Pozdrowienia dla całego mefo temu i oczywiście dla ciebie daj tam ogniaaa Benio z Wąbrzeźna -> Bawcie się dobrze wariaty! (dilerium- silence) błagam 😉💪💪 Benio z Wąbrzeźna -> Bawcie się dobrze wariaty! (dilerium- silence) błagam 😉💪💪 Mamuśka -> Pozdrawiam całe RP mojego synka Alana oraz męża Mańka którzy układają kostkę brukową przed domem oraz moje córki Nikolę i Zosię breczace w domu ŁKS ŁOMŻA -> JESTEŚMY Z WAMI HEJ GKM JESTEŚMY Z WAMI. TYLKO ZWYCIĘSTWO A BABAJAGA TO STARA PROCA NAJWIERNIEJSI... Artur -> Buli bardzo ale to bardzo dziękujemy za super auducje. Muzyka 1 klasa te 10h dla nas to za mało :(. Ale życie praca najważniejsze wiec czekamy juz na kolejna z niecierpliwoscią. 997 -> PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW ZAWSZE I WSZĘDZIE POLICJA JEBANA BĘDZIE VOZDOVAC BELGRAD Artur -> Buli a może by tak za DAMO do 19 zagrać, ja się nie pogniewam i pewnie Agata też będzie zadowolona. Tuska -> ZIELONA GÓRA WITA DZIŚ TYLKO ZWYCIĘSTWO GKM!!!! AVIVA ŁKS DRUGA LIGA NA STÓLECIE Babila -> Dla jadącej Łomży Nie spać zwiedzać.... ŁKS Benio -> Pozdrowionka dla Lili, Matiego, Anitki, Ewy, Eli oraz Kamila z WĄBRZEŹNA. POZDRO WARIATY!!
NA ŻYWO
Gra:
Partyboy
Audycja:
After Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
House Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
DjMixes Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Energy 2000
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Trance Party
NA ŻYWO
Gra:
AutoPilot
Audycja:
Vocal Trance Party

Pozdrowienia - Kanał Główny
Nick:
Treść pozdrowień:

Kod sms: Pozostało Ci znaków

Aby uzyskać kod wyślij SMS o treści RP pod numer: 71480 koszt 1 PLN netto (1,23 PLN brutto) regulamin