Skocz do zawartości
Gość Dj Krzys

1 wyjazd:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dj Krzys

Siemka wszystkim,

Za niedługi czas mam zamiar rozwinąć się po klubach, Muzykę mam wiem co i jak, ale jak powinienem sie zachowywać:P aby wszyscy bawili razem zemną a nie Ze jakiś Cwaniak stoi za konsoletą, chodzi mi czy coś Mówić przez mikro i co mniej więcej, aby się nie zbłaźnić , cos pokazywać jakieś gesty czy coś jak możecie wytłumaczyć na chłopski rozum:) A muzyka ,Hands Up, trance, Club, Electro, Disco.

To pytanie kieruje do prawdziwych DJ i Klubowiczów.

Edytowane przez Dj Krzys

Gość Asteski

Krzycz do mikrofonu JAZDAAA!:D bo bez dobrej jazdy nie ma dobrej imprezy :D Chlej dużo wódki żeby skrechować jak na bałałajce. Aha a o gibaniu jak rezus z podpalonym tyłkiem nawet nie wspomnę.

// to jest tłusta ironia jakby się ktoś nie skleił ...

Edytowane przez Asteski

Po prostu bądź sobą ! Bujaj się przy sprzęcie, klaszcz w ręce. Niech ludzie widzą, że też się bawisz. Nie wiem na początek może przywitanie no i zapowiadaj nuty :D A zresztą nie musisz dużo mówić, rozwal publikę kawałkami a nie gadką, oni mają zapamiętać Twój set a nie głos .

Gość Dj Krzys

oooooo dzieki

Jak morzesz to napisz co mniej wiecej moze coś mówić, pioseneczki zapowiadac itp rozumiem ale, może coś jeszcze??

Edytowane przez Dj Krzys

Tak jak już pisałem na początek przedstaw się . :D np. Witam Bardzo gorąco i serdecznie a wita was Dj "..." .

A teksty typu jazdaaa, jedziemy, lecimyyy napewno odpadają . Te czasy odeszły już dawno no ale niestety znajda się jeszcze takie osoby gdzie to robią . Takie jest moje zdanie.

Dużo też zależy od klubu i ludzi. Musisz bacznie obserwować parkiet, nabrać troche pewności i gadać do mikrofonu z odpowiednią dykcją i wyczuciem rytmu.

Możesz również powiedzieć jakieś pozdrowienia, zapowiedzieć następną imprezę/następnego DJ . Tyle ode mnie .

Pozdrawiam ! :D

Jak to twoja pierwsze impreza w tym klubie to odpuść sobie z grubsza mikrofon ogranicz go do minimum max jakies przywitanie i kilka anonsów utworów, daj się zapamiętać muzycznie a nie używaniem mikrofonu.

Jeszcze jedno bardzo ważne zanim tam zagrasz zapoznaj sie jaki styl muzyczny jest grany w tym klubie i co sie sprawdza a co nie.