Skocz do zawartości
Wojtuś

Pierdzenie w Virtual DJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj przyszlo mi do glowy by odpalic nieuzywanego sporo czasu Virtual DJ'a, ale kiedy zaczalem tam gmerac po nim zauwazylem dziwny i maly ale za to jak denerwujacy i doslownie niepozwalajacy nagrac jakiegokolwiek seta problem :D polega on na tym ze jesli przesuwam pitch to slychac pierdzenie, kiedy wyciszam i podglasniam bass tez, tak samo z midem i treble :D jeszcze do tego doszedl cross, wiec wszystko co aktywne. korzystam z oryg skorki 'InternalMixer', zmiana skorek tez nie pomaga, probowalem zmieniac ustawiania na karcie tez nic nie dalo zgrzebalem cale ustawienia vdj i nadal problem nie ustepuje, powylaczalem tez wszystkie programy - nadal to samo. wiec juz brak mi pomyslow przez co to sie dzieje wiec zwracam sie do was moze ktos tez tak ma badz mial i poradzil sobie z tym, pamietam ze kiedys tez tak mialem ale problem ustapil, wersja Vdj to 4.2 a karta dzwiekowa Sound Blaster PCI 128 sluzy mi juz 12 lat :) i o zmianie nie mysle, tutaj probka dzwieku jak to wyglada:

http://www9.zippyshare.com/v/30185319/file.html

prosze o rady :]

edit: zauwazylem ze im lepsza jakosc piosenki tym wieksze pierdzenie, na jakosci 128kbps prawie wgl nie sluchac tego a na 320 juz jest tak jak na nagraniu :)

dzieki za rade ale niestety dalej to samo w Performances probowalem juz wszystkiego jezdzilem tym suwakiem calkiem do prawej calkiem do lewej, zmienialem latency i nic z tego :wacko:

Wejdź w confing,następnie w zakladkę performance i odznacz opcje safe mode i overclock !!

dostal bys 'thanksa' ale sie nieda dac :wacko: wielke dzieki za pomoc, Jah (czyt. Dża) Ci to w gramach wynagrodzi :( !!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...