Skocz do zawartości
Tytus

[04-05.06.2010] DA BOMB B-DAY PARTY & BANANA PARTY W ENERGY 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się naprawdę przednia imprezka z tymi gwiazdami zobaczymy jak to wszystko będzie dnia 4 czerwca

Megara vs Lee nie watpliwie najlepszy duet tego wieczoru obok takich gwiazd jak CJ Stone vs Milo NL i Brooklyn bounce

nie pozostaje nic jak tylko czekać. Planowana cena wstępu 20 pln

Bedzie dzisiaj adycja z Energy 2000??

Dobre pytanie, bo na RP, lokaliku, oraz radio alfa audycji nie ma :brawa: Czyżby energy zakazało nadawanie z powodu gwiazd ? Mógł by ktoś potwierdzić tą sytuację ?

Edit-> Dostałem info nie na 100 % pewne że energy nie ma neta i prawdopodobnie dzisiaj audycji nie będzie. Zobaczymy :/

Edytowane przez jotmen

Gość Damaio

:brawa: :brawa: :brawa: i co dziala to scierwo ??? pewnie nie bo nie bo Yanny, Analazyler i Lee Nie dali zgody na transmisje setow dlatego ze w c*** nowosci wyprodukowali ktore niemoga byc jeszcze przed wydanie uslyszane ....

KOmentarz z lokalika

Gość Dj_Badyl
:brawa: :brawa: :brawa: i co dziala to scierwo ??? pewnie nie bo nie bo Yanny, Analazyler i Lee Nie dali zgody na transmisje setow dlatego ze w c*** nowosci wyprodukowali ktore niemoga byc jeszcze przed wydanie uslyszane ....

KOmentarz z lokalika

ten co dal tego komenta to jest jakis ciula ze tak powiem bo se poczytaj reszte co mowi a to mi sie wydaeje ze jest p*****l... bo chcialby byc w wene a niemoze i pisze ujstwa

:brawa::brawa::brawa: i co dziala to scierwo ??? pewnie nie bo nie bo Yanny, Analazyler i Lee Nie dali zgody na transmisje setow dlatego ze w c*** nowosci wyprodukowali ktore niemoga byc jeszcze przed wydanie uslyszane ....

KOmentarz z lokalika

jeszce raz takie zachowanie a poleci warn albo nawet ban na 60 dni,transmisji nie bylo z wiadomych powodow,byla burza z czwartku na piatek i poszly linie telefoniczne i internetowa takze i nie zdazyli naprawic,mysle ze na dzisiejsza sobotnia impreze juz zdaza wszystko naprawic by bylo wszystko ok,postaram sie zaltwic seta jakos,tyle w tym temacie i nie offtopowac

jeszce raz takie zachowanie a poleci warn albo nawet ban na 60 dni,transmisji nie bylo z wiadomych powodow,byla burza z czwartku na piatek i poszly linie telefoniczne i internetowa takze i nie zdazyli naprawic,mysle ze na dzisiejsza sobotnia impreze juz zdaza wszystko naprawic by bylo wszystko ok,postaram sie zaltwic seta jakos,tyle w tym temacie i nie offtopowac

Dobrze mi wczoraj w ene mówiłeś że będziesz banował !!

Impreza przednia xD Hardstyle, Dancecore to co lubię xD

Gość Magdalenka2000

Impreza pierwsza klasa xD dawno nie było tak dobrej w ene i wreszcie porządna nuta. A Brooklyn..pozamiatał konkretnie !! kto nie był, niech żałuje! Oby więcej takich imprez xD

Gość tomekdomat

Mi by bardzo zależało na seciku Pana "future breeze" jak wyszedł taki mały grubiutki chłopaczek to myśle sobie "no to teraz będzie przerwa" ale jak zaczął grać to mnie pozamiatał naj bardziej ze wszystkich, gdyż hardstyle fanem nie jestem i dla mnie ta impreza skończyła się właśnie koło 1.

Gość CinQCinQ
Niestety nie !!

Przez burze które były kilka dni przed imprezą e2k miało problemy techniczne !!

Szkoda !!

Napewno była spoko impreza i dużo premier

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...