Skocz do zawartości
Gość Tusiaczek1989

Kanal Pop Dance.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tusiaczek1989

jak myslicie, czy taka muzyka na radioparty by sie nadawala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość whitewolf8

mógłby powstać kanał z tego typu muzyką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ten temat był już poruszany wiele razy co do nowych kanałów w radioparty ale powiedźcie mi po co? Jest 8 kanałów i nie wieżę że jest taka osoba która nie znalazła tutaj coś dla siebie oprócz fanatyków disco polo są grane wszystkie odmiany muzyki klubowej i tanecznej. Nawet na programach radiowych pojawiają się namiastki dance więc nie widzę potrzeby tworzenia nowych kanałów. Ogarnijcie trochę z tymi kanałami bo wiadomą rzeczą jest że nie można każdemu dogodzić. Jeżeli by chciał każdy mieć swój kanał ze swoją muzyką nadawalibyśmy na 150 kanałach a po co ?. Zostańmy przy tym co mamy.

Bo jest zaje****e !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość boguss

Jestem za !! kawałki Polskiego Power Dance,rzadko są grane na antenie Radia tak jak wspomniał MiciuDj -pojawiają się namiastki dance,ale to rzadko bardzo a wiele osób chciało by je częściej móc usłyszeć.pozdrawiam :impreza:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CrisPL
Witam ten temat był już poruszany wiele razy co do nowych kanałów w radioparty ale powiedźcie mi po co? Jest 8 kanałów i nie wieżę że jest taka osoba która nie znalazła tutaj coś dla siebie oprócz fanatyków disco polo są grane wszystkie odmiany muzyki klubowej i tanecznej. Nawet na programach radiowych pojawiają się namiastki dance więc nie widzę potrzeby tworzenia nowych kanałów. Ogarnijcie trochę z tymi kanałami bo wiadomą rzeczą jest że nie można każdemu dogodzić. Jeżeli by chciał każdy mieć swój kanał ze swoją muzyką nadawalibyśmy na 150 kanałach a po co ?. Zostańmy przy tym co mamy.

Bo jest zaje****e !

Zgadzam się z Miciu Dj ja lubię dance, ale znalazłem wśród tych kanałów ten mój ulubiony ''kanał główny''. :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.