Skocz do zawartości
Gość kupse

Komercyjnie czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kupse

Witam Wszystkich użytkowników Tego Forum!

Mam pewien problem. Jestem początkującym DJ-em i mam zagrać w najbliższym czasie dyskotekę, lecz nie wiem w jaki sposób mam zagrać.

Czy mam puszczać kawałki komercyjne, czy wszystkie? Impreza ma być zorganizowana w dużej wsi dla głównie gimnazjalistów!

zależy co masz Kolego pod pojeciami komercyjne a co niee. Ale raczej opis miejsca nie wskazuje że by ktokolwiek miał jakiekolwiek pojecie co to undergrand i ambitniejsza muzyka, wiec pozostaje siepanie Ci eski jakiegos sfnego electro i hands up no i nie zastapione disco polo

Pod pojęciem komercyjnie to rozumiem jakieś nuty co na Vivie Polska czy EskaTv itp.

Wszyscy mówicie że DP musi być:) To będzie.

Raczej są tam bardziej cywilizowani ludzie niż sie wydaje :D Jest to jedna z największych wsi w Polsce(Ogólnie pod względem wielkości i ilości mieszkańców), więc myśle dałbym po trochu komerchy i nie-komerchy :] ale jednak z większą ilością tej pierwszej.

Co o tym sądzicie?

Witam witam.

Dam ci tutaj taką malutką radę nie wiem czy skorzystasz ale napisać warto. Na tego typu imprezach najlepiej przyjmuje się odmienny klimat typu elektro-house, hands up czy też disco polo. Również warto zagrać ambitniejsze klimaty bo wiadomo każdy ma inny gust a przydałoby się dogodzić każdemu chociaż i tak zapewne ktoś znajdzie się kto skrytykuje no ale cóż takie życie… Pamiętaj musisz wyczuć co lubią i co będzie najlepsze na taką imprezę. Ja sam osobiście pograłbym wszystkiego po trochu.

Pozdrawiam.

Kolego sam pochodze z podobnej wioski 3tyś mieszkańców, i wiem jak tam jest z ogarnięciem muzycznym czyli równym zero moze z 100-200 osób ma jakie kolwiek pojecie i to w różnym przedziale wiekowym. Prawdziwy undergrand zaczyna sie w dobrych klubach takich jak poznańskie Sq warszawska Luztra czy krakowski Cień itp. czy na eventach typu audioriver.