Skocz do zawartości
Paul Avers

[25.03.10] Poover - Juicy Vocal Trance Mix.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś preznetuje Wam drugiego seta. Tym razem z gatunku Vocal Trance. Myśle że dobrze mi to wyszło. Liczę na Wasze szczere opinie. Z racji tego ze jest to dopiero mój drugi set sugeruje nie spodziewać się wiele.

Zapraszam do odsłuchu całego seta. :hahaha:

Pozdrawiam.

60 min | 55 mb | zippyshare.com

24049458011434234047.jpg

http://www20.zippyshare.com/v/37257749/file.html

Od poczatku. Pierwszy kawalek... jakies badziewne electro ledwo sie zaczelo a juz lamiesz nazwe seta :hahaha: juz nie dopisze ze brak vocalu. 1 Konie 2 tu juz mamy vocal ale nadal nie mamy nuty Trance'owej chyba ze ktos naprawde na przymus nazwie to prog Trannce, ale watpie :lol:. 3 Kawalek Johnny The Fox świetny kawalek, ale..gdzie vocal ?;). 4 Riff kolejny swietny wlasciwie juz mozna go uwazac jako klasyk wsrod Trance'u nie wiem czy chciales zrobic z 3 i 4 mashUp ale ani przejscie ani mash Ci nie wyszedl. i Znow pytanie..Gdzie Vocal?!. Kawalek 5 Vocal mamy ale znajac ten kawalek powiedzialbym ze Houso'wy. 6 kolejne hmm Electro?. 7 nie wiem szczerze mowiac w ogole co to jest ^ kolejny juz BEZ vocalu. 8 Rank 1 vs BT wkoncu Trance'owy MashUp na najwyzszym poziomie wkoncu mash od wegrow (Myon & Shane 54). 9 King of castle? nie wiem nei znam ale dla mnie to to rowniez Trance NIE jest. 10 i tu wkoncu brawo Ferry Corsten i jego Made of Love swietny kawalek xD. Na koniec jesli juz liczymy track 11... i w roli glownej Zara Lost na ta chwile nie wiem czy Rmx czy kolejny MashUp...tak czy siak polecam wersje Orginalna NIE DO POBICIA ^^.

Podsumowywujac set o nazwie Juciy Vocal Trance ma w sobie na 11 kawalkow... 5 kawalkow Trance'owych 6? nut Vocalowych.

Technicznie wg mnie słabo (ja nie jestem jakis pro elo no ale jako sluchacz mam swoja opinie ^^ ) slychac ze grasz z VDj... nie lubie tego programu ale mniejsza ^.... Ćwicz chlopaku Ćwicz ! a oklejny Vol. poprosilbym z samymi TRANCE"owymi kalwalkami ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...