Skocz do zawartości
koleszka143

Podziękowania dla obecnych z ekipy Radio Party, mimo iż zlot został odwołany

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo tego, że IX Oficjalny Zlot Prezenterów i Słuchaczy Radia Party się nie odbył, chcielibyśmy razem z Sylwią podziękować tym, którzy dzień wcześniej byli obecni w klubie MC w Lublinie, m. in.:

RadiQ'owi

Kłosowi

Korkowi

Elastynie

Gornkowi

oraz Endriu !!

Bardzo miło było poznać chociaż tych kilka osób i spotkać się chociaż na trochę z tymi, których się już zna.

Dziękujemy szczególnie RadiQ'owi i Kłosowi, z którymi to spędziliśmy w sumie najwięcej czasu na imprezie i w akademiku ;)

Pozdro dla Endriu, który przyjechał do Lublina by nas zobaczyć i posiedzieć z nami na dworcu pks przez dwie godziny ^^

Z Gornkiem nie mieliśmy za bardzo jak porozmawiać, ale myślimy, że następnym razem będzie do tego okazja :(

Także wam dziękujemy bardzo i żałujemy okropnie z powodu zaistniałej tragedii i faktu, że nie mogliśmy się wszyscy spotkać... :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:] No szkoda,że się nie udało,ale co się odwlecze to nie uciecze ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kłosu

Heh, szkoda, że nie wypalił zlot ale w 'MC' jak i w akademiku było kozacko (będzie co wspominać). Wam też wielkie dzięki ^^ Ogólnie miło było was poznać i mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza impreza. Właśnie! Wiszę ci piwo. :( (więc ostatnia być nie może)

Pozdro. także dla tych, których z nami nie było. :] Na pewno nie raz będzie okazja się spotkać ;) !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SPIRITUS Sanctus najlepsze !! Kulturalnie trzeba pić Vodke - na schodach pod kosciolem a nie jak jakies żule :( Pozdro dla wszystkich obecnych jak i tych, których z nami niestety nie było. Do zobaczenia mam nadzieję niebawem :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SPIRITUS Sanctus najlepsze ^^ Kulturalnie trzeba pić Vodke - na schodach pod kosciolem a nie jak jakies żule ;) Pozdro dla wszystkich obecnych jak i tych, których z nami niestety nie było. Do zobaczenia mam nadzieję niebawem !!

:] to był mój pierwszy raz żeby pić w takim miejscu i jeszcze koło dworca :D ale nie no, mnie się jak najbardziej podobało :( trzeba będzie nie raz powtórzyć ;)

P.S. Kłosu, sorry, że Ci za dużo wódki polałam :D

Pozzzdro ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

he he h he ta to bylo mocne ale spoko to moj pomysł był ale było git tak ze dzieki wam kochani za obecnosc i mam nadziej ze nastepny raz bedzie lepszy były jaja tak cz tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
he he h he ta to bylo mocne ale spoko to moj pomysł był ale było git tak ze dzieki wam kochani za obecnosc i mam nadziej ze nastepny raz bedzie lepszy były jaja tak cz tak

he he ja już od początku mówiłem żeby iść coś wypić !! Akcja pod kościołem była dobra :] Wiadomo nie od dziś, że spontany są najlepsze :( Na następnym zlocie będziemy musieli to wszystko nadrobić... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt zamienilismy moze ze 2 słowa ale nie bylo jak gadac :( za glosno a potem i kazdy chodzil gdzie chcial :] sie nadrobi !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fakt zamienilismy moze ze 2 słowa ale nie bylo jak gadac :( za glosno a potem i kazdy chodzil gdzie chcial :] sie nadrobi !!

W sumie z Tobą pod koniec mogliśmy zamienić parę słów, ale wynikła pewna sytuacja i nie było jak... Wiec trzeba będzie nadrobić następnym razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już tak dziękujecie, to i ja podziękuję osobom, z którymi ja mogłam mile spędzić czas podczas gdy miał odbywać się zlot. Przede wszystkim Martitce, że miło mnie zaskoczyła i mimo wszystkim niedogodnościom- przyjechała :];) Drejkulince za wszystko poprostu ^^ i naszym stałym imprezowym towarzyszom, którzy na słowo "jest wódka" zawsze zjawią się w porę ^^ - Yezusowi i Smugowi !! Mimo, iż zlot się nie odbył udało się załagodzić smutek związany z popsutymi planami :(

To był jeden z najbardziej pijackich weekendów jakie przeżyłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też dziękuję za ten weekend Evelince, Titce, Yezusowi i Srejkowi - chociaż zlot nie wypalił poradziliśmy sobie :]

Mam nadzieje, że te wyjście w krótkich spodenkach o 3 w nocy po picie do "fiołka" nie odbije mi się zbytnio na zdrowiu :(

P.S. Sorry, że nie dołączyłem z Dżizasem wieczorem w niedzielę ale wyszło jak wyszło !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo, ze zlot sie nie odbyl- to i tak byl to jeden z najfajniejszych weekendow :]

Ogolnie podziekowania dla Ewelinki i Drejka- ktorzy mnie nie zostawili w potrzebie, a wrecz przeciwnie ;* Mam nadzieje, ze jeszcze nie raz bedzie okazja sie napic !!

Sretaczek z Toba to tylko facepalmy strzelac :(

Yezus ;) hahaha ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkim razem i jednocześnie każdemu z osobna dziękuję za ten weekend, po którym właśnie jesteśmy... !! Mimo tego, że zlot się nie odbył, mogę spokojnie potwierdzić, że... Warszawa dała po dupie. :(

dla Mojego Kochanie, które uwieczniło najlepsze momenty wieczoru oraz za to, że godnie reprezentowała drejka w tym wyścigu zbrojeń... ;)

dla Marty za kupione łącznie... 2,4 litra finlandii, za to, że tłukła się do nas, i nawet została dłużej, niż oczekiwaliśmy. Okazała się świetną osobą, której na pewno nie pominiemy w przyszłości jako przyjaciółki. Troszkę mocno się opiła, ale za to się przełamała i zaczęła nas kochać : P ^^

dla Yezusa za to, że ochlał całe towarzystwo, wy**bał się na szafe, rozniósł pokój na części pierwsze, sadził mi bąki do śpiwora, obudził sąsiadów w promieniu 300 metrów i tym podobne... ;)

dla Smugga, hmmm, wódki nie pił, no to dziękujemy mu za to, że nie pił wódki, bo zabrakłoby dla nas ^^ :D

I przy okazji, w trakcie tych wszystkich wygłupów, mając już dobrze zrobione głowy, każdy zachował się świetnie nie żartując głupio czy nie śmiejąc się z tragedii, która się wydarzyła. Świetna impreza. :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lokcio917

Czytajać wasze posty, muszę powiedzieć że nie mogę się doczekać daty następnego zlotu !! Dla mnie pierwszego ale juz moge powiedziec ze pojawie sie na bank !! !! !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi