Skocz do zawartości
Gość NeKr3S

Efekty 4 Virtual DJ 5.2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NeKr3S

Witam!

Szukam efekty do VDJ 5.2 ale nie byle jakich.

Szukam te które są jak najbliżej realistycznego mixerka..

Chodzi mi o np. o ten flanger który w mixerkach jest inny :D

I inne takie efekty, które przybliżają mi VDJ-ta do mixera :)

Pozdrawiam!

A ja powiem ci ze jak chcesz fajne efekty to zapraszam do obslugi virtualnego pionka :)

Program bardzo dobry tylko trzeba go dobrze obczaic ale nawet tutaj gdzies jest tutorial :D

Moze jedynym problemem byc to ze nagrywanie trzeba ustawic poza programem :) Bo program sam w sobie takiej opcji nie ma ;P

Gość NeKr3S

Mnie ten pionek wogóle nie podlega.. nie podoba mi się..

A że już jestem 'pro' w VDJ, i nie mam czasu się uczyć na virtualnym pioneerku to wiesz :D

A efekty naprawdę by się przydały :/

Ogolnie tez wole vdj... ale to oczywiste ze nie uzyskasz takiego efektu jak na mikserze obojetnie jak byś się starał. Jeśli chodzi o te efekty to jestem bardzo ciekawy bo nigdy o nich nie słyszałem i z chęcią bym zobaczył/usłyszał jak one brzmią. :D

Gość Ox!de

Z efektami to ciężko, ostatnio ściągałem kilka paczek VDJ które zajmowały po 400-600 MB, efektów było ponad 200 z tym że ich 80% nie działała !! ani na werji 5.2 która była przy okazji dorzucona albo na nowszych...

Witam

Oczywiście że takiego efektu jak nadaje mixer czy też Cd-playery nie uzyskacie na żadnym programie komputerowym chodźmy nie wiem co. Zawsze jakiś przester się pojawi albo coś takiego że uniemożliwi wam wykonanie dobrego fangera czy też echo. A efekty wszystkie są w bodajże VirtualDj 5.2 tam masz wszystkie efekty chyba ze 100 o ile się nie mylę jakieś szpeje dodatkowe tak więc polecam !!. Jeżeli Internet mi pozwoli postaram się upnąc wam to w week.

Pozdrawiam