Skocz do zawartości
Gość _SzamaN_

Shoutcast + mikser

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _SzamaN_

Witam. Gdy się łączę do radia normalnie przez shoutcasta i gram z kompa to jest ok. Tylko jak mam podłączyć do tego jeszcze mikser? Gdy podłączę mikser record do niebieskiego liniowego to na odsłuchu mi się kanały mieszają tzn na obydwóch słychać wszystko. Muszę mieć to podłączone do mica tylko jak wtedy ustawić shoutcasta?

Gość _SzamaN_

Chyba nikt nie zrozumiał ;p

Napiszę to jaśniej.

Mikser mam podłączony pod rózowe wejscia z mica i chcę żeby do shoutcasta był wysyłany tylko ten dźwięk czyli z mikrofonu.

Muszę tak to zrobić bo gram z vdj z mikserem, a jak mam na miks stereo to bierze dźwięk z vdj bez posrednio zamiast z miksera...

Gość _SzamaN_

Tak mam na line in w nagrywaniu. Jeśli odłącze ten kabel od record to wszystko działa normalnie jak podłącze record pod mica to mogę nagrywać a jeśli podłącze do line in to juz pisałem

PS nagrywać tzn np przez audacity wlasne sety..

Edytowane przez _SzamaN_

Gość _SzamaN_

Chyba kupię nową kartę...

Tylko mam pytanie. Teraz mam zintegrowaną i jak kupię 2 to można np podłączyc pod starą kanały żeby grać z vdj a pod nową record z miksera i z tylko z tej karty nadawać do radia?

I jaką kartę polecacia? Zależy mi na dobrej cenie możliwie jak najtańsza, ale żeby się nadawałą do grania w radiu ;p

Nie wiem czy będzie taka możliwość. Czy zainstaluje Ci obydwie karty bez problemu czy po prostu będą się "gryzły". Kup sobie jakiegoś Sound Blaster Audigy bądź Audigy 2 i bez problemu wszystko ustawisz. Na allegro nie stoją wysoko, w stu złotych powinieneś się zmieścić jeśli chodzi o Audigy a troszkę więcej niż sto musiałbyś dać za Audigy 2.

Gość _SzamaN_

Kartę już mam, a razem z nią problem...

Więc tak jak podłącze zestaw 5.1 jak powinno być zielony=zielone wejscie czarne czarne itp to gra tylko na zielonym. W opcjach próbowałem wszystko tj 5.1 6.1 7.1. i nic :piwo:

Gość _SzamaN_

Ty chyba jednej rzeczy nie wiesz :piwo:

Ja mam sam mikser bez playerów i w związku z tym gram z vdj.

A jak dam nagrywanie na What u hear to leci to i z vdj i miksera a ma lecieć tylko mikser...

Gość _SzamaN_

W takim razie sorry;p

Mam jednak jeszcze jeden problem. Na starej karcie dźwiękowej przy poziomie what u hear na 2 kresce była jakość idealna, na tej przy tych samych ustawieniach radia i nizej what u hear jest okropna ;/

Z czym to może być związane?