Skocz do zawartości
Green.

[21.03.2010r.] Power green XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Abu Hamza Al Muhadżir

Green Coraz lepsze te twoje sety są.Jestem pełen podziwu.Nutki Kozacki. aż sobie ściągne bede miał co słuchać :brawa:

10/10

Pozdrawiam Abu Here.

Gość beny531

Śledzę Twoje sety dość długo i nigdy nie dałem komentarza.. no po prostu miazga w głowie, idealnie uderzyłeś w moje klimaty!

Co do techniki to się nie będę wypowiadał, bo jest idealnie :D

PS. Jeżeli możesz podaj nutki do 23 minuty, bo nie dają mi spokoju :D

Pozdrawiam

Edytowane przez beny531

Greenuchu secik mooocnyyy :)

pierwsza nuta i padłam na twarz :) była sobie żabka mała rere kum kum rere kum kum, która mamy nie słuchała rere kum kum bęc :brawa:

technicznie Ci nie powiem bo się na tym nie znam ale muzycznie bardzo bardzo pozytywnie :brawa:

nawet mi (nie koniecznie fance takiej muzyki) się podobało i zasłużyłeś na prezent :)

mosz prezenta ----> zabki.gif

Zaba.gif

a więc żabciu zieloniutki Ty nasz xD

Co do Twojego seta to po prostu jeszcze, żaden nie wzbudził we mnie od pierwszej sekundy takiego zainteresowania :D

Re Re Kum Kum Bęc !

Wstęp po prostu rewelacyjny :) Z humorem i za to wielkie gratulacje :brawa: uśmiałam się a tym samym kiedy będę miała zły dzień na pewno sobie go będę słuchała !

Muzycznie dosyć ciekawie, aczkolwiek nie moje klimaty do końca .. zależy bo są i dni na takie :P

Technicznie, aż tak się nie wsłuchiwałam ale skoro nie wyłączyłam po 6 minutach to musiało być okej :D

Więc czekam teraz na kolejnego mixa w Twoim wykonaniu :brawa:

:P

Gość CostaFankaSilesa

Osz Srinie !

:D

68174873300864208985.jpg se siedziee i se słucham.. i se myślę, że godne to mosz..

a raz to nawet z krzesła wstałam i upą pokręciłam :D ;p

ja nie wiem czy mi się aż tak podobało, czy aż tak mam dziś dobry humor :D

a tak na poważnie to chyba rzeczywiście jest coraz lepiej.. każdy set jest inny ale jednocześnie wszystkie są w jakiś sposób powiązane ze sobą, to tym to tamtym :D i nawet ten troche taki "toksik" mi tam siadł :D

Bedom z Ciebie szumne Ziaby ! ;* :D

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesos ^^

Poprostu :(;) dupa poprostu pikna! Green Ty wiesz jak zaprezentować swoją dupę :] fidget też mi zmiażdżył suty w pracy jak słuchałem ;) Technicznie nie mam do Ciebie zastrzeżeń więc nie pierdziel, że nie umiesz grać ^^ to ja nie umiem !!

Czekam na cały set z dupy... :D

Miała być opinia ode mnie to i jest, z deka później, ale jest

także ten, no, Sreenusiu :D tego seta słuchałam już kilka razy, chociaż nie słucham na ogół fidgetu, ale spodobał mi się :brawa:

Intro po prostu już od pierwszych sekund nakręca i dodaje uroku całemu setowi :brawa:

nie mogę się przyczepić do techniki bo ze mnie taki znawca jak z koziej ;) trąbka, ale tak przepisując notatki jakoś nie zauważyłam żadnych błędów gdyż wszystko płynnie złożyło się w jedną całość :brawa:

no i jeszcze to normalne, że zaczęły mi samoczynnie nogi machać w rytm muzyki

no to tak ogólnie rzecz biorąc, podsumowując i dochodząc do wniosku stwierdzam, iż Power Green XIII jest polecany przez lekarzy i farmaceutów ze mną na czele :brawa:

Czekam na kolejne produkcje z serii "Od Ziaby do dupy" :brawa::*

by Sylwiu90 a.k.a. Syra :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...